Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

lucka0122
16. dec 2007

ahojte maminky ako sa mate?ja som teraz z roboty prisla...

sloniiicek
17. dec 2007

emily - tiez si myslim, ze najvyssi cas zacat chystat. a ako bytik?

emmaelzer
17. dec 2007

ahojte babulky.
Emily gratulujem k prestahovaniu. Tak uz babo s tebou cvici, no uz len par dni a fakt bude vonku, a mozno ma este predbehnes....

lucka0122
17. dec 2007

ahojte ako babulky?testy uz mam s krvi triplle test vysiel dobre ziadne geneticke vady

neroriso
17. dec 2007

ahojte babulky ja sa k vam s radostou pridavam 🙂

lucka0122
17. dec 2007

ahoj neroriso....pekne 5 tt to boli casy....ako sa citis/

neroriso
17. dec 2007

lucka ahoj da sa povedat ze aj celkom dobre zatial.....a ty?

sloniiicek
17. dec 2007

nero - tak vitaj medzi nami. 😀

lucka0122
17. dec 2007

ja uz konecne dobre.....cele 4 mesiace som grcala...teraz uz nie....a tebe zle benei zatial?

neroriso
17. dec 2007

slonicek dakujeem 🙂

lucka ja som ok zatial mala som take pregrcane 4dni ale uz su za nami ale nemuseli vratit 😝

sloniiicek
17. dec 2007

inak ani sa mi nechce verit. ved predchvilou ste mi vsetky gratulovali k dvom ciarkam. a uz tu mame dalsie tehulky. 😀

vilkakatka
17. dec 2007

Ahojte 😉
My sa hlasime este ako kinderko a do konca roka to ani na porod nevidim 😕

Sa tesim s novymi babulkami ... pekne sa nam to tu rozrasta 😵

neroriso
17. dec 2007

slonicek a bude nas viac🙂

emily3
17. dec 2007

ahojte mamulky zatial su vsetky kinderka?
vcera mi muzicek poskladal postielku...pomaly ale iste sa chystame na babatko 😀 , a este urobil. teda vymaloval detom izbu aspon na bielo, a dal koberec a poschodovu postel. detska boli v siedmom nebi. vecer sa hadali kto bude spat hore, ale sme to zvladli.Marek aj tak potom preliezol k nam do postele a celu noc nam tam kaslal...takze ho mam zase doma tesim sa.

neroriso...tesim sa s tebou, zaciatok je tu a dufam ze aj so stastnym koncom 😀 tak sa drzkajte obaja 😉 , to ale leti uz su tu augustovky a za chviku znova septembrovky..

neroriso
17. dec 2007

emily ahoj to dufam aj ja ze zo stastnym koncom 🙂 ja ti normalne zavidim 2 deto 😔

emily3
17. dec 2007

neroriso nevzdavaj sa...my mame troch anjelikov da sa povedat ze kazdy ma partaka v nebi 😉
drzim palceky a sestri sa, nenamahaj a mysli na babatko 😀

neroriso
17. dec 2007

emily ja sa uz zacinam citi ako stara vykopavka...pochybujem ze ak sa nam postasti toto miminko zeb prislo dalsie...

emily3
17. dec 2007

nero..nic nie je stratene.
ked som bola v porodnici s druhym 2004, bola som najmladsia na izbe a ktomu druhorodicka. vsetky boli prvorodicky a jednu sme tam mali 38 rocnu...takze nikdy nieje neskoro

neroriso
17. dec 2007

mne sa uz 30tka uplne lepi na pety 😒 neviem ci by som mala dost sil otehotniet aj po 30tke...

emily3
17. dec 2007

nero to si este mlada 😀 ,
ja budem mat tiez 30...

neroriso
17. dec 2007

emily ja si uz pripadam ako uplna stara koza niekedy 😠 a 1januar den mojej 30tky sa tak blizi....

emily3
17. dec 2007

jeeej 1.1 super datum 😀 ,tok to mas uplne uzasny darcek... 😀 😀 😀 😀 a
nezabudaju na teba?

moj bracho ma narodky 20.12 a to vzdy ze oslavime na vianoce a potom len tak mimochodom.

neroriso
17. dec 2007

emily zatial na mna nikto nezabudol vela ludi si uz zvyklo nam priat do noveho roku vsetko naj a hned dodat k tomu aj mne blahozelanie 🙂 ja sa tomu praveze tesim ked ma niekto narodeniny blizko sviatkov aspon sa nemusia darceky osobitne kupovat 😲

emily3
17. dec 2007

svagrina je 1.1 aj moja babka sa narodila 1.1 a mozno sa nam narodi babo 1.1 tak uvidime 😀

neroriso
17. dec 2007

emily to by ste boli uplne prvo januarova rodinka 😀

emily3
17. dec 2007

majte sa krasne a tesim sa na dobre spravy 😀 , keby daco budem informovat svetlusku moja tajna spojka 😀 papapa

keikei
17. dec 2007

ahojte tehulky 😉

som tu len narýchlo 🙂
ako sa máte?
pozerám, že k vám pribudlo nové bruško neroriso, tak gratulujem 😵

neroriso
17. dec 2007

emily 🙂 tajna spojka 😀 mafianky dve

kei ahoj 🙂 a dakujem

emily3
17. dec 2007

ahoj kei tak kvoli tebe tu este chvilku zostanem
ako sa mate?
uz pocitasm dni do porodu a zelam si aby to bolo co najskor..a na druhej strane aby este chvilku vydrzal lebo som sa k detskym veciam este nedostala. ale uz uz to chystam...
len teraz mame byt este hore nohami a stahujeme skrine a skatule a snazime sa tam nejak ulozit...takze veselo

keikei
17. dec 2007

neroriso, tuším si tu zostala sama z tehuliek, kde sú všetky? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre