Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

nikoleta15
15. aug 2007

ahoj hOblinka. dakujem, snad to bude ok.maternica naozaj trocha pobolieva, to je v pohode. ale vcera vecer ma poriadne pichlo, tak som od strachu ledva dychala ☹ . ja som momentalne v 2tt/realne/ lekarka mi brala krv, asi mi neveri 😀 , tak zajtra mam zavolat koli vysledkom a rozhodne sa, co so mnou urobi, teda okrem liekov.ked tak citam, ako ste v 15, 20, 22 tt, je mi aj smutno. aj jaaa uz chcem 😉

veva1
15. aug 2007

ahojky.
nikol neboj aj to bude. Mne to slo tiez strasne pomalicky a vlastne stale aj ide. 😉

emmaelzer
15. aug 2007

loss o tyzden mam dalsie sono, tak dufam mi uz povedia z istotu, a ako pokracuje snazenie?

vilkakatka
15. aug 2007

Ahojte babulky 😉

Emmka, teba som tu nevidela asi 100 rokov (sice aj ja sa tu uz tak casto nezdrziavam 🤐 )...sa tesim,ze ste si uzili dovolenku...a pises, ze je v brusku mozno princeznicka???
My sme mali velke sono minuly tyzden, ale nechceli sme vediet, co sa nam v brusku ukryva, tak sa ujo ani nezameriaval na dolne partie 😀

emmaelzer
16. aug 2007

vilka ja som mala 2x sono a babo nechcelo poriadne prezradit, tak dufam, ze tu o tyzden mi to zistia.
poriadne ale rastiete, videla som foto. Ako zvladas robotu s bruskom?

svetluska.p
16. aug 2007

babule caute. teraz som testla, test negat. menzes mal byt vcera, nie je. Som taka nestastna.

emmaelzer
16. aug 2007

svetlus hlavu hore, mozno ukaze neskor, dnes ti odpisem na IP

tribitka
16. aug 2007

svetlusik môj pekný, to bude v poho, skúsiš testnúť zajtra.... šanca tam je, ked nedošla.... 😉

svetluska.p
16. aug 2007

emus - vdaka. uz sa neviem dockat.

vilkakatka
16. aug 2007

Emmka, tak budem drzat palceky, nech sa babatko poriadne predvedie a ukaze 😉

No, my naozaj nejak rychlo rastieme (aj na vahe 😅 )...pracicku zvladam v pohodicke, len niekedy zabudnem, ze som tehu a potom ma musia kolegovia a manzelik krotit 🤐 ...tak sa ucim robit vsetky veci pomalsie a s kludom...nie ako stihacka 😉
A som aj rada, ze mam taku aktivnu pracicku, lebo sa trosku udrzujem fit, teda, aspon tak si to nahovaram 😵

Svetlus, este nevesaj hlavu...ved ti nezvykne meskavat 😎

emmaelzer
16. aug 2007

vilka a kupujete uz vecicky? budete s babom tu?
ja priberam ako marha a stale som lenivsia...

vilkakatka
16. aug 2007

Emmka, teraz uz nekupujeme, chcem sa domka vysantit s maminkou a kamoskou 😵 (buducou krstnou)... ale len take malilicke vecicky na zaciatok a potom sa dosantim tu v UK, ked uz budeme vediet, ci to je babulka alebo babuliak 😉
No, a marci/aprili sa chystame presunut na SVK...este uvidime, ako to vsetko pojde 😎

Ja tiez zavratne priberam, uz som povedala, ze osobna vahu pojde z domu von 😀

emmaelzer
16. aug 2007

a kedy kupujes kocik? ja som si doma kupila len zavinovacku,inak aj tu sa vecicky oplatia kupovat, su celkom lacne
takze vecicky zacnes kupovat az po porode, ked nechcete dopredu vediet pohlavie....

veva1
16. aug 2007

ahojky tehulienky,som rada ze vas tu stretam 🙂
aj vy sa mate tak krasne?
Ja som do 20tt nepribrala ani gram a potom za 5tt 3kg. V piatok som bola v poradni a vcera ked ma vazili na diabetologii som uz mala o kilecko zasa viac. Mozno su len rozdielne vahy,alebo sa nam takto pekne dari 😀

vilkakatka
16. aug 2007

Rozhodli sme sa, ze chceme Jane rojo...a ten kupime tu asi v Novembri...
No a par veciciek uz mame, par kupime na SVK a ostatok po porode s Babuliatkom 😉

Lucim sa Emmka, palim na plavaren ukazovat moje brusko 😵

emmaelzer
16. aug 2007

no veva, niekomu sa to ale zije...ja sa proste neviem kontrolovat v jedeni za posledny tyzden...ale od septem. zacinam uz robit, takze aspon udrzim kondicku

veva1
16. aug 2007

zije? kilecko za necely tyzden 😀 Neva emus na jar zamakame ,pocvicime a budeme ako lanky 😀

emmaelzer
16. aug 2007

veva, ty len priberas, to co babo pribera,

veva1
16. aug 2007

hej,priberala som teraz sa to asi rozbehne viac,lebo mi fakt chuti 😝
No ja som si medzi mojimi tehotenstvami osvojila 6kg navyse tak Tomasko ma z coho cerpat.
Ale fakt sa s tym nezatazuj,daj len pozor aby si neskoncila na 30kg plus,lebo to musi byt riadny zaber na kozu,z toho sa tak lahko nepozbiera a jar to potom isti,budeme sa motivovat. Si predstav co by sme za toto priberanie dali 6-7 mesiacov dozadu 😉
Inac sa mas ako? Sak je to kopkanie uzasne. Vzdy ked ma kopne tak sa musim usmievat,tak chodim vkuse vyskerena 😀
Co nohy nebolia? Ja ked vela stojim ci chodim tak riadne ,no a este krize,to fakt neviem co to bude ked budem mat poriadny bachrik 😨

emmaelzer
16. aug 2007

veva, mne tak opuchali nohy, ze som nevladala poriadne chodit...ale aj ked som dlho na nohach, snazim sa oddychovat, je to fakt poriadny zaber na telo tie kila na vyse....fakt si neviem predstavit, co bude o mesiac a o dva...kopkanie je fakt uzastne, ale este stale necitim take riadne kopance, dokt. povedal, ze babo je este na to male, ty ich uz citis poriadne?
kedy ti zistili pohlavie, ja som dost sklamana, ze to babo neukazuje

veva1
16. aug 2007

v 20tt mi doktor povedal ze je to chlapec,ale ze mi to este na 100% potvrdi o mesiac. No a v piatok sme 10min cakali a nic,neukazal sa ,tak verime dalsi mesiac ze je to chlapec 😀 Ja necitim kopkanie tiez ako tu baby opisuju,ze im to je az neprijemne. Este stale si len tak kopka,ale uz ich citim aj pri chodzi,ci soferovani,nie len poleziacky v klude 🙂

emmaelzer
16. aug 2007

no chlapcek sa da potvrdit lahsie ako dievcatko
to kopanie asi bude poriadne citit az trochu neskor..

veva1
16. aug 2007

aj ja si myslim a tesim sa ked sa budem skerit od bolesti,ked mi kopne do rebier.

svetluska.p
16. aug 2007

- Môj ocko hovorí, že divokým zvieratám sa nedá dôverovať.
- On je poľovník?
- Nie! Zoofil.

h0blinka
16. aug 2007

😀 😀 😀 😀

emmaelzer
16. aug 2007

svetlus super 😀 😀 😀

emily3
17. aug 2007

ahojte mamulky tehulky, ako sa mate?
mna babatko kope od 17tt a zo dna na den je to vyraznejsie...je to velmi zlate, tesila som sa na to. zatial nekope do rebier a pod to az ked bude vacsie a bude sa mu zmensovat priestor. teraz moze robit este kotrmelce.
pohlavie este nevieme, na buduci tyzden idem na kontrolu, manzel chce vediet pohlavie ja nie. tak uvidime, a aj ked budeme vediet tak neprezdradime 😀
tie kila navyse...nemam odvahu sa postavit na vahu 😅

emmaelzer
17. aug 2007

emily to je super. Ako je v robote?

keikei
17. aug 2007

ahoj babulky 😉
pozerám, že tu zrovna nik nie je, tak vás aspoň chcem všetky pozdraviť 😀
my sa máme dobrúčko, len čas na koníka moc nemám, manželík mal dva týždne dovolenku, tak to určite chápete 😵
na budúci sa hádam ukážem častejšie 🙂
tak papá, majte sa krásne a pekný víkend prajem 🙂 😉 😀 😵

emmaelzer
17. aug 2007

kei tak si krasne muzika uzi a potom sa ozvi na dlhsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre