Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
15. máj 2007

ja vas tu budem len citat lebo sem patrit dlho nebudem 😢

lante
15. máj 2007

Jani, nikdy nevieš nevešaj hlavu. Sú zázraky...... 😉

mimima
16. máj 2007

ahojte babule, zdravím vás. 🙂 Super, nová téma. Ja som tu ešte len tak potichúčky, aby som nič nezakríkla. klop,klop. 😉

susik77
16. máj 2007

vedvies: obdivujem Ta, ze o tom takto rozmyslas 🙂 .
Ja ked si spomeniem na nase prve mimi, o ktore sme prisli, mam stale depky 😔

svetluska.p
16. máj 2007

caute tehuleee, neeeee? 😀 😀 😀 .

emily3
16. máj 2007

ahojte 😀

mimima
16. máj 2007

Ahojte, emily kedy si mala naposledy MS?

mimima
16. máj 2007

prepáč za divnú otázku, ale chcem si tak pre seba zatiaľ vypočítať v kt. tt by som mohla byť, kým mi to nepovie dr. 😉

emily3
16. máj 2007

mimina (mas prezyvku ako moje prve morske prasiatko 😀 )
naposledy 4.4.

emily3
16. máj 2007

mne to doki este nepovedal, idem tam na buduci tyzden.

mimima
16. máj 2007

😀 😀 No super teším sa 😀 😀 (tomu prasiatku)
fakt 4.4.? Ja som mala naposledy 10.4., čiže by som mohla byť už v 6tt? Ale mala som o pár dní posunutú ovu, tak tým pádom by som mohla byť asi v 5tt. Ty si už asi bola u lekára, však? Ja som objednaná na 28.5. 🙂

emily3
16. máj 2007

mimin este som u svojho nebola. bola som tam teraz v piatok ale moj doki mal dovolenku. v pondelok som mu volala ..vyzera ze som tehotna: a on nato" super, gratulujem" prvy krat som sa s tym stretla aby sa doktor tesil viac ako ja. tak dufam ze tento raz to bude naozaj v poriadku a dockame sa nasho babatka.

mimima
16. máj 2007

jéj zlatý, verím, že bude všetko v poriadku 🙂 s nami všetkými. 🙂 🙂

emily3
16. máj 2007

jaaaj uz mi zacinaju "ranne " nevolnosti. vcera sme boli v kine a po dobrom kine sa treba aj najest. zastavili sme sa mecdonald..a ako som pozerala na tie sendvice, moj zaludok sa tooocil a na nic som nemala chut (inokedy by som zjedla to najvacsie mennu ktore tam maju)...objednala som si len ovocne vrecusko...bolo tam pokrajane jablko a par bobul hrozna...ledva som do seba natlacila. manzel ma ponukol hranolkami...no bolo mi zleee
a dnes rano rozmyslam co by som hodila do seba aby som to prijala... 😝

emily3
16. máj 2007

no asi si pisem sama so sebou 😅 , musim aj tak ist lebo synator zdemoluje co moze a hlavne co nemoze 😅

tribitka78
16. máj 2007

cucuš, je fajn, že si založila túto tému, my všetky ostatné netehotné po MA sa budeme tešiť, keď sa prihlásime do tejto diskusie.... 🙂
je pravda, že téma MA už prestala byť témou o MA....

svetluska.p
16. máj 2007

nepises, ja to citam 😀 .

mimima
16. máj 2007

prepáč emily,musela som niečo porobiť, aspoň sa tak chvíľku tváriť. 😀
svetlus, tak ty si dnes začala nový cyklus? Budem držať palce, aby bol úspešný. 😉

svetluska.p
16. máj 2007

mimi - dakujem 😉 .

teuska
16. máj 2007

Ahojky 😀 mimima aj ja mam ist na sono 28.5. Budem na teba mysliet a verim, ze nam to dopadne dobre. 😉

svetluska.p
16. máj 2007

Joooj babyy, dnes mam prezentaciu. Tak sa bojiim .drzte mi palce. poobede.... ☹ .

janninka
16. máj 2007

ahojte 😀

tribitka78
16. máj 2007

ahoj janninka,ak sa dnes cítiš?

janninka
16. máj 2007

asi na mna pomaly prichadzaju nevolnosti, vcera mi bolo dost blbe a aj dneska sa citim dako mimo.
zajtra idem k doktorovi tak som zvedava co mi povie. som uz teraz nervozna z toho, lebo spinim s prestavkami uz 2 tyzdne 😖

tribitka78
16. máj 2007

janninka, neboj....bude ti robiť aj UZV?

emily3
16. máj 2007

janinka drzim ti palce aby to bolo ok.
aj mne zacinaju nevolnoosti..musim byt vzdy spravne najedena ani nie vela a zase ani malo.. t.j ze musim jest stale 😉

svetlus drzim palce. ja mam dnes na starosti stretko pre male deti a este neviem co budem robit. niiic sa mi nechceee a moj marecek by bol najradsej cely den vonku, ci slnko svieti alebo prsi 😅

janninka
16. máj 2007

dufam ze ano.

mimima
16. máj 2007

teus, sranda aké máme zhody náhod, aj ja budem na teba myslieť. 😉
janinka, neboj všetko bude v poriadku. 🙂

mm1
16. máj 2007

ahojte tehulky babulky.
Chcem len, že som rada, že ste cucusku pochopili správne. Ono je to naozaj tak, že sme sa spolu o tom začali baviť cez IP. Tá naša Missed téma sa naozaj stala tehulko témou a priznám sa, mne samej to bolo niekedy veľmi veľmi ľúto, že zatiaľ sa s Vami nemôžem podeliť o radosť.
preto nás s cucus napadlo založiť takúto tému.
som šťastná, že každým dňom pribúda z misseďačiek nová tehuľka a dúfam, že bude ich pribúdať viac a viac.

Svetlus: neboj, ja som prezentovala doteraz, ale dopadlo to dobre a dopadne to dobre i u teba. a MS prisla??? no aspon vies, ze ti tam dolu nic nestrajkuje. 😉 aj ked viem, ze radsej by si bola, keby neprisla a boli tam dve // ale aj to bude uvidís....

Tak tehulky opatrujte sa,a dávajte na seba pozor a nezabudajte na nás snazilky a čakateľky zázrakov....

MAM VAS VSETKY VELMI VELMI RADA a VZDY BUDEM, PRETOZE STE MI NA ZACIATKU VELMI POMOHLI 🙂 🙂

vilkakatka
16. máj 2007

Dobre ranko 😉
Prisli na mna hlady, tak idem nakuknut do ladnicky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre