Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

cucuska
autor
22. máj 2007

mm1 ty si naša vševediaca bambuľka. asi to vyriešim z dovolenkou

cucuska
autor
22. máj 2007

ja ho asi zmením na Laura

emmaelzer
22. máj 2007

kei tehu si este neuzivam, pretoze aj ked nevraciam, zaludok mavam velmi casto na lade, a vsetky negativne stavy, ktore sa objavuju tehu, tak ja ich mam...ale len dufam, ze este par tyzdnov a vsetko bude ok...
kei urob foto a daj do albumu

Cucus, Martinko a Emka, to je pekne....

janula, teraz je na rade svetluska a evelyin

janula_nz
22. máj 2007

keikei no nechce sa mu moc odist, dufam, ze nepojde 🤐 ale odvcera mam taku super naladu 😉

aj mne sa zacina pacit meno emma. ale necham to na muzika , nech on vyberie potom 🙂 ak by som teraz dala emmu, tak by sa volala ako ta hlasatelka emma tekelyova 😉

cucuska
autor
22. máj 2007

evelyn ešte nezačala špiniť musím ju nabonzovať a ona tak 3 dni pred mrchou špiní. Zatial nič jaaaj to budú dvojičky
emma už som dopísala

janula_nz
22. máj 2007

cucus dakujem ti, snad to bude aj so mnou a 007ok 🙂

mm ahoj moja.nemate cestu okolo nas zeby ste s a uz konecne zastavili? 😅

cucuska
autor
22. máj 2007

baby ja sa chcem stretnúť zorganizujme to stretko

mm1
22. máj 2007

janula: no januš teraz nie. teraz mužík šprtá na skúškajdy. až v júni niekedy, ale dám vedieť 🙂

emma: takže teraz nie ja????? ☹

cucuska: no dá sa i dovčou, ale dá sa i inak..... 🙂 povedz dokimu.

keikei
22. máj 2007

emik bodaj by si mala pravdu so svetluškou aj s evelyin 🙂 možno prídu obe naraz 😵
neboj, za pár týždňov to prejde, mne to tuším presne koncom 12tt prestalo. a teraz je to fajn. no foto dám, len mi s tým musí pomôcť manžel, ja tam tie fotky neviem hodiť. z foťáku do pc a tak. ja som taký laik v týchto veciach ☹

janulka: tak 007 sa volá tekely? a možno ozaj neodíde, trošku nenápadne zapracuj a určite nikam nepôjde. veď to je len na jeho rozhodnutí, či od niekoho má vyslanie?

janula_nz
22. máj 2007

cucus no laura je krasne meno 😀 a to nehovorim preto, ze moja je laurita. to som uz mala vybrate od mojich piatich rokov a aj sa mi to splnilo 😅

aj ja sa chcem stretnut , lenze to nesmie byt moc daleko 😖

emmaelzer
22. máj 2007

mm1 ty uz teraz na tom pracujes budes uz junova, ja som myslela kocky, ktore este mozu byt maj...

keikei
22. máj 2007

aj ja by som sa rada stretla, len asi mi to nevyjde 😒 neviem ako by som si to zariadila. ale keby to bolo blízko Trnavy, to by šlo 😀 ale zas asi iným nie, ťažko to zosúladiť ☹

janula_nz
22. máj 2007

keikei ee nevola sa tak. to ja sa tak volam . preto hovorim, keby som ju mala mat teraz, tak je po mne 🙂 je to vyslanie ale on to nemusi zobrat. ale chce stavat dom, tak preto tam ide. no uvidime.

mm nevies mi poradit, ako sa dostanem z hlavnej v ba do gyn-fivu?

keikei
22. máj 2007

mm: ako hovorí emik, aj ty sem čoskoro prídeš, veď ešte ste len začali 😀 neponáhľaj tak rýchlo 😀

cucuska
autor
22. máj 2007

poviem vo štvrtok to na neho vybalím

no mohli by sme to nejako naplánovť čo vy na to???

keikei
22. máj 2007

janulka, prepáč 🙂 ja len, že väčšinou sa dáva priezvisko po otcovi 😀
no som zvedavá, čo spraví. je to ťažké, aj peniaze sa zídu aj sa ťažko odchádza. ale zas na druhú stranu, keby predsa šiel, tak by to overilo váš vzťah 😉
a dom je super, aj ja by som raz chcela 😀 😀 😀

janula_nz
22. máj 2007

keikei aj ja by som sem chcela patrit cim skor. to sa hovori,neponahlaj sa tak rychlo 🙂 ale ja sa ani nemozem ponahlat, lebo mam prekazky nejake, co musim riesit

ale s tou evelin a svetluskou mam tusenie, ze budu tehu 😔

lante
22. máj 2007

Cucuš ja som z toho istého dôvodu menila chlapčenské meno. Chcela som Miška, ale Michala je 29.9. a podľa MK mi termín vychádza na 29.10. a podlľa dokiho ešte skôr na 24.10. tak sme ho zmenili na Viliama. To by som mu nemohla urobiť, aby mal v priebehu 30 dní oba sviatky. Ale aj tak je úplne najhoršie keď sa narodí bábo na vianoce dostane meno Adam alebo Eva, to je ako za trest.
Ako si tu s vami píšem drobec ma začal "štekliť" len neviem či protestuje alebo súhlasí 😅

cucuska
autor
22. máj 2007

no sú nejaké návrhy na stretko???

mimima
22. máj 2007

cucuska, ako si to povedala manzelovi? 🙂 Asi si to už dnes písala, som lenivá hľadať to. 😅

janula_nz
22. máj 2007

no ja by som na stretko musela s laurikou prist lebo ona sa odo mna ani len nepohne v poslednom case. tak este niekde okolie nz az ba by to slo. navrhnite nieco 😉

keikei
22. máj 2007

janulka verím, že aj ty sa dočkáš. pomaly ďalej zájdeš sa hovorí. určite si daj najprv všetko do poriadku a potom to príde, uvidíš 😵
aj ja si myslím, že sa rýchlo pripoja 😀 je to len otázka času, ako vo všetkom 😵

lante odkedy cítiš "šteklenie" ?
ja si myslím, že Viliam je krajšie ako Michal 😉

janula_nz
22. máj 2007

idem sa vam trosku pochvalit , odvcera som profesionalny rodic konecne a mam nato aj papier 😀 takze ja oslavujem akoze ale na tu pravu oslavu cakam na 007 a na vikendik 😝

keikei
22. máj 2007

cucuška okolie Trnavy 😀 ale to asi naozaj nezladíme ľahko, aby to všetkým vyhovovalo 😒

mimima
22. máj 2007

kei, tá 16 je taká pekná. Cítiš už aj pohyby? 🙂

svetluska.p
22. máj 2007

caute kockule, ako sa mate?

cucus - uz grckaaas moja? 😀 .

janula_nz
22. máj 2007

keikei to ano , pomaly dalej zajdem 🙂

viliam znie tak kralovsky, aj mne sa to meno paci. take urodzene 😵

vilkakatka
22. máj 2007

Aj ja chcem prist na stretko, ale najblizsie sme na SVK na konci Oktobra 😠 ...ale myslienkami tam budem s vami 😉

keikei
22. máj 2007

janulka tak gratulujem k tomu krásnemu papieru 😵 a na to treba nejaký papier? moc sa do tejto oblasti nerozumiem 😔 je to niečo iné ako adoptívny rodič?

janula_nz
22. máj 2007

svetlus, vilka vitajte 🙂

ako sa mas tehulienka vilka? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre