Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
17. máj 2007

emily vitaj v klube...pi aspon vela tekutin, a ked mozes tak si kup drinky s potasiom, ja pijem Lucozade sport

emily3
17. máj 2007

emma dik za radu...viem ze by som mala jest..horsie je ze mi ani nechuti a ked uz mam poloprazdny zaludok zacina byt zleee
a zajtra cestujem vlakom...som zvedava ako to zvladnem...asi budem celu cestu na WC 😅

janula_nz
17. máj 2007

emily idem o tyzden vo stvrtok prvykrat k dr. behunovej. ty ku komu chodis?

emily3
17. máj 2007

pri Marekovi mi vobec nebolo zle, ani som nevedela ze som tehu...odbil si to jediny den..ale stalo to za to.

tak dufam ze ked mi je zle ze je to dobre znamenie a babatko rastie a dufam ze to bude super aj po troch mesiacoch.

utekam doplnit zasoby..uz je to velmi zle

emmaelzer
17. máj 2007

emily ti ani neradim vela jest,alebo len nieco fakt dietne, lebo ja som aj tak skoro vsetko vyvratila, ale je velmi dolezite pit,kontroluj sa kolko cikas, ked casto tak je dobre, lebo babo ma dostatok vody (to mi povedal doktor)

tribitka78
17. máj 2007

no, s tým pichaním.....hovorila som lekárovi, že ma pichá v podbrušku, tiež ma ukľudnil, že to sa rozťahuje maternica...neskôr, keď zistil, že bábo zomrelo, tak sa ma pýtal, či tá bolesť nebola intenzívna,.....no aj bola, lenže to som mu predtým nechcela hovoriť, nech si nemyslí že som precitlivelá....v brušku vraj má sem tam pichnúť ale ak je to stále, nie je to dobré znamenie....maternica má vtedy vraj nejaké sťahy a to znamená že niečo nie je ok s bábom.... takže ja osobne pichanie v brušku nebudem podceňovať.... 😒

emily3
17. máj 2007

janula Dr. Drabek...je to kamarat a vzivote ma nenapadlo ze nakoniec skoncim u neho. dak dufam ze sa o nas dobre postara 😀

emily3
17. máj 2007

emma...pri prvom som mala nevolnosti. to som sa naobedovala a este som prezuvala posledne susto a zaroven smykom na WC a bolo po obede...
musim mat taku spravnu hladinu plnosti ani vela a ani malo... no bude to zaujimave...esteze nechodim do roboty a MAreka mozem hodit babke

janula_nz
17. máj 2007

emily ty si teraz tehu nie prirodzene? pocula som, ze tam sa nezmrazuju vajicka len spermie a embijka. co je natom pravdy, nevies ? 😒

emmaelzer
17. máj 2007

no ani ja si neviem predstavit chodenie do roboty v tychto stavoch, ale na budu. tyzden robim, tak len dufam, ze budem v pohode, ako som teraz

emily3
17. máj 2007

ja som tehu prirodzene. moj Dr robil v Ruzinove a presiel tam...takze sme presli snim aj jeho pacientky. ale neviem o tom zariadeni nic. v podstate teraz tam idem prvy krat...

janula_nz
17. máj 2007

emily aha tak to ano. a kedy tam ides?

emily3
17. máj 2007

janula na buduci stvrtok 24.5

teuska
17. máj 2007

Janulka ty si pisala, ze kamaratka chce Vanesku. Aj mne sa to meno paci, ale nie je v kalendari. Nevies kedy ma meniny?

janula_nz
17. máj 2007

emily aj ja tam idem prave ten den na 9hod 😉

teus neviem kedy ale zistim ti to. kamoska ma uz vanesku, tak sa jej opytam . aj ty uvazujes o tom mene?

emily3
17. máj 2007

baby ja som sa stratila v tych temach... 😀 uz ani neviem v ktorej pisem...

emily3
17. máj 2007

janulka ja az poobede takze sa nestretneme.

emily3
17. máj 2007

mamicky lucim sa..oci mi klipkaju a uz nevladzem ani pozerat..nieto citat a pisat. potom sa este ozvem. majte sa kraaasne 😀

teuska
17. máj 2007

My sme chceli Lucku, ale ak sa nam to tentoraz podari, tak sa narodi niekedy v januari, mozno v decembri a to by mala v decembri aj meniny aj Vianoce su, tak to by som jej neurobila 😉 Este sa mi paci Vaneska a Sofia, ale ta sa nepaci muzovi. A este vybera aj mala, tak kym sa mi traja dohodneme............... 😅

janula_nz
17. máj 2007

emily dobru nocku ti prajeme a oddychni si poriadne 🙂

teus si si ista, ze to bude dievcatko? 😀 mne sa paci melania, sara, lara 🙂

tuto noc sa zas narodilo dievcatko druhej kamoske, mi poslala aj fotku hned , miriam 😵 a kazdu chvilu cakam spravu od kamosa, im sa uz v utorok mala narodit mia a este stale nic. takze ako vidim, same baby sa rodia 😝 😀

teuska
17. máj 2007

Emka mi vyvestila 😀 Ja sa rozlucim, idem sa trochu venovat malej a nachystat obedik. Ahojte 😀

janula_nz
17. máj 2007

teus pekny dnik sa ti praje. papa 😅

lante
17. máj 2007

Babulky pozrite sa na stránku soi-ky, teda Slovenskej obchodnej inšpekcie (www.soi.sk) do sekcie nebezpečné výrobky a na druhej strane sú "Výsledky kontroly-Informácia o výsledku kontroly bezpečnosti detských kočíkov" sú tam štyri typy kočíkov, ktoré soika uznala ako nebezpečné. To len tak pre info.

Dnes som drobcovi kúpila deky do kočíka a "kozmetiku"...všetko je v albume.

svetluska.p
17. máj 2007

cauko lante, vidim, ze mate nakupny osial 😀 .

vedvies
17. máj 2007

caute babenky,
svetluska na tom asexualnom doktorovi som sa pobavila 😉
emmaelzer:na zaciatku sme to mali "zakazane" kvoli krvacaniu a spineniu cca do 5 mesiaca - potom sme sa bali a teraz uz nechceme riskovat predcasny porod 🙂 - som od zaciatku na rizikovom
manzel sa ma casto pyta, co na to hovori moj zubar 😀 😵 😀 😵

vedvies
17. máj 2007

inak dnes som doma sama - manzelik je na nejakej recepcii a pride neskoro v noci 😒
vyplnala som si cas natieranim zarubne 😵 a net mi ide strasne pomaly - skor tu porodim 😠

vilkakatka
17. máj 2007

Ahojte babulky,

tak sme sa uspesne prestahovali...huraaa...
Sice to tu vyzera ako po bombe, ale hlavne je, ze net funguje, a ze mame kde spat...

Zajtra drzte palceky na scane 😉
Hned sa ozvem, ako sa ma babuliatko 😵

vedvies
17. máj 2007

vilka drzim paste 😉 😵 nech dopadne vyborne 😀

svetluska.p
18. máj 2007

caute babule 🙂

veva1
18. máj 2007

ranecko,tak toto je krasna tema 😵 .Vcera som si ju nevsimla. Tak sa teda pridavam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre