Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

cucuska
autor
21. máj 2007

NO AKO SPRÁVNY ZDRAVOTNÍK : TUŠIL SOM TO lÁSKA TOTO BOLA JEHO ODPOVEĎ 😀 😀 😀 😀 😀

marus budem na teba moc myslieť

mm1
21. máj 2007

maruska: tak zajtra tu budeme ako na ihlách 🙂 🙂 🙂

cucuska: ja dnes letím.... pekne oslavujte, zajtra mi o tom porozprávaš, nič si nenahováraj, nikde ťa nepichá.... posielam ti veľkú pusu 🙂 🙂
a drž sa....!!!!!!

svetlus: dnes padám.... nejako sa mi tu už nechce byť

TAKZE AHOJKY ZAJTRA , BUDEM SA NA VAS TESIT!!!!!!

Pááááááááááááááááááááá mamulky aj tehulky aj snažilky... 😀

evelyin
21. máj 2007

No Cucus, krásne ti svieti v pase 4 tt, je to bomba!!!! 😀 😀 😀

evelyin
21. máj 2007

Cucus chcem sa spýtať, kedy si asi mala ovulku? Myslím na koľký deň cyklu?
Som zvedavá za koľko dní po opl. ti test ukázal //

evelyin
21. máj 2007

To tu už fakt nikto nieje? 😕

aauticko
21. máj 2007

ahojte je tu niekto

cucuska
autor
21. máj 2007

eve neviem nič som tento mesiac nesledovala a nemerala

tribitka78
21. máj 2007

je to sila....ešte včera mala cucus depku....a dnes jej tam svietia 4 tt..... 😅 😅 😅

evelyin
21. máj 2007

A kedy si ju tak bežne mávala?
Veľmi sa teším s tebou, už je v našej téme viac tehuliek než snažiliek, to je paráda. 😵
A Emma sa celý deň neukázala? Tá bude teda kukať 😀

lante
21. máj 2007

No som späť po obede.
Cucuš a tušila si, že to tentoraz vyšlo?? Alebo si bola presvedčená, že opäť nič??
Aauticko, zdravím ťa.
Tribit ako sa ti v tomto sparnom dni darí??

tribitka78
21. máj 2007

lante, ja nemám veěmi dusno v kancoške, nám tu slnko svieti len ráno, chválabohu.... 🙂
mohlo by v noci pršať, dobre by som sa vyspala....mala som tu totiž celý víkend rodičov, som z toho unavená.... 😀
a mám depku....aj ja chcem byť tehotná......vy už budete mať deti a ja stále nič..... najhoršie je, že už sa ani nechcem s drahým milovať... stále potom tŕpnem, čakám, dúfam...neviem sa uvoľniť.... ☹ ☹

evelyin
21. máj 2007

Tribitka, nič si z toho nerob, ja sa cítim blbo už preto, že oxidujem v téme kde nemám čo robiť. Vyveštila ti Emma kedy budeš tehotná?
Aj ja by som už chcela... 😔

tribitka78
21. máj 2007

nie, mne emma vyveštila prvýkrát že do konca leta budem tehtoná, že to bude chalan...no a potom veštila asi o týždeň, tak že nevidí žiadne dieťa, len samých mužov okolo mňa....asi myslela mojich 2 kolegov, s ktorými sedím v kancelári.... 😒
fakt mám depku, strašnúúúúúúúúúúúúúúúúúú, nechcem.... ☹ ☹ ☹

evelyin
21. máj 2007

Ale to bude v pohode, veď Emma povedala, že najpravdivejšie býva prvé veštenie, potom karty špekulujú. Takže do konca leta teda.
To už nieje také hrozné, koniec leta je za 3 mesiace. 😉
Teraz sa to zdá dlho, ale keby mi niekto povedal že je to tutovka tak som kľudná a spokojná až no.
Určite nám to výjde a budeme v tejto téme úplne legálne.
Ako dlho sa snažíte?

nosoroztek
21. máj 2007

ahojte babenky, to mame dnes parno, co? na jednej strane sa tesim, lebo je teplo, ale na druhej nadavam, lebo je az prilis teplo. chcela by som sa vas opytat ci niektora z vas mala na zaciatku tehotenstva zilky na prsiach.

cucuska
autor
21. máj 2007

lan te nič som bnetušila naozaj som si to namyslela preto som depkovala od piatku a svetlus a mm1 ma museli utešovať

tribitka rozumiem ti ver mi. a vieš čo mi pomohlo k otehu???? vyhodenie replomeru a nesledovanie sa jednoducho pohoda

EVELYIN bby nebláznite otom sa cítim previnilo

lante
21. máj 2007

Tribit, to chce dovolenku aspoň na dva týždne, ale niekde mimo domu. 😉
A uvidíš. Kolegyni sa nedarilo išli s mužom iba na 5 dní kamsi preč a čuduj sa svete, podarilo sa im to čo sa predtým rok nedarilo.

tribitka78
21. máj 2007

cucuska, ja sa s tebou veľmi teším, naozaj.....zaslúžila si si to asi najviac!!!! fakt sa teším, ale vieš aké pocity si zažívala pri Eme.... výčitky nemaj, užívaj si, teš sa, vychutnávaj si to, my ti to skutočne doprajeme z celého srdiečka.... teším, že možno aj mne tak znenazdajky pribudne info, že 4 tt.... 😅 😅 😅
lante, snažíme už takmer 2 roky, ale MA som mala v januári 2007....
chystáme sa koncom júna na 2 týždne do USa....Miami, Florida a tka, trošku chceme cestovať....tak mi to možno naozaj pomôže....
Evelyn a ty si na tom so snažilkovaním ako?

evelyin
21. máj 2007

Nie, necíť sa, vždy keď tu niektorá zostala tehotná, bolo mi ľúto že ja niesom, ale teraz ten pocit vôbec nemám, veľmi sa s tebou teším.
Tebe a Lossíkovi som to najviac priala , takže som šťastná s tebou, vôbec nedepkujem. 🙂 😵

cucuska
autor
21. máj 2007

mne ostali poprskané po druhom potrate 😀
tribitka moja pištek môj

lante
21. máj 2007

nosorožtek, ja mám žilnaté prsia aj keď nie som tehu, takže som sa nejak nesledovala. Jediná zmena je, že mi narástli. To hneď na začiatku a teraz ešte trošku.

evelyin
21. máj 2007

Mimochodom neviete nikto nič o Lossíkovi? Ako sa má a tak?

tribitka78
21. máj 2007

dievčence moje, idem domov.... cucus, dávaj na seba veľkýýýýýýýý pozor, a hlavne mysli pozitívne, rozumela????? 😅 😅
pekný večer vám všetkým želám, zajtra ráno som tu zase..... 😉

lante
21. máj 2007

No tribit ja som presvedčená, že si domov z U.S.A. prinesiete malého "amíka" 🙂

vedvies
21. máj 2007

ahojte babenky,
cucus!!!! co to vidia moje oci?!!!!!
ty si tehulkaaaaaaaaaa, hurrrraaaaaaa - ja umrem od radosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evelyin
21. máj 2007

Maj sa tribitka. My sa snažíme od nejakého januára, ale tento mesiac to bolo už véééľmi pozvolne, teším sa na leto a už z toho že stále niesom tehotná nestresujem. 🙂

evelyin
21. máj 2007

Ja keď som si ráno našla zmeškaný hovor od Cucušky, vedela som koľká bije. 😀
Zdravím ťa, vedvieska 🙂

mamik
21. máj 2007

Jéééj CUCUSKA, srdečne blahoželám 🙂 konečne si sa dočkala. a vlastne aj ja. aj keď som tu dlho nebola a v práci veľa času nebolo, ale vždy som nakukla, či ti tam nesvieti nejaké krásne čísielko. Veľmi sa z teba teším.. 🙂 a aj z ostatných mamičiek, samozrejme.. a ešte by mohla pribudnúť aj LOSS a postupne všetky z MA, nech sa už tá smutná téma uzavrie. a nech už pribúdajú len len samé tehuľky..

cucuska
autor
21. máj 2007

vedvies ahojky no asi to tak bude. pozri si moj albumík do 2 minút tam boli 😀

lossik sa má dobre je po prefukoch takže čaká na zázraka a ak nič ide na laparku

vedvies
21. máj 2007

ahoj evelyin,
takze rano to cucus zistila? citala som 4 strany dozadu a stale som nenadabila na tu 1.spravu 😀
inak leto a priroda robia svoje, evelyin uz aby si aj ty bola medzi nami i ked pomaly ale isto sa to blizi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre