Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bershka
27. júl 2008

kika: tak to mu vrele doporučujem 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
27. júl 2008

bershik no veru ze fúúúha, uz mi kleslo brusko, takze sa asi uz maly otocil dole hlavickou, v stredu mam poradnu a ultrazvuk tak som velmi zvedava co bude

bershka
27. júl 2008

veva: a ako ste pohoreli?

bershka
27. júl 2008

evit: nooo nech tam pekne ešte chvíľu pobudne, nech sa neponáhla.... povedz mu, že aj v septembri hlásia pekne 😀

trpezliva
27. júl 2008

dnes som bola v tom obchode v Auparku, v ktorom ste vsetky nakupovali veci pre mimca pocas stretka a maju tam fakt super veci 😅 .

evitkamalicka
27. júl 2008

bershik no budem mu musiet dohovorit

bershka
27. júl 2008

kikuš: ja milujem vecičky v HM. tam majú neuveriteľné veci.

evitkamalicka
27. júl 2008

bersh a ty sa ako citis?

bershka
27. júl 2008

inak musím sa svetluške veľmi pekne poďakovať za ponožtičky a šupnúť ich do albumu. mne to bolo také blbé, že mi ich kúpila. zlatá babulka

bershka
27. júl 2008

evit: ja už dobre. už nešpiním... dúfam, že ani nebudem. min. do 14. 8. som PN, tak ma doma poráža, asi preto buzerujem mangela. aaaaa nech... 😠

trpezliva
27. júl 2008

aj tam sme boli, ale ja som myslela Mothercare. v H&M sme jej kupili krasne ruzove gate a pasikave tricko, ale az na vek 9mesiacov...maju tam teraz velke zlavy.

bershka
27. júl 2008

inak baby, ja mám fuuurt pocit, že to bude chlapčisko jak hora...

trpezliva
27. júl 2008

to som si myslela aj jaaaaaaa..ze tu bude artur 😉

evitkamalicka
27. júl 2008

bershik tak je dobre ze ste ok...ja som mala pocit ze to bude dievcatko a nakoniec to ma pipika 😀

bershka
27. júl 2008

kikuš: ja milujem tie sukničky a šatičky pre dievčatká. pre chlapcov tam nič moc nie je. v tom mothercare som nebola. ešte radšej neriešim také veci. prvú vec pre bejby máme od svetluš 😅

bershka
27. júl 2008

inak videli sme môj album? to pupčisko? 😀

veva1
27. júl 2008

ja som od kedy sa tomasko narodil vybusna ako sopka.My to pride ze som ako diva suka co si brani svoje mlade a kazda tomkova nespokojnost ma nici a ja nicim svoje okolie,do toho si predstavte dva mes. ustavicneho placu tomaska a uz 8mes. som nespala dlhsie ako 2hod. vkuse a tak veci ktore ma pred tym trosku nahnevali ma vytocia do zurivosti a co asi tak robim ked ide vecer na pivo???

evitkamalicka
27. júl 2008

bershik ved si chuda jak sparatko, ale brusko uz vykuka...mne sa to moje zmensilo odkedy mi kleslo

bershka
27. júl 2008

neviem, ale akosi som presvedčená, že to bude chlap. od začiatku hovorím v mužskom rode a takisto aj ostatní nezávisle odo mňa

bershka
27. júl 2008

evit: no neviem, to brucho mi trčí aj bez tehu... ale teraz už som zase väčšia neboj. furt musím niečo jesť. aj keď v maličkých množstvách, ale aj o 10 večer.

vevi: to je z nedostatku spánku.. neboj, to prejde.

bershka
27. júl 2008

baby, koľko krvi odberajú pri prvotných odberoch? koľko skúmaviek? lebo ja sa bojím,ž e zase odpadnem - ako vždy 😅

trpezliva
27. júl 2008

bershka,krasne brusko 😎 .
vevi, to fakt tomasko nespi ani v noci dlhsie ako dve hodinky? Odkial ma tolko energie? 😕 Ja som rada, ze aspon v noci spime super..CEz den ako kedy..ale najviac ma vycerpava to dlhe uspavanie, dneska na stastie len polhodinove, zachrapala na ciciku 🙂 .
Moj muz chodi ovela menej na pivo, ako predtym...lebo vie, ze som cely den sama doma a nechce ma nechavat aj na vecer samu. A mame spolocnych kamosov, tak sem-tam pridu k nam na vinko..zo solidarity ku mne. 😝

evitkamalicka
27. júl 2008

mne prvy raz brali tusim 3 alebo 4 skumavky a teraz naposledy tiez 3 skumavky 😅

trpezliva
27. júl 2008

mne tiez tri...bershka,neboj,to je nic...len pri porode neodpadni. 😀

bershka
27. júl 2008

ježííííííííííííííííííííš evit, to nemyslíš vááážne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kika: no môj drahý a ja nemáme spoločných kamošov, teda málo. tí k nám nechodia, lebo bývame u svokrových. ale beda mu, keď sa to narodí a pôjde niekam von. 😠 😠

evitkamalicka
27. júl 2008

bershik myslim a medzitym uz len po jednej

bershka
27. júl 2008

ja im nedám 3 skúmavky ☹ ☹ ☹ javascript:addEmoticon('☹','vBody')

bershka
27. júl 2008

moja ručička, to bude bolieť

veva1
27. júl 2008

bers,jasne ze to prejde ale kde vtedy bude nase manzelstvo? A aj tak som presvedcena ze nejaky ten rok dva sa bez krcmi da vydrzat,a odreagovat sa moze aj inac,ale to uz je na dlhsie ,len si fakt zenule vyjasnite vsetko dopredu lebo potom pod zatazou to mozete riesit ovela ovela horsie.

evitkamalicka
27. júl 2008

bershik to prezijes...ja nemam vobec zily takze u mna je to vzdy trefa naslepo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre