Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
9. okt 2007

emus ze? je to sila.Nech uz je ten december 😵 ,nech mame uz nase miminecka.Som teraz velmi stastna,ale potom budem nastastnejsi clovek pod slnkom 😵

jess28
9. okt 2007

Babenky, mám takú blbú otázku - teraz práve popíjam acidko jahodové - to tehulky môžu, však?
Teda ja by som sa nijako nechcela obmedzovať v jedení, ale toto ma tak teraz napadlo.
Aj niečo z jedálnička vynechávate, alebo používate inú kozmetiku?

lante
9. okt 2007

jess: ja som jedla všetko načo som mala chuť. Kozmetiku používam stále rovnaku, dokonca som si farbila aj vlasy...

emmaelzer
9. okt 2007

jess ja tak isto ako lante, len som nejedla pecen a hlavkovy salat, burske oriesky a ked som robila na zahrade davala som si rukavice, nechcem chytit listeriu.

veva1
9. okt 2007

jesik ja som jedla vsetko,no hlavne melony az kym mi nezistili zvyseny cukor 😀 Od vtedy som na diete 😀 no nejako som prisla na to ze ked si aj doprajem nejake to ovocie a cokosku,ba aj sladky napoj vysledky mam stale dobre,tak mam pocit ze je pomalicky po dietke 😀

jess28
9. okt 2007

Hlavkový šalát? to ti nechutil? Či ten sa nemôže.

veva1
9. okt 2007

hlavkovy salat? Preco?

emmaelzer
9. okt 2007

v hlavkovo salate sa vyskytuje ta listeria, aj po umyti je riziko, takze som sa mu radsej vyhla

veva1
9. okt 2007

babule idem trosku k telke,bo ma boli krcna chrbtica,tak aby ma z toho nerozbolela aj hlava.
drzte sa zatial a pekne tehulkujte.Ja sa dnes este urcite ukazem som sama do zajtra,tak sa este mozno stretneme

lante
9. okt 2007

jess: Hlávkový sa môže, je v ňom najviacej prírodnej kyseliny listovej....

lante
9. okt 2007

emma 😀 😀 😀 😀 sme sa nejak netrafili 😀 😀 😀 😀

loss
9. okt 2007

caute buduce mamicky 😵

loss
9. okt 2007

vevusik 53 😵
a dakujem angelike si to napisala peknucko takze ti dakujeme aj losicatko moje ti posiela pozdrav 😵

keikei
9. okt 2007

ahojte babulky tehulky 😉

hádam som tu zas nikoho nechytila? ☹
vyberám si stále akýsi zlý čas ...

veva1
9. okt 2007

Ahoj kei. Tebe sa to uz pekne krati a male keikeica moze uz prist kedykolvek.Tak ak by sme sa tu do vtedy nestrafili sa drzte 😀

lucka0122
9. okt 2007

ahojte babulky ako sa mate?ja som teraz prisla z roboty.....

h0blinka
9. okt 2007

ahojte tehulky,
jess gratulujem, 🙂 rozrastame sa to som radaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂. My sme okrem toho co babule pisali vynechali este vsetky druhy pliesnovych syrov (i ked ich velmi lubim a enviem sa dockat 😠 ), este by sa nemali musle a take tie zvieratka co ja aj tak nemusim, aaaa nepasterilizovane mieka, syry, tj priamo od baču 😀 😀
lante ako sa chystate na cisarsky? lokálna anamnéza ci sa das full uspat? stale rozmyslam co bude lepsie?

jess28
10. okt 2007

Ahojček bambulky.
Hobli ďakujem - no dúfam,že tentokrát to bude ok. Zajtra idem len na krvné testy - nech mi to potvrdí aj doki. A na ultrazvuk - no neviem podľa mňa až niekedy koncom mesiaca, alebo začiatkom novembra.

h0blinka
10. okt 2007

dobre ranko mabule
jessi aj ked je to niekedy tazke hlavne bud kludná a nalad optimizmus 😉
vevi, lossík 52 😀 😀

veva1
10. okt 2007

dik hoblinka 😀 😀
veru 52 😀

vilkakatka
10. okt 2007

Ahojte babulky 😉
Nebola som tu asi tyzden, tak vas pekne vsetky zdravim...tesim sa, ze nam pribudaju tehulky 😉 ...drzim silno pasticky 😵

Ja som si pred dvoma dnami odmerala obvod pasa a uz mam taky isty ako manzelik a uspesne som prekonala stovku 😀 ... presnejsie 101 cm

Babulky, nejak nam to tehulkovanie rychlo ubieha 😅

veva1
10. okt 2007

tak to ti zavidim vilka,ja sa stale nie a nie dockat decembra 😉
brusino v 26 tt mas uz poriadne 😵

h0blinka
10. okt 2007

to hej villus bezi to velmi rychlo, tiez mas chlapa poriadneho doma ked ma 101cm xixi, my sme mali predvcerom 93 cm 😀 ale to je este daleko od muzikovho obvodu, toho asi nedobehnem 😀 😀

keikei
10. okt 2007

ahojky tehulky 😉
ste tu niektorá, či musím ísť do MA pozrieť? 🙂

keikei
10. okt 2007

vevušik, ďakujem moc 🙂 ja verím, že sa tu ešte stretneme, než to na mňa príde 😀

tribitka
10. okt 2007

keikei, to je nádherné čislo....36.... toho sa ja asi nedočkám.... vraj budem musieť bábo porodiť čo najskôr, podla lekára najneskor po 35t.... 😒
drž sa, teším sa na fotky malého bábatka nádherného.... 😵
vilakatka, tak také bruško aké máš teraz ty v 28tt ja nebudem mať ani den pred pôrodom....teraz mám v páse 74 cm....prvýkrát som si ho dnes odmerala.... 😀

vilkakatka
10. okt 2007

Babulky, mate pravdu...brusko sa mi tyzden co tyzden zvacsuje...ja tam mam asi naozaj slonicatko 😅 ... len kto to vytlaci 🤐

veva1
11. okt 2007

tribit neboj,vydrzite aj do 36tt 😉 Sak 20tt to uz je nadhera 😵

losik 51 😉

vcera som bola v poradni,vsetko je ako ma byt,nas maxi drobcek ma odhadom 2,2 kg 😵

jess28
11. okt 2007

Vevi - tak to je uuužasnéé - hmm, drobček krásne rastie. To sa mooc teším, že je všeko ok. Dúfam, že všetky sme ok.

veva1
11. okt 2007

veru jessik,drzim vam silno palce.Hlavne nech to rychlo prebehne,nech uz ste v 20 tt,citite kopance a uvazujete nad pohlavim.Vtedy sa clovek uz ciernym myslienkam lahsie vyhne 😉 Tak nech to rychlo leti 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre