Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
23. máj 2007

mm lebo on este nechce deti , chce stavat dom. a potom este to nie je taky vztah, co by som si mohla dovolit byt tehu. ak nam to vydrzi a bude to ok, tak potom. nechcem sa unahlit aj ked priznavam, ja by som proti nebola 😀

mimima
23. máj 2007

čaute babule, čo preberáte? 🙂

veva1
23. máj 2007

tak ja asi teda zostanem,som zvedava kolko mi vyplatia PN ale asi sa to dost bude priblizovat platu aky by mi dali na recepcii.
Idem si pozriet ordinaciu,ked o nej tolko pisete.

janula_nz
23. máj 2007

vitaj mimima. ako sa ma dnes babatenko? 🙂

cucuska
autor
23. máj 2007

no už som tu bola som sa nejsť taaaaakk som sa datlačila

mimima
23. máj 2007

čauko janula, zatiaľ mi je ok, uvidíme na ultrazvuku. Trošku sa aj bojím. 🙂 A ty ako malinka spinká? 🙂

mm1
23. máj 2007

janula: no nehnevaj sa na mňa, ale keďže je to s tebou tak ako je, tak ja by som pokúšala.... 🙂 nevravím, že sa máš unáhliť, vravím, že sa tomu nemáš brániť... 🙂

mimima
23. máj 2007

čo si mala dobrého cucus? 😉

janula_nz
23. máj 2007

mimima ano spinka. boli sme od 7.30 vonku lebo uz sa tu neda ani dychat od tej 10.30 😝 ked vstane, dam je na balkon detsku vanicku a nech sa tam kupe. ja sa vytasim na slnko trosku a budem sa opalovat 😀

ahoj cucuska. ako sa vam dnes spinkalo?

janula_nz
23. máj 2007

mm ale no sak bude horuci vikend, toho sa neboj moja mila 😀 len to ostatne som mala na mysli

cucuska
autor
23. máj 2007

mimia museli mi urobiť vývar lebo normálne bola špenátová polievka 😝 a ešte že ma tam poznajú a druh´=e bolo vyprážané gordoon blue mňam
janulka ahojky. no dnes som sa konečne zobudila až na budik

mimima
23. máj 2007

máte nejaký bezpečný balkón janula? Ja som sa tohoto vždy bála. My bývame na 6 a malá ma zakázané ísť na balkón. Možno preto sa tak bojím, lebo som z rod.domu a neni som na také výšky zvyknutá.

tribitka78
23. máj 2007

teuška sa neozvala??

lante
23. máj 2007

Zdravím vás babulky. Vidím, že podaktoré ste už aj po obede. Asi by som mala ísť poriešiť obed aj ja. Ale keď vonku je tak, že sa tam ani dýchať nedá.
Na 14:00 idem na nejakú predpôrodný prípravný kurz. Potom napíšem ako bolo a o čom to vlastne celé je.

janula_nz
23. máj 2007

mimima my sme na tretom poschodi. no spadnut alebo vypadnut z neho nema sancu. stolicku si tam este neda a inak nedociahne. takze zatial sa nebojim. ja ho mam stale otvoreny, ona sa tam hra, vynasa hracky a tak 🙂 ked sa mi nechce ist von, tak ju vypustim aspon na balkon 😀

cucus to znamena, ze sa ti dobre spinkalo, ze? 🙂 a tehu nevolnosti ta netrapia?

mimima
23. máj 2007

Ja som si dnes doniesla mozarelový šalátik a pomaličky ho vyjedám. 😉 Nechce sa mi ísť v takej horúčave niekam. 🙂

janula_nz
23. máj 2007

tribit isla si lahnut teuska. bola u dr, ma oddychovat vela 🙂

inak zdravim vsetky, co teraz prisli 😅

mimima
23. máj 2007

a ono je to aj dobré, že je takto malá zvyknutá. 😉

cucuska
autor
23. máj 2007

janula len tak málinko ešte je zavčasu ale žalúdok si sem tam zapláva ale ešte je skoro

janula_nz
23. máj 2007

rozlucim sa s vami, idem malej nieco ukuchtit kym spinka. pekny den zatial prajem 🙂

cucuska
autor
23. máj 2007

papa

lante
23. máj 2007

Cucs vyberieš si najskôr tu dovolenku a potom ostaneš PN?? Alebo si sa rozhodla inak??

cucuska
autor
23. máj 2007

dem od zajtra na PNku a basta

cucuska
autor
23. máj 2007

idem to risknúť 😅

emily3
23. máj 2007

ahojte zienky. bola som rano s Mon na kontrole a odbere krvi. drzala sa statocne. horsie to uz bolo v skolke, nechcela ma pustit a revala ( co nikdy nerobila)taka je z deptana z tej nemocnice. ☹

Mareka som ustvala na majovom slnku a sladko spi, horsie je ze som ustvala aj seba zaspavam aj ja.

poobede ma MOn v skolke besiedku pre mamicky,t ak sa tesim na nasu hviezdu 😀

cucuska
autor
23. máj 2007

emily chodťe si pekne pobuvinkať 😀 😀

emily3
23. máj 2007

cucus nemusis mi dvakrat hovorit 😀 ...len som vas chcela vidiet.
zajtra mam este skusku, nic neviem, ale para to tlaci....

cucuska
autor
23. máj 2007

emily aj aj by som sa rada pridala ale ešte dnes to tu vydržim
akú skúšku ešte si neskončila????

mm1
23. máj 2007

no už som zasa tu 🙂 vonku je katastroficky.... 😒

cucuska
autor
23. máj 2007

megy horúco však?! no aj ja som bola vonku keď som šla na obed.
😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre