Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emily3
22. máj 2007

ahojte, dnes je akosi poriedko...

svetluska.p
22. máj 2007

cafte zabky.

tweety22
22. máj 2007

caute kocky, tak ja sa ku vam tiez hlasim... mala som zaciatkom minuleho roka missed a hned po mesiaci a pol som uz bola znovu tehulka a teraz mame male zlaticko, ktoreho neskutocne luuubime 🙂 takze hlavne sa nevzdavat a urcite to pride a gratulujem vsetkym 🙂

emily3
22. máj 2007

ahoj svetluska. vo stvertok zase idem na vychod ale len na otocku. dufam ze zvladnem cestu...

emmaelzer
22. máj 2007

emily, nie je ti uz zle?
svetluska, tak teraz si ty na rade....

emily3
22. máj 2007

emma...ale ani rano objimam WC misu a cely den presviedcam zaludok aby nevystupoval tak vysoko a ze vobec nemusi byt zvedavy ako to vyzera zvonka 😝

veva1
22. máj 2007

ranecko 🙂
mame aj dnes nejaku novu tehulku?

emmaelzer
22. máj 2007

mne to prestala akosi min. tyzden, odvtedy ako som zacala pit ten drink Lucozade sport

cucuska
autor
22. máj 2007

ahojte

emmaelzer
22. máj 2007

ahoj cucus, presne taky teho test som mala aj ja...tak rozpravaj, ako si ho robila, kolky den a pod

maruska
22. máj 2007

Dobré ránko, bambulky, tak ja som ráno na testíku našla len jednu paluchu 😔
Hm, musím sa učiť byť viac trpezlivá...

emmaelzer
22. máj 2007

maruska, moja som velmi len dufam, ze budes dalsia tehulka, kedy cakas mrchu?

veva1
22. máj 2007

to je skoda Maruska,ale to ze si s testovanim vydrzala do dneska znamena ze si trpezliva dost. Nesmut velmi ta jedna palica je tam preto aby si sa o to viac tesila ked raz budu dve 😉

maruska
22. máj 2007

Ahoj Emuska, sme sa Ta vcera nevedeli dockat, co bolo s Tebou? Si nám tu chýbala..
🙂
Hm, dnes som 28. DC...

cucuska
autor
22. máj 2007

maruš eštenie je nič stratené

maruska
22. máj 2007

Vevka, ja sa asi nepoučím, mala som vydržať dlhšie...a nečakať, že po prvem mrche to výjde...ale nič sa nedeje, treba si užívať život, veď je aj tak krásny, no nie? 😉

emmaelzer
22. máj 2007

Vcera som bola v robote, a taka som prisla unavena, ze som ani len pocitac nezapla...
marus, nezufaj, este je mozno skoro, marus, hodila som karty, a vychada mi tam baby - boy...tak len dufam, ze to bude velmi skoro (tiez mi tam vychadza nejaky starsi pan, neviem v akom spojeni to je, je tvoj parter od teba starsi?)

maruska
22. máj 2007

Emka, dík 🙂
No toho staršieho pána si mi vyveštila ešte hneď po MA..že veľmi smúti za tým, čo sa stalo..nie, môj mužík je ešte o rok mladší odo mňa, mladé ucho...
Hm, inak, neviem si predstaviť, že budem mať raz syna - v rodine sme samé baby, a vždy som si myslela, že aj ja budem mať len dievky 😉

veva1
22. máj 2007

jaj maruska ja som dufala este pred prvou mrchou. To je normalne ta tuzba je prisilna,hlavne preto ze uz vieme trosku ako to je. To mas ako ked hladnemu pretiahnu popod nos pecene prasa daju mu aj ochutnat a zoberu prec. Je to velke prazdno co zostane a keby si to nezazila tak ani neveris,no a je samozrejme ze to chces naspet 😉
je vsak pravda ze ta pravdepodobnost ze to vyjde na 1x nie je velmi velka,ale ta moznost tu je,len u teba asi na 2x 😉

elenita
22. máj 2007

emmaelzer, a to hocikomu takto vestis.....? 😲 😉

maruska
22. máj 2007

Vevi, to prirovnanie s klobásou bolo výstižné 😉
Nič sa nedeje, snáď aspoň mršica príde načas a dám sa trošku dokopy..

emmaelzer
22. máj 2007

rak maruska, neviem, co ten starsi pan znamena, ale stale tam vychadza v suvislosti s tehu, mozno to bude nejaky doktor, alebo niekto , kto ti pomoze k tehu

cucuska
autor
22. máj 2007

marus aj ja som tak po prvom snažení moc dúfala.

emmaelzer
22. máj 2007

cucuska a ako sa citis?

lante
22. máj 2007

Bré ránko babulky ako sa dnes máte 😉 ??

maruska
22. máj 2007

Emi, no môj gynekológ má čosi cez 50, ale k tomu pôjdem až keď nájdem na testíku krásne dve paličky...ako aj naposledy.
A ten, kto mi môže pomôcť v otehotnení, je akupunkturista, kt. dôverujem - ale ten má 40 - tak to neviem, či je už starší pán 🙂

cucuska
autor
22. máj 2007

emma zle ráno mi býva veĺmi zle a to som eštelen na začiatku. nikdy teda pri oboch tehu mi vôbec nič nebolo ale toto je úplne iné. Nezvraciam ale žalúdok pláva a má pocit že každú chvíľku pojdem. Aj preto som si robila test lebo tieto stavy začali už cez víkend

maruska
22. máj 2007

Cucuška, to si píš, že toto bude úplne iné 😵

emmaelzer
22. máj 2007

cucus, hormony sa ti buria.... 😉 ani nepomysli na nieco zle, toto bude silne babo...

marus, ao moze to byt aj on, proste je to osoba, ktora s tebou zdiela tie stresy a pomoze ti dostat sa k vytuzenemu cielu

maruska
22. máj 2007

Emi, no nechám sa prekvapiť. Snáď to bude skoro, aspoň do toho decembra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre