Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
25. okt 2007

co je s vami tehulkami?

angellinka
26. okt 2007

loss-skus zazvorovy caj.ja mam doma zazvorove lizatka,a to mi pomahalo.Kup v Tescu zazvor,zovriet vodu a nechat luhovat 15 minut.je to naozaj super vec

cucuska
autor
26. okt 2007

ahojte som tutututututu

veva1
26. okt 2007

ahojky
tak nam losik zostava krasnych 36 😵

keikei
26. okt 2007

ahojte tehulky 😉

cucuška, zdravím ťa 🙂 máš už nádherné čísielko, som rada, že vám to tak krásne ubieha 😵

loss
26. okt 2007

ahoj cucuka ako sa mas?
vevuska 36 je super 🙂

ivkaa1
26. okt 2007

ahojte, viete mi niektora poradit, soferovanie v tehotenstve? do kedy sa moze soferovat?

veva1
26. okt 2007

do kedy sa smie to neviem,ale este soferujem 😉

lucka0122
26. okt 2007

ahojte babulky ako sa dnes mate?my fajn

tribitka
26. okt 2007

šoférovať by sa vraj pri dobrom zdravotnom stave malo do 38tt....ale mne mna môj drahý za volant nepustil odkedy som tehu....všade ma radšej vozí.... hlavne že som si kúpila bezpečnostný pás do auta pre tehotné 😀 😀

emily3
26. okt 2007

ahojte zienky: mne manzel vcera odporucil aby som uz nesoferovala...boji sa ma, zlaty...ale uz sa mi aj tazko sedi za volantom, ked mam pred sebou ten balon... 😅

emily3
26. okt 2007

xixixi oprava nie boji sa ma ale boji sa o mna 😅 , to ta praca s dyslektikmi uz aj ja neviem pisat 😅

veva1
27. okt 2007

35 😵

loss
27. okt 2007

vevus 35 teda krati sa nam to 😅

lucka0122
27. okt 2007

ahoj loss ako dnes sa mame?dnes som v robote od rana grcala.....

loss
27. okt 2007

ja ani neviem som ako mechom udreta,cely den som prespala snad to uz prestane uz som z toho unavena 🙂

lucka0122
27. okt 2007

ja som stoho unavena ako stale grciam ked zjem daco kysle....od 7 mej rano do 9tej som grcala vkuse

loss
27. okt 2007

jemina ja na kysle ani nepomyslim mne je zle z hocicoho proste pride to a bezim 😔 mne je vecer horsie ako rano

loss
27. okt 2007

lucka idem pozerat Troju pa zajtra

lucka0122
27. okt 2007

pa a drzte sa

loss
27. okt 2007

aj ty pekny vecer 🙂

veva1
28. okt 2007

ahojky 😵
mne je 😝 ,uz chcem december
ale 34 dni uz nejako vydrzim 😀

angellinka
28. okt 2007

baby,mne nabehol v profile ze 17 tt 🙂 ,a chcem to zmenit a nejde to do kelu,poradte
vevik-uz nevies poriadne spavat ze?

veva1
28. okt 2007

angeli ani spat,ani jest a celkovo mam pocit ze to uz nie som ani ja.Asi hormony,ci co. A pravdaze strach.Nie z porodu,to viem ze bude boliet velmi,ale uz kolke ho prezili,ale tie obavy.ABy bolo vsetko ok,nech je Tomasko zdravucky,niekedy asi vdaka tomu missedu neviem uverit ze aj ja budem mat za chvilku vonavy batoztek pri sebe.Pride mi to ako velke stastie a nie ako pre niekoho uplne prirodzene.

no len musis upravit datum v nastaveniach,len tam bude chyba,alebo sa obrat na adminy 😉

angellinka
28. okt 2007

Ani jest?Co ti nejak prestalo chutit?leto vsetko robia aj hormony,vzdy sme take neiste,obavy,a vobec ci bude vsetko ok,a hlavne u teba kedze sa to uz blizi.Ty si mala v ktorom tyzdni missed?
Ja este ako keby stale som nechcela uverit,ze som tehulka.Je to cele,ako keby zazrak.Ja som mala v maji missed a v auguste tehotna 🙂 .hrozne sa tesime,len som doma na PN,ta mi zacina uz pomaly hrabat.
Praveze tam to menim-tyzdne,ale nejak to nereaguje.

trpezliva
28. okt 2007

Ahoj Angellinka a v ktorom si tyzdni, ked nechces mat 17tt?
Ahoj veva, neboooj, vsetko bude dobre...mne sa to lahko hovori, aj ja sa bojim 🤐 .

angellinka
28. okt 2007

trpezliva som v 13tt

trpezliva
28. okt 2007

Jaaj, no ved si daj datum poslednej MS niekedy okolo 25.7. a potom by ti to malo vychadzat, nie? Alebo si daj, ze mas dlhy cyklus 50 dni.

veva1
28. okt 2007

angel- v 16 tt mi na to prisli ze uz nejaky tt je plodik mimo.

ten strach je najhorsi.To ze mi nonstop trpne ruka,alebo mam strasnu kyselinu,ci od vcera nejaky divny povlak na jazyku,pre ktory necitim ziadnu chut,to iste mam na ustach,nejake spuchnute,tak to by som zvladla lavou zadnou keby do toho nebol zapleteny ten ukrutny strach.Posledne dni sa Tomasko aj uplne malinko hybal,tak si viete predstavit.No dnes mi to uz od rana nastastie vynahradil a poratal aj nejake to rebierko 😀
no babule mate este pred sebou dlhu cestu,ale prave prichadzate do toho najkrajsieho aspon pre mna bolo.Od toho 18-30 som sa citila ako v siedmom neby.strasne pozitivna,stastna,plna energie.TAk si to poriadne vychutnajte.

angellinka
28. okt 2007

vevik az v 16???to nemyslis vazne,to je hrozne neskoro!!A ja ze po 1.trimestri je po strachu....
ten strach asi vsetky pozname,tie co sme to prezili...
ja som este stale unavena,citliva,atd...ved ot poznate...
vevik ty to uz mas za par,a za chvilu Tomaska uvidis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre