Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bershka
27. júl 2008

vevi: môj drahý hovorí, že on musí ísť von, lebo sa odreaguje. ja už mesiac trčím doma na pn a min. týždeň som išla rodičom, lebo už som mala tiky z tohto domu a ešte mi vypindal, že to je moja chyba, že nie sme spolu...
ja ho prdím. my sme si to už vyjasnili, že nebude nikam chodiť ke´d sa to narodí. vezme si 2 týždne minimálne dovolenku a bude kmitať rovno mňa

bershka
27. júl 2008

evit: ale ja som taký pacient, že mňa pozná už každý dr. 😅 keď som chodila na štítnu, tak ja som vždy odpadla už v čakárni, lebo som vedela čo ma čaká 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
27. júl 2008

bersh ja sa bojim len injekcii, teda ihiel, takze zatnem zuby a musim vydrzat, musim sa kontrolovat, lebo inac by som asi vrestala jak mala 😅

veva1
27. júl 2008

kikus a nevataca ta ze vobec na to pivo ide?
dve hodiny vkuse je u nas uz uspech 😀 nastastie len dam cicik a spinka dalej ale aj tak zo 8 x sa za noc zobudit. Ale som trochu prehnala zo zaciatku spal aj 3-4 hodinky po 12 hod. uspavani a plakani 😅
no tehulky nelakajte sa ,teraz je to uzasne dietatko,kika moze potvrdit 😉 uz sa iba smeje a trosku pomrnci ked chce spinkat a viac ked je hladny 🙂

bershka
27. júl 2008

vevi: tominko vyzerá že je hladný furt. 😀

veva1
27. júl 2008

a este tehulky aj keby ste mali take narocne dietatko,tak aj tak vsetko budete robit okolo neho s radostou a dakovat kazdy den ze ho mate 😵

bershka
27. júl 2008

takého buculka som dávno nevidela

bershka
27. júl 2008

vevi: hádam máš pravdu. sem-tam ma napadne haluz, že čo ak budem krkavčia mater.... 😨

veva1
27. júl 2008

no keby som mu davala vkuse nieco tak by papal furt 😀
asi je po mne ja tiez mam rada vkuse cosi obzuvat 😀

veva1
27. júl 2008

bers stopro nebudes 😉

evitkamalicka
27. júl 2008

no nic baby, idem sa natiahnut, lebo maly vystraja...dobru nocku

trpezliva
27. júl 2008

ano, potrvdzujem ze sme pre Lili vybrali najlepsieho muza..Tomino bol na stretku ako anjelik. 🙂 Uz aj manzel jej obcas povie, napr.ked ju cese a kupe, ze to robi, aby sa pacila Detvanovi. 😵
No s tym pivom som si uz zvykla, ale obcas som aj rada, lebo aspon mozem vysedavat na pocitaci. Napr. teraz mi uz tri krat zakrical, ze kedy s nim pojdem pozerat film. 🙂 (knaz,rabin a blondynka) Ale on nechodi neskoro z piva, tak do 11tej ho tu mam.

veva1
27. júl 2008

dobru evit a aj ostatne idem aj ja. 😉 za chvilu bude druhe budenie a to isiel spat o 19,30 😀

veva1
27. júl 2008

😀 😀 😀 kikus

bershka
27. júl 2008

jaaaj baby, snáď ma ten jed prejde. môj nikam nechodí, ale teraz má obdobie, javascript:addEmoticon('😠','vBody')že furt voľačo rieši... aj na pohodu chcel ísť 😠 😠 😠 😠

bershka
27. júl 2008

dobrú žienky

trpezliva
27. júl 2008

aj nasa je preto taka gulicka,lebo furt potrebuje moj cicik. Jooj, ako zavidim maminam, ktorych babatko chce cumel...ved to je taka ulava, ze strcis dudel do pusinky a stichne. Nasu musim zakazdym vybrat z kocika,kolisky, potom prso vybrat a az potom sa ukludni. A cumel ani za svet, skusali sme ho aj dnes. 😨

trpezliva
27. júl 2008

aj nasa isla spat o 19:30 a skor ako o 2:00hod. ju nebudem pocut. 😎

bershka
27. júl 2008

kikuš: namoč ho do niečoho čo jej zachutí, možno ho potom bude chcieť

vevuš: na spánok doporučujem makový odvar 😀 😀 😀 😀

trpezliva
27. júl 2008

dobruuuuuuuu

veva1
27. júl 2008

bers mozno sa chce len vyburit aby ho potom nemrzelo 😉 ,tak ho trochu nechaj,sak slubil ze potom bude sediet doma.

bershka
27. júl 2008

baby,ja chcem aby moje išlo spať o 19:00 a vstávalo o 10:00 😀

trpezliva
27. júl 2008

bershka, ja viem,kebyze ho dam do cukru, tak ho chce....ale to radsej vydrzim bez cumla, ako keby mala mat pokazene zuby cely zivot.

veva1
27. júl 2008

kikus tomi mal cumlik ale az po ciciku ho akceptoval 😀 a ako mu vysli zubky nechce ho uz vobec 😀

trpezliva
27. júl 2008

bershka..ale to by ta vies ako boleli prsia,kebyze su tak dlho naliate mliekom..auuuuuu...... 😖

trpezliva
27. júl 2008

veva a aky typ mu "chutil" ,porad..kaucukovy,gumovy...tvarovany

bershka
27. júl 2008

kika: asi máš recht... ešte si moc neviem predstaviť, čo je to plné prso mliekom naliate 😀
ale kika, lily kým nemá zuby, tak sa jej nepokazia, nie? 😀

veva1
27. júl 2008

bers. to ta prejde 😉 a potesia aj dve hodky a budes zaspavat s prianim potiahni aspon tri,alebo co ak to bude dnes az do rana? No a po hodke a pol prides na to ze zasa by potesili aj tie dve 😀
A ked si spomeniem ze pocas tehu som bola 6 mes. doma ,cely den pri PC a spala som 12 hod. vv noci a 1-2 hodky cez den 😅

trpezliva
27. júl 2008

bershka...pokazia!! co si si myslela, ved aj teraz nam uz kazala zubarka "umyvat" zuby ci dasna takou gumenou nasadkou na prst..a mozno ich bude mat aj tak pokazene, zalezi od toho ci som jedla dost kalcia pocas tehu...tusim okolo 30. tyzdna sa to najviac ovplyvnuje.

bershka
27. júl 2008

veva: tak to ja nemám vôbec. ja vôbec nemusím spať. nie som unavená ani večer. inak predvčerom som mala desnú migrénu. celú noc. neviete, čo je dobré na bolesti keď nesmiem brať lieky? ja som si dala nejaký čípok čo mi dal dr. a v letáku bolo, že to nesmú tehu ženy. potom v mojej knižke o tehu sa dočítam, že je to jediné, čo môžem 😕 😕 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre