Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

lucka0122
8. dec 2007

ahojte ako sa dnes mame?mam novu fotku zo sona...kuk..

vilkakatka
8. dec 2007

Ahojte Babulky
Ja som sa v noci nic nevyspala 😨 , nedokazala som si najst polohu a manzelik sa rano smial, ze uz ma pre tie vankuse z kazdej strany ani nenajde v posteli 😅 ... ale ked som ho vypravila do prace, tak som si este pekne pospinkala do 11
U nas hrozne leje a je velika tma, tak tu idem asi cely dnik driemat 😔

Caka ma posledna varka zehlenia a snad sa dnes pustim do medovnickov (vcera sa mi nepodarilo) 😉

Zelam vam pekny dnicek 😵

emily3
8. dec 2007

ahojte mamulky, nestihala som ist na tu stretavku, ale zato sme urobili kopec v nasom byte, sice tam este niesme, ale uz mame zariadene dve izby. teraz musime este aspon trosku scivilizovat kuchynu a kupelnu aby sa tam dalo existovat a bude to super... 😀
babatko si veselo kopka a pomaly sa hlasi na svet, teda pripravuje. 😉

emily3
9. dec 2007

ahojte mamulky co mate noveho? videla som ze veva uz je doma s tomaskom a ma aj nejake foto v albume. tie deti su maly / obrrrooooovssssky/ zazrak ..maly cloviecik, to asi nikdy nepochopim ako to dieta rastie v brusku a ako sa tam zmesti... 😵

emma pripravena???
ja este nie 😅

vikakatka uz sa ti to krati...tak co myslis dohodnu sa nase detvaky a pridu spolu na svet? to by bola dobra stavka 😀

idem vytiahnut z vane mojich dvoch utopencov a ulozit ich do postele. majte sa krasne a hura do noveho tyzdna. 😀 😀 😀

emmaelzer
10. dec 2007

Vevus a Tomasko tak vitajte doma. Tomasko je krasny.
Tak daj vediet, ako sa mate doma.

Emily ja uz som pripravena aspon mesiac dozadu...
ale aj tak si myslim, ze medzi nami nie je velky rozdiel, tak mozeme zacat rodit aj vilka aj ty hockedy.

mamik
10. dec 2007

Ahojte babulky. Stále mám pocit, ako sa mi to už veľmi kráti, ale vidím že vy ste na tom "lepšie" 😀
Emka - ešte si daj kapustnicu a kapra na Vianoce a až potom sa zberaj 🙂 Ja som si zatiaľ pripravila detské šatky do skrine, nakúpila plienky a naštartovala kočiar v pivnici, ktorý som kúpila asi pred mesiacom. A to mám pocit, že stresujem a že na to všetko mám ešte kopu času 🙂 Ale pri žehlení tých mini vecičiek už veľmi neposedím 🙂 Mám už skoro plnú skriňu, takže sa detským obchodom asi budem vyhýbať 🙂 Ozaj, konečne som si vytvorila album a dala tam obrázky z ultrazvuku. Po pôrode doložím aj skutočné, či sa podobá 🙂

mm1
10. dec 2007

mamik: ahoj Timi, ty aj žiješ???? veď už som straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne dlho nič od teba nečítala.

mm1
10. dec 2007

emma: ahoj Emuš, máš mailík.... 🙂

mamik
10. dec 2007

Ahoj Meg. Žijem a chystám sa ti napísať už asi druhý týždeň.. ☹ Striedajú sa u mňa tie dni nejako zvláštne. Buď mám v zadku vrtuľu a ledva prečítam mailíky a už niekde lietam, alebo som ako lekvár a len by som spala a vôbec nič sa mi nechce... Malý krásne kope a pozdravuje moje rebrá a žalúdok. Takže niekedy v noci vôbec nespím, lebo ma páli záha. Ale častejšie spím, ako medveď 🙂Ale čo je dobré, nemusím chodiť v noci na wcko takže sa nebudím. V albume mám nejaké fotky malého a ďalšie ti pošlem. Som rada, že som už vyriešila také veci ako kočiar a že ho už mám doma. Ešte autosedačku a z povinnej výbavy mám všetko. Najradšej by som už aj postieľku poskladala. Ale ako poznám môjho syna, tak by sa presťahoval z detskej izby do postieľky. Tak to radšej nechám na poslednú chvíľu 🙂A ty ako? Natálka ťa počúva?

mm1
10. dec 2007

Ahoj moja, no uz som si robila o teba i starosti, ci ste ok, a tak....
u mna je to tiez tak... mam sice este stale energie za dvoch, okrem toho tu teraz zaucam kocky, co budu robit miesto mna, takze je to niekedy vesele...
z povinnej vybavy mame tiez uz kompletne vsetko tak som tomu rada...
teraz sa skor trapim s vianocnymi darcekmi, este dohromady nic nemam a obchody zacinaju byt narvate... ale to asi vsade...
Inak so zahou bojujem i ja, takze budeme mat malych vlasacov...🙂 niekedy su strasne dni, niekedy je to lepsie.... Ale tebe sa to uz poriadne krati, predpokladam ze kabela a vsetko nachystane.....
A co Danko? tesi sa na braceka??? a zbytok vasho velkeho osadenstva??? ved napis do mailiku, budem velmi rada....
Natálka poslúcha, akurat dnes ideme na kontrolu na 13.15 tak uz sa tesim, ako jej zasa zamávam... ale inak je velka vymyselnicka a vecer vymysla.... 🙂

sloniiicek
10. dec 2007

caute babule. tak co mate nove? my sme boli minuly tyzden na kontrole a vsetko bolo vporiadku. mali sme 20mm. a krasne nam kopkalo babatko nozkou. 😀

emmaelzer
10. dec 2007

Ahoj mamik, fakt ani ja som uz dlho nic o tebe nepocula, Misko je riadne zlaty a paci sa mi aj jeho meno

slonicek gratulujem

sloniiicek
10. dec 2007

vdaka emma. 😀 ale inak sme asi tyzden pozadu. ale zevraj je to vpohode. 😀

magduska uz mas 30tt. to je neuveritelne. 😀 uz len 2 mesiace. 😀

emmaelzer
10. dec 2007

slonicek uzivaj si prve mesiace teho, ked chodis bez zataze nadbytocnych kil...

mm1
10. dec 2007

slonnicek: presne presne, vychutnávaj si to.....
🙂

veva1
10. dec 2007

emus a ty si uzivaj posledne dni kludu 😀 Neviem ako inde ale u nas je riadny chaos,som v riadnom strese,este sme sa s tomim nezosuladili.No krajsi pocit ako ked som ho videla 1x a za kazdym ked sa na neho pozriem som v zivote nezazila.
Tak ja uz bezim,nech si trosku oddychnem,lebo za poslednych 6 dni som spala nejakych 20hodiek.
ako chces nejake podrobnosti o porode tak poloz otazky,rada odpoviem 😉

loss
10. dec 2007

cauky vevuska tak ako sa mate?My asi uz 2den citime pohyby ale nie som si celkom ista

emily3
10. dec 2007

ahojte mamulky...citam tu same dobre spravy, super
ja este nie som prirpavena na babatko 😒 , ale dnes som konecne bola prvy (a dufam ze nie aj posledny)krat si zacvicit pred porodom. moj najhorsi cvik bol prevalit sa z jedneho boku na druhy....
ale ocka uz mam zapisaneho v materdkej knizke , este zaplatim poplatok za pritomnost pri porode a mozme rodit...ostatne potom 😀 .

mamik dacate malemu meno Michael? aj my sice slovenske Michal...ale to je zakon schvalnosti, ked si vyberieme meno ze ho nie je vela a nam sa paci, vzapeni stretavam samych Miskov 😀 , bol to manzelov napad, dufam ze si zvyknem 😉 (chcela som Matusa)

slonicek kraasne rastetie, tesim sa s tebou..a za chvilu napises ze malicky ma kilo a pol...a budes naozaj ako slon 😀

emma tak si napiseme pozdrav z porodnice...uvidime ake poradie si vyberu nasi drobci 😀

veva novopecena mamicka, nevies kde ti hlava stoji. pozname, pri prvom dietati nemas cas na nic, ale zvyknete si.
samo ze chceme podrobnosti o porode, tak ked budes mat cas napiiis sme zvedave... 😀

loss
10. dec 2007

slonik 11tt super 🙂

emmaelzer
10. dec 2007

Veva, ja si tiez myslim, ze aky je porod velmi zavisi od psychiky. Ono je asi fakt najlepsie, ked sa maminka nestresuje. No ja sa posnazim dychat poriadne a zatlacit, ked bude treba. Ale fakt sa vobec nebojim, skor sa uz tesim, lebo tam budeme s mojou polovickou a viem, ze to bude krasne, ved nakoniec budeme mat nasu lasocku v rukach....

loss
10. dec 2007

emmus 🙂 super pristup

mamik
11. dec 2007

Emily - aj prvému som chcela dať meno Miško, ale to by mal narodeniny a meniny skoro za sebou, tak je nakoniec Daniel. A teraz to mala byť Lea, ale keď nám ukázali pipík, tak to bol hneď Miško 🙂 Ale mne sa veľmi nepáčilo Michal, tak sme sa rozhodli že to bude Michael. Meniny má v ten istý deň a nakoniec aj Daniel a Michael znie podobne 🙂 Neboj, nebude ich toľko ako Jakubov, Samuelov a takých sezónnych mien 🙂 (tým som nechcela nikoho uraziť)

mm1
11. dec 2007

ahoj Timi, práve mi klikol mailík od teba, tak si ho idem prečítať. 🙂

sloniiicek
11. dec 2007

inak baby viete co som si vsimla. ze v poslednej dobe maju vsetky baby lahky porod. sice lante bola cisarskym, ale kubko a aj veve ochvilu porodili. vobec sa dlho netrapili. 😀

mm1
11. dec 2007

slonicek: len to nesmieme zakríknuť....🙂

janninka
11. dec 2007

ahojte tehulky, ste tu niekto? 🙂

mm1
11. dec 2007

ahoj januli....

janninka
11. dec 2007

ahoj, ako sa mates natalkou? aj tebe uz svieti 31, ale to uteka 😉 😀

mm1
11. dec 2007

no presne presne, letí to ako voda... máme sa fajn.... máme 1635 g. tak sme poriadne narástli. vcera som bola u doki...

a co ty??? ako???? uz to mas za chvilocku....

emily3
11. dec 2007

ahojte mamulky
janninka dlho som ta nevidela 😀 , pocuvajte same baby sa tu budu rodit..no esteze veva ma tomaska a mamik a ja Miskov 😀
dnes som bola prvykrat v poradni uz na kramaroch. islo to tam jak na beziacom pase. sestricka o pol 11 odmerala vsetkym tlak a zobrala moc...pred jedenastou prisliel lekar a my sme si len klucku podavali ...ledva som sa stihla pripravit...vysetril, popocuval srdiecko, a pridte o tyzden...to bolo vsetko, ani sa nepytal ci mi tvrdne brucho alebo nieco...hmmm take divne, nie som zviknuta na take rychlovky. u svojho lekara som mala klud a mohla som sa pytat kolko som chcela a tu len dobry a dovidenia. a vsak tam dlho chodit nebudem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre