Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
10. sep 2007

babenky, končím idem pre malú do škôlky 😲 zajtra sa ukážem hádam na dlhšie, majte sa krásne, papá 🙂 😉 😵

veva1
10. sep 2007

pa kei a ukaz sa 🙂

janula78
10. sep 2007

veva1 - dakujem ja cakam druhu mrchu a uvidim potom ako sa budem citit a kolko vydrzim 😀 tiez uz koncim, tak zajtra

h0blinka
12. sep 2007

ahojte zenulky tehulky
vidim ze mame novu tehulku 🙂 co som to ja zmeeskala kym som tu nebola 😠
loss supisky gratulujem 😀 😀 😀

loss
12. sep 2007

tribitka,dakujem aj tebe hobinka,no uvidime co bude v piatok na sone bojim sa ako to dopadne 😔

h0blinka
12. sep 2007

ja viem lossik, strach asi budeme mat vzdy, uz aby bol piatok a ukazala si nam krasnu fotecku, machulku, fazulku 😀

loss
12. sep 2007

to dufam pa

tribitka
12. sep 2007

lossik, hoblinka, všetko je v pohode, tentokrát to vyjde, na 100 percent....
ale držím vám obom na UZV prsty, potom dajte vedieť ako ste dopadli... 😵

veva1
12. sep 2007

pripajam sa s drzanim palcov,a hlavne tebe losik pevne nervy a rychly presun za tie najtazsie mesiace.Vlastne 1a 1/2 uz mas za sebou tak uz len raz tolko a trosku sa ti urcite ulavi.

ja som bola dnes cvicit a poukazovali nam aj porodnu salu,bola pekna riadne vynovena,len trosku malicka. Aj cakacia miestnost v pohodke,dokonca s gaucikom pre manzelov. O 17,00 mam poradnu tak verim ze je vsetko ok.

vedvies
12. sep 2007

babenky a ja sa strasne tesim, ked sa uz pridate ku mne, lebo my uz teda mame babenko a narodilo sa do roka a do dna od MA 😉 /+-2 tyzdne/ - takze kto je narade? keikei? veva...hOblinka 😀

veva1
12. sep 2007

lante,keikei,kubko,veva,emma,emili,cucus,hoblinka,mm,tribitka,trpezliva,lossik a svetluska s eve. Ak som na niekoho pozabudla tak prepacte,nemozem si pamatat vsetko,lebo zabudlivost je sprievodny znak 3.trimestra 😀

keikei
12. sep 2007

ahoj babulky 😉

lossik mooooooc, mooooooc, mooooooooc gratulujem a teším sa s tebou, že máš dve paličky. držím palčeky, aby v piatok všetko dobre dopadlo 🙂 ver tomu, že dopadne, neboj, raz to predsa vyjsť musí 😵 😵 😵
drž sa 😉

veďvieška, pridáme sa ani sa nenazdáš, veď to tak uteká, že hrôza. na jednu stranu sa teším, ale už sa začínam aj trošku báť. veď vieš... 😀

vevik, to som fakt už druhá na rade???? joj 😅
a ako dopadlo cvičenie? spokojná, budeš pokračovať? napíš čo nové v poradni, ja idem zajtra 🙂

h0blinka
12. sep 2007

vevusik ty mas ale hlavicku, no to mi som urcite nezopakovala po tebe 😀 😀

bejca
12. sep 2007

ahojte 🙂 este som u vas nebola 😉 ale vsimla som si ze tu je hoblinka lebo som ju dlho nevidela vo februarovkach 🙂 tak som vas prisla pozdravit 🙂
hoblinka ako sa mas ?

h0blinka
12. sep 2007

ahoj bejca, no dlho som sa neobjavila, nestiham v robote netovat 🙂
mame sa fine, nemestime sa do koze
a vy?

bejca
12. sep 2007

my tak isto 🙂 akosi sa moc zvacsujem 😀 ale nevadi ved to patri k tomu 😉 a inak sme v poho ...ten odber - amnio 😝 sme chvala bohu zvladli takze uz bude hada len lepsie 🙂 a co vy ?? co nove

h0blinka
12. sep 2007

a vysledky boli ok. vsak? ci to sa caka dlhsie?
okrem toho ze mam roboty neurekom (vsetko samozrejme musim stihnut do konca roka - spolu so zaskolenim asistentky) sa citime fine. Vkuse ma krpan otravuje, aspon viem ze je OK alebo si stale len namyslam ze su to pohyby? 😀 😀

bejca
12. sep 2007

ja tiez dufam ze tie frcky co mi dava su kopanceky 🙂 a vysledky hoblinka este nemam este az za dva tyzdne ....a co sa roboty tyka aj my jej mame habadej 🙂

h0blinka
12. sep 2007

tak dufam ze dobre dufame 😀 😀
muzik je vzdy z toho nestastny ze on to neciti, chudatko 😀 😖
co je tvoja robotka ked smiem vediet?
to im trva tak dlho s tymi vysledkami 😖

bejca
12. sep 2007

no robim ze : zastupca veduceho prevadzky 🙂 strach len povedat nie to este napisat 😀 a ma pod sebou cca 37 ludi ...a tak este kopa veci okolo ..a tvoja robotka ???
a tie vysledky ma fakt stvu ☹ ale skusim v piatok alebo pondelok zavolat - uz sa nemozem dockat aj ked viem a verim ze su oki 🙂

h0blinka
12. sep 2007

joooooooooj tak to musi byt makacka mat nastarost celuu prevádzku a este kopec ludi 😒 najhorsie je ked su pruseri co?
ja robim marketing pre obchodnu firmu s elektrickym naradim 😝 😝 😝

bejca
12. sep 2007

hm tiez zaujimave 🙂 a preco 😝 co ta to asi moc nebavi ze - ja som spokojna - uz to robim 5 rokov a teraz je to uz v poho - zo zaciatku to boli nervy 😝

h0blinka
12. sep 2007

nie nie, bavi ma robotka, (tiez 5 rokov) je to vzdy nieco nove, len to zacina byt riadna makacka, po MA mi nasli asistentku tak ju zaucam a to je ta makacka, 😝 😝 😝 A teraz je to dupla zabijak idu vianoce,

bejca
12. sep 2007

tak to ano ..aj my pred vianocami mame behacky 😝 ale o tom to je no nie 🙂 a ja som predtym tu robila na inom mieste 9 rokov ....a to bolo take namahave a keby som vtedy zostala tehu urcite by som hned isla na PN-ku lebo sa tam vselico dviha - a to by mi za to nestalo ... teraz som spokojna 🙂

veva1
12. sep 2007

Tak poradna dopadla fajn.Je to na 100% Tomasko,miery ma idealne zodpovedaju veku 😵 Som stastna ,prestastna.
Kei -myslim na teba zajtra,nech odides taka vysmiata ako ja dnes 😵 viac sa uz neda 😵

veva1
12. sep 2007

a zabudla som dopisat mam +4 kg -slusne nie? 😀

loss
12. sep 2007

caute babulky som len na skok nejaka som ani to neviem popisat 😔

h0blinka
12. sep 2007

lossik unavena? vystavena? vyzmichana? ako lekvár? to nic to prejde. Ja som 2 mesiace chodila spat o siedmej 😀 😀 😀
vevus supis gratulejemeeeeeeeee k tomaaskovi 😀 😀 😀

veva1
13. sep 2007

dakujem hoblinka 🙂

losik to je tymi prvymi mesiacmi tehu a najviac tomu pridava ten strach.

keikei-tu predporodnu pripravu sa oplati absolvovat,ale hlavne prvorodickam.Pani nam tam vela ohladne porodu vysvetlila,ukazala ako dychat,opisala ako tlacit,ukazala porodnu salu atd. Urcite este pojdem,lebo tych info bolo velmi vela tak sa mi to aj trosku v hlave premiesalo 🙂

lante
13. sep 2007

Vevi, ty si doteraz pribrala iba 4kg???? Sa začínam hanbiť..... 🤐 🤐 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre