Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

lucka0122
1. jan 2008

vevuska maly je prekrasny.....a tie ocka a dost je velky....nie?

emily3
1. jan 2008

stastny novy rok mamulky
zienky vyzera to tak ze sa maly hlasi, dufam ze uz naozaj...deti sme dali k babke a cakame ako sa to vyvinie dalej, tak drzte palce nech sa uz maly narodi ( uz ma nebavia tie falosne kontrakcie)

veva1
1. jan 2008

drzim palce a rychly priebeh emily 😵

emily3
1. jan 2008

veva dik...ale mam z toho halusku, asi to este nie je ono ale ja nikdy neviem...mozno sa to rozbehne a my z odretymi usami dobehneme, alebo sa to ukludni a pojdeme domov.

emily3
2. jan 2008

ahojte tak malemu sa nechce este na svet. vcera sme boli fakt nachystani, deti u babky, tasky v aute a nic....prestalo. tak si este pockame. mozno to bude az na termin.

keikei
2. jan 2008

ahojte tehulky a mamulky 🙂

všetko dobré v novom roku 😀

vilkakatka blahoželám k Adelke, takže máte silvestrovské bábätko? to je krásne 😵 😵 😵 nech ste zdravučké 🙂

emily3
2. jan 2008

keik ahojko ako ste oslavili novy rok?
nasi drobci vydrzali az do polnoci, boli zvedavi na ohnostroj...ocko nam urobil najprv sou na balkone a potom aj vonku s kamaratmi.

keikei
2. jan 2008

ahoj emily 🙂
oslávili sme tak, že náš ocinko zalomil už o pol 11, Natálka o pol 12 a ja s Tatiankou sme to vydržali skoro do 1 rána. tiež sme pozerali na ohňostroj cez okno, veľmi sa jej to páčilo.

emily, tak ty sa ešte držíš? Miškovi sa tuším nechce 😀 dobre mu je v tvojom brušku 😲 inak už si pripravená?

emily3
2. jan 2008

kei az teraz som sa dostala k PC
inac sme uz ako tak pripraveny. taska zbalena aj pre babatko, vecicky mam vyprane, este ich vyzehlim. pod stromcek som dostala komodu s prebalovacim pultikom 😀 , zasluzim si nie ? pri tretom.
kontrakcie uz mavam pomaly kazdy den ale stale nie tie prave. uz som z toho nervozna, a teraz mi kazdy vola a prva veta...este nie si v porodnici? este si cela? proste kriza...zabudaju ze termin mam o tyzden.

loss
2. jan 2008

emily len uz to nejak vydrz uz je to coskoro tu 🙂

vilkakatka
2. jan 2008

Ahojte Babulky ... ja vas len pozdravim z rychlika ... 😉

Uz vam pisala Emmka, ze sme to uspesne zvladli. Adelka sa nam narodila 30.12. o 23.47 s vahou 3200g. Odmerali sme ju az dnes a ma 45cm. Vcera sme prisli z porodnice, uspesne sme zvladli prvu noc a aj pekne papkame. 😉

Emily, tebe prajem, nech sa to uz vsetko rozbehne...a ked bude viac casu, tak vas docitam.
😵 😵 😵

veva1
2. jan 2008

ahojte babky.Boli sme v poradni mame o 900gramov viac a diagnostikovanu koliku,preto tie javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')bezsenne noci.Dostali sme na to kvapky zda sa ze zabrali tak sa bezim vyspat,lebo moj rekord za posledny tt bol 4 hodky spanku za den.
tehulky poriadne sa este vyspite

janula_nz
2. jan 2008

ahojte, je tu niekto? 😕

gratulujem vilkekatke k malickej adelke a aj emme ku elize. nech su deticky zdrave a nech robia veeeeeelku radost rodicom 😵

nikto tu nie je ,tak sa lucim, chcela som vas len pozdravit. ja budem tiez dvojnasobna mamina uz coskoro ale to vam poviem neskor. este nieco. vsetko dobre v novom roku prajem 😉

emmaelzer
3. jan 2008

vilka tak vam gratulujem, mala je krasna.
Veva vam gratulujem ku krasnej vahe.
Janula tak prid trochu castejsie aby si nam povedala co sa deje.
Emily neboj uz to bude a budes mat krasne babo v rukach

loss
3. jan 2008

vilka este raz srdecne gratulujem malicka je nadherna
janulka prid castejsie
emmuska ahoj ako sa dnes mate?

emmaelzer
3. jan 2008

loss unavene...mala spi somnou v postely , muz spava na gauci...a tak sa bojim, ze ju pritlacim tak nespim poriadne...neviem ako ju to odnaucim, ale nechce spavat v postielke
a co ty?

loss
3. jan 2008

no ja si zatial uzivam druhy trimestre okrem palenia zahy ma netrapi nic takze som nadsena 😵
no s tym odnaucenim neviem ako to bude ale drzim palce nech to zvladate v pohodicke 😉

h0blinka
3. jan 2008

caute tehule bacule a mamule 🙂
gratulujem ku krasaviciam.
elize a adelke su nadhereee, neviem sa vam na ne vynadivat 😅

h0blinka
3. jan 2008

lossik ake pekne bursinko mas, ja mam teraz asi take ako ty 😀
emuska tak to budete mat asi tazke ked nechce spavat v postielke, asi chce citit stale mamu 😕

janula_nz
3. jan 2008

ahojte. no tak mam chvilu cas lebo deti mi spinkaju, tak som vas prisla pozriet. no chcem dat vypoved v robote pretoze si nechavam 6mes chlapceka. 😵

davno som tu nepisala, ale teraz budem mat viac casu. mame doma 4 babatka a lauriku takze j e sa co obracat.

halo, je tu niekto?

veva1
3. jan 2008

ahoj jani uz mam len chvilku.4 babatka tak sa mas co obracat.Ja mam co robit s tymto jednym 😀

hobli,ale sa ti to krati 😉

vilka adelka je nadherna 😵

janula_nz
3. jan 2008

vevus ani nehovor. nic in e nerobime len okolo nich. inak by to bolo v pohode, keby ten 3mes stale neplakal. to je hrozne. ako si si zvykla na tomaska? pozeram, ze uz je riadny chlap z neho 😅

som t u nebola nejak y cas a zatial sa narodili nove deturence. ale to ide...

keikei
3. jan 2008

ahojte babulky 🙂

rýchlo popíšte čo nové, lebo som tu len na skok 😉
ako sa máte?

vevulka, ako s Tomáškom? už je to v pohodičke? či ešte máte nejaké bezradné chvíľky?

janulka, s tebou bolo čo? žiješ vôbec? ako sa máš? 4 deti, fúha, klobúk dole 😨

janula_nz
3. jan 2008

kei veru zijem 😅 trosku som viac zaneprazdnena ale uz je to lepsie. zvykla som si. pozeram, ze aj ty uz mas natalku, tusim vacsinou kocky sa tu rodia 😵 teraz spinka malicka?

lucka0122
3. jan 2008

ahojte ako sa mate?my fajn okrem palenie zahy a obcas zapcha tak si to uzivame...este tyzden a ideme konecne na kontrolu male kopka ostosest.....krasny pocit.trapi ma iba ze mi prsia nerastu...hadam narastu

emmaelzer
4. jan 2008

Hoblinka, aj ty uz budes mat babo zachvilu doma. A to mas pravdu, Eliza ma fakt potrebuje citit.
Janula preco musis odist z roboty, ked si chces nechat chlapceka?
lucka, neboj, prsia narastu a poriadne...mne zacali rast tyzden pred porodom...Teraz ich mam vacsie o 2 cisla...

emily3
4. jan 2008

ahojte mamulky, Misko je zatial v teplucku, ani sa mu necudujem ze nechce ist von do takej zimi. na kontrole povedali ze je vsetko ok, takze cakame kazdym dnom co sa z toho vykluje 😀 , vecicky som stihla pozehlit, ulozit takze sme pripraveni...suchy nacvik mame za sebou, tak dufam ze coskoro pojdeme naostro
😀 😀

h0blinka
4. jan 2008

emus nebojis sa ze ju potom neodnaucis od seba a bude s vami spavat aj ako velka? ... ziva antikoncepcia 😀
emily uz si nebodaj chcela ist rodit 😕 😕 hehe kazdu chvilu
januska ahoj 🤐 koncis s robotkou? preco?

loss
4. jan 2008

hobli jej ty uz mas 36tt teda o mesiac je to tu bozinko ale to leti 🙂

janula_nz
4. jan 2008

ahojte. je tu niekto? 😕

hobli, ano koncim. lebo dve svoje deti a tri z roboty nebudem stihat. teraz mam s mojou malou 4deti a poviem ti, hroza. tak preto ta vypoved 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre