Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
29. máj 2007

janulka a teraz ti odkedy spinká? aj mne tatianka nakoniec zaspala 😲

keikei
29. máj 2007

babenky, ja budem končiť. idem si niečo porobiť, upratať.
majte sa krásne, pekný dník všetkým 😀
papapapapapapapapapapááá 😵

janula_nz
29. máj 2007

kei od pol 12spinka.

ajja budem koncit, pekny dnik prajem. 🙂

papa

emily3
29. máj 2007

Ahojte tehulky. bola som na sone. taka som stastna nas drobec ma 14mm a bije mu srdiecko. som sa mu tam rozplakala od radosti. nemozem tomu stale uverit. dufam ze tento raz to bude super a budeme sa tesit z novorocneho drobceka 😀 😀 😀 😀 😀

emmaelzer
29. máj 2007

ahoj emily, tak gratulujem, ste riadne velky...nemas fotecku?

veva1
29. máj 2007

gratulujem emily 🙂 mam rada taketo pozitivne prispevky

janninka
31. máj 2007

Ahojte, sem uz nikto nechodi?

emily3
31. máj 2007

ahoj janinka, lken teraz som vstala takze dobre rano 😀

janninka
31. máj 2007

tak teda dobre ranko 😀

emily3
31. máj 2007

ako sa mas? v utorok som bola na ultrazvuku a potvrdil mi ze cakam babo 😀 , velkost aj tyzdne mi sedia tak ako mi to pise konik. a vcera som zase bola v mojej "uzasnej"skole. este jednu skusku a konciiiiiim konecne.

janninka
31. máj 2007

a ake bolo velke babo v utorok? ja idem dnes k doktorovi tak som uz nervozna trosku z toho,ale aj sa tesim.

emily3
31. máj 2007

janinnka pisem to na tejto strane ale rada este raz. 14mm . bola som na ultrazvuku pred dva a pol tyzdna a este nebolo nic vidiet. a teraz velky clovek v plnej krase. tiez som sa bala ci to bude ok, ci tam bude a hlavne ci bude zit. zatial je vsetko ok, len musim prekonat tento tt...ten bol minule krizovy. takze este stryri tyzdne a bude to dobre..

janninka
31. máj 2007

no vidis, ja som taky slepuch 😅
tak drzim velmi palceky, urcite to dobre dopadne, neboj 😉

emily3
31. máj 2007

janinka drzim ti palceky aby to bol najlepsi ultrazvuk ktory uvidis.
moj dr je vlastne moj znami a tak ma vzdy ukludnuje. este som sa nestretla s takym pristupom. ked som mu volala ze som tehu on na to " gratulujem super" to ma viac omracilo akokeby mi povedal " a akosisi to dovolila, a chcete dalsie babo???
a na ultrazvuku hned povedal ze dieta zije a ukazal mi srdiecko ako sa tam trepoce. a ked som prejavila obavi ma upokojil " preco bu to malo byt zle?"
tak dufam ze to bude uz konecne. to je moje 6tie tehotenstvo.

janninka
31. máj 2007

do sestice vsetko dobre, to bude odteraz platit pre teba, a samozrejme potom uz stale len to dobre 😀

emily3
31. máj 2007

dik janinka xixixi 😀 , chcem tomu verit.
ako sa mas ty? rastie ti uz brusko a ranne celodenne nevolnosti?
ja s nimi bojujem kazdy den, niekedy je to lepsie a niekédy 😝 😝 😝 ,
jaaaj ako o tom pisem...musim ist hodit nieco do zaludka ´...

janninka
31. máj 2007

brusino mam uz davno ako keby som bola aspon v 5 mesiaci,xixi 😀
a nevolnosti mam take celodenne,tak ako ty pises niekedy je to lepsie, niekedy horsie, ale s weckom sa nastastie nemusim kamaratit 😅
A dobru chut 😀

svetluska.p
31. máj 2007

caute bombuleee 😀 .

janninka
31. máj 2007

cau svetlus 😀

svetluska.p
31. máj 2007

ako sa mas tehulka janinka? Ty si radsej otehotnela, ako by si mala chodit na spining, zeee? 😀 😀 😀 😀 😀 .

emmaelzer
31. máj 2007

janninka, takze si na tom podobne ako ja...kedy to uz zacalo?

janninka
31. máj 2007

samozrejme sveluuuus, spinning nie je nic pre mna, 😀 😀
juuuj mam stresy z dnesnej kontroly tak len v jednej miesnosti (tej najmensej) sedim skoro cely den, 😀 😅 😅 xixi

janninka
31. máj 2007

no mne byva zle asi take 2 tyzdne, prestala som spinit a zacalo mi byt zle 😉

emily3
31. máj 2007

cau svetluska vsak pockaj aj tebe tak budeme hovorit 😀.

ja si stale hladkam brucho co je normalne pre teho a moj muz: musis si stale drzat brucho? hovorim " ano je to normalne" a on na to to nie je normalne" tak sme sa pochytili ale uzemnila som ho. 😵 ,

emily3
31. máj 2007

ahoj emma mam fotku len ju musim nejak dostat do pc. mozno sa mi to podari, male tam vyzera ako fazulka 😀 .

emmaelzer
31. máj 2007

ja uz taham mesiac nevolnosti, len uz verim, ze to bude ustupovat, pretoze ma to fakt uz nebavi...vdaka bohu uz nespinis..

emily aj ja si stale chytam brusko a aj muza stale na to ucim, dokonca to sa ho pytam, nech pocuva brucho, ci je babo ok...proste mame z toho srandu

emily3
31. máj 2007

emma moj muz to preziva zvlastne. ked som mu oznamila " co by si na to povedal keby sme mali babatko?
zostal ticho a potom : meska ti? .
nemam pocit ze by sa tesil, rozpravali sme sa o tom, boji sa o mna a hlavou mu preblisklo dalsie dieta. to je ze zostanem doma, zase vsetko zostane na nom, dlhy na krku...bral to po tejto stranke a kym nebude citit aj on pohyby alebo az kym sa nenarodi tak neuveri... a este mi vytkol ze to beriem na lahku vahu a ...nebudem o tom pisat.
mala som sa zamestnat od septemra, v robote som este nic nepovedala a tvarila som sa ze nastupim. fakt neviem co mam robit, lebo este stale neviem ako to bude...musim pockat prve tri mesiace. je to take divoke na jednej strane sa tesim a na druhej bojim ale to je asi normalne.

emmaelzer
31. máj 2007

emily, na jednej strane tvojho muza chapem...ver mi, ze aj ja by som asi bola taka ista...ja som trocha prakticky clovek, a ani ja som nechcela prve babo velmi skoro koli robote...a uz teraz planujem, ako to bude s robotou po tomto babu...pretoze aj mi platime pozicku a predsa sme zvyknuty na urcity standard, ktory uz nebudeme mat, ked nebudem robit...

vilkakatka
31. máj 2007

Ahojte babulky 😉

Som vyspinkana do ruzova, len hlad ma vylakal z teplej postielky 😵

emmaelzer
31. máj 2007

vilka ja sa tiez zobudzam bud, ze mi treba cikat, alebo od hladu. Ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre