Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

h0blinka
23. aug 2007

Caute tehule 🙂
Donus tak ako vevka hovori 3 mesiace je kratka doba na niejake zavery aj ked ste si predtym nedavli niejake extra pozor. Ved vieš, že musíš trafiť presne ten ideálny den 😀
Babule pekne snazilkujte, najlepšie kazdy den - nech idete naistotu 😀 😀

dona
23. aug 2007

vevi dík, pri tých prvých som si fakt ani nestihla ich detstvo vychutnať aj keď som bola 7 rokov na materskej. Teraz by to bolo určite iné. Len neviem či sa nedočkám skôr vnúčaťa ako vlastného, lebo mladým sa nejako rýchlo lýtka zapalujú 😀

vilkakatka
23. aug 2007

Ahojte babulky
😉
Ja som sa minulu noc nevedela ulozit...najviac mi vyhovovala poloha na chrbte, aj ked viem, ze sa neodporuca...ked som sa prevratila na bok, tak ma Babuliatko kopancovalo jedna radost...asi sa mu to nepacilo 😅

Dona, ja si tiez myslim, ze 3 mesiace je kratka doba...treba len snazilkovat a snazilkovat...hihihi...mne sa to hovori, ked sa nam to podarilo po prvej mrche... 😵

h0blinka
23. aug 2007

:D dona mozno mudes kocikat aj vnuca so svojim 😵

ahoj katus viem si predstavit, ja sa neviem ulozit s malym bruskom, 😀 staviam si zamok s paplonov a vankusov aby sa mi dobre spalo 😲
Chystate sa na 4d ci uz ste boli? si akurat v idealnom tyzdni

dona
23. aug 2007

vilkakatka už sa viac snažilkovať asi nedá 😀. Aj do práce treba chodiť 😀 😀 😀

vilkakatka
23. aug 2007

Donka 😀 😀 😀

Hoblinka, my pojdeme na 3D az na SVK (lebo tu v UK to je priserne drahe) a to budeme v 30tt...uz som objednana do Kosic a povedali, ze uz robili aj v 36tt a bolo to krasne 😉

h0blinka
23. aug 2007

dona dalo by sa keby si bola s muzikom v kancli zavretá 😀 😀

veva1
23. aug 2007

vilka a ty si kosicanka?

vilkakatka
23. aug 2007

Vevka, ja som z Liptova a do Kosic to mame najblizsie - 2 hodky autom (teda myslim na 3D), tak preto sme sa rozhodli pre Kosice 😉

veva1
23. aug 2007

mam rada liptov,rastu tam super dubaky. Chodili sme na Vazec,len tento rok nie lebo su vsade premnozene medvede 😀

vilkakatka
23. aug 2007

Vevka...ja som na hubach nebol ano nepamatam 😉
Ja byvam v malej dedinke medzi LM a RBK 😵

vilkakatka
23. aug 2007

...juuuj pisem ako debilek...nebola ani nepamatam... 😀

dona
23. aug 2007

h0blinka 😀 to by nám pán veliteľ dal 😵

veva1
23. aug 2007

poznam tam vsetky dediny 🙂

vilkakatka
23. aug 2007

Ja som z Partizanskej Lupce 😉
A ty pochadzas z Liptova???

emmaelzer
23. aug 2007

ahojte kocky. tak som bola na sone, vsetkoje v poriadku. Sme zdravy, ale srdiecko nam nevideli, tak ideme o 2 tyzdne zas. Okrem ineho babo ma take dlhe nohy, ze sa ma hned pytala aky vysoky je manzel...
Inak pohlavie mi nepovedia, lebo to tu maju zakazane...ale ja som ju poprosila aby mi to tam ukazala aspon som videla, ze sa tam nic nehumpala..takze asi dievcatko

vedvies
23. aug 2007

ahojte babenky,
ako ide tehulkovanie? my sa uz mamickujeme 😀

emmaelzer
23. aug 2007

vedvies, straaasne gratulujem ku krasnej Ninuske. Ako sa ti mamickuje?

vedvies
23. aug 2007

ahoj emma, celkom fajn - zaciatky boli tazke /kojenie,zvykanie/, ale teraz je to uz fajn. Konecne si to zacinam uzivat 😎

vedvies
23. aug 2007

a ako sa mate vy? date si zistit pohlavie? a ma uz aj nakupene?

janula_nz
23. aug 2007

ahoj vedvies. si este tu?

emmaelzer
23. aug 2007

vedvies, nie som si ista, lebo na SK na 3d sono babo neukazalo, ale doktor tipol na dievca a tu v UK mi nechcu povedat, ze to nemaju dovolene...ale ukazala mi a nevidela som tam nic sa humpalat...tak asi bude baba.

ako dlho ti trvalo kym si zacala kojit v pohodicke?

janninka
23. aug 2007

ahojte, je tu niekto? ja som tu po dlhom dlhom case zavitala dnes 😀

h0blinka
23. aug 2007

ahoj vedvies,
vela som tu o tebe pocula, ste krááááááááááááááásnučký 😀 😀 😀 😀 gratulujem 😅

lolka
24. aug 2007

caute kocky, dnesnym ranom s // uz aj ja patrim (zatial len jednou nohou -aby som to nezakrikla) do tejto temy 🙂
dufam, ze tt mi budu pekne rast, tak ako vam 😉

veva1
24. aug 2007

ahojky 🙂
lolka gratulujem a pevne verim ze o 9mesiacov budeme gratulovat dvojnasobne 😵

h0blinka
24. aug 2007

ahoj lolka
vitaj 🙂 gratulujeme
užite si tieto krasne chvíle 😉

emily3
24. aug 2007

ahojte mamulky 😀
vedvies gratulujem ku krasnej cerke
lolka gratulujem ku dvom // a drzim palceky aby si o devet mesiacov drzala v naruci batostek radosti 😀

ja som bola vcera na kontrole a robil mi aj sono a 3D. bola so mou aj Monika, bola zlata, oytala sa ma ci ma to neboli, 😅
poukazoval nam drobca od hlavy az po pety, a napalil nam na cd fotky a filmik z 3d. su uzasne, taky drobcek a uz si cmulal prsteky, hmyril sa tam...a robil grimasy.
pohlavie nam prezradil ale som vahala...nechcela som vediet a manzel chcel, kedze tam nebol...dr. mi to chcel napisat na papierik...a ja som potom nevydrzala tak mi to povedal 😀 😀
ale aj tak cakame babatko a velmi sa tesime ze zije, a ze je ok. 😀 😀

lolka
24. aug 2007

dakujem vam a uz sa tesim na nadchadajuce mesiace 🙂 😉

mm1
24. aug 2007

LOLKA: tak super správička... GRATULUJEM 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre