Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

mimima
18. máj 2007

ahojte, bola som na obede 🙂
veva, mala som //, ale ešte som nebola u lekára. 28.5. som objednaná, ale včera som volala, či nemajú skorší termín voľný, majú 24.5., ale iba do obeda, a neviem, či sa mi podarí odísť z roboty. 😒

emmaelzer
18. máj 2007

mimima tak si zmen udaj v pase, nech vidime, kolky tyzden si

vilkakatka
18. máj 2007

Ahojte babulky, tak sme domka 😉

Babuliatko je v poriadku 😵 ...ma 13.2 mm a srdiecko mu bije ako zvon...Podla velkosti sme v 7+6tt..takze sme este o 5 dni starsi ako sme si mysleli 😉

A teraz som hladna ako vlk, tak uz aj sadam za papanicko 🙂

mamik
18. máj 2007

Cucuska, za tento nápad by som ti navrhla nejaké ocenenie. Predsa len je to veľká radosť, ak môžme prejsť do veselšej témy a tak trošku sa pochváliť.

Ja som mala MA v januári. Po dvoch mrškách sme sa začali snažiť. Prvý mesiac nám to nevyšlo a na druhý už áno. Poslednú mrchu som mala 7.4. a na deň matiek krásne // 🙂 u lekárky som bola teraz 15.5. a hneď ma poslala do nemocnice, pretože mám hnedý výtok. Ani si neviete predstaviť, ako sa odvtedy bojím aj pohnúť. Dohodla som sa s lekárom, že nebudem tam ležať, ale budem chodiť na injekcie a ležím doma. A dnes ma napadla úžasná myšlienka, pozrieť sa k vám, na koníka. A vidím, že špinenie ste tu spomínali viaceré. Hneď mi je ľahšie. N aultrazvuku som síce tú malú fazuľku videla, ale bolo to ešte skoro. a o týždeň idem znova, tak som zvedavá. Aj keď pochybností sa neviem celkom zbaviť, stále verím, že je všetko v poriadku... A zase sa vám musím poďakovať, babulky.. Aj po MA ste mi veľmi pomohli a teraz snáď ešte viac. STE SUPER!

EMMAELZER- blahoželám. v tvojom pase si mala miminko presne na moje narodeniny 🙂 Dnes som si všimla o deň menej. Ale neboj, Kozorožci sú kľudné detičky 🙂

emmaelzer
18. máj 2007

vilkakatka tak ti blahozelam, ste ale riadne velky, mas foto?

mamik, dik, datum som zmenila, lebo babo bolo starsie o 2 dni, tak teraz neviem
mamik, neboj sa, to spinenie tu fakt mali viacere, a baba su krasne a zdrave (vid vilkakatka)
inak sme na tom rovnako, ja som potratila v january a otehotnela po 2 mrchach

emmaelzer
18. máj 2007

vilka, ta nestihnes este december?

vilkakatka
18. máj 2007

Mamik, hlavne treba klud...to sa mi teraz dobre hovori, ked mam fotocku a videla som a pocula bijuce srdiecko 😵

Nebojkaj, vsetucko bude v poriadku...ja som tiez mala spinenie minuly tyzden... 😉

Emmka, no, babuliatko je uz poriadny valibuk 😉 ...kolko ste mali vy, na prvom scane???

emmaelzer
18. máj 2007

vilka, tak daj foto do albumu, ja som bola v 6t6dni, ale mi povedali, ze som 7+1 a mali sme 11mm,

vedvies
18. máj 2007

ahojte babenky,
juj ale nas tu pribuda 😉 tusim ten februar a marec bol dobre plodny
drzkajte sa babenky 😀

emmaelzer
18. máj 2007

vedvies, je rok zlateho prasata, co je v cine superplodny den, este aj v porodniciach zdvojnaobili zamestanacov, lebo sa pripravuju na vela porodov, normalne tomu zacinam verit...

vedvies
18. máj 2007

fiha to by sa u nas nemohlo stat 😵

svetluska.p
18. máj 2007

caute tehulkosky, ako sa mate?

teuska
18. máj 2007

Caute 😀 Gratulujem novym tehulkam, barbi aj mamik 😀
Aj Vilke ku krasnemu babu velkemu 😀
Preco som ja este nic nevidela? ☹

teuska
18. máj 2007

Aj tu sa rozlucim. Ahojte este pekny dnik prajem 😀

emmaelzer
18. máj 2007

teuska neboj aj ty uvidis

svetluska.p
18. máj 2007

vilka, mamik - gratulujeeeeem 😀 😉 .

vilkakatka
18. máj 2007

Dakujem Svetluska aj ostatnym babenkam za podporu 😉

To sono ma tak vystavilo, ze som musela domka hned zalahnut a iba teraz som sa vymotala spod perinky 😵

mamik
18. máj 2007

ďakujem, maminky...
veľmi sa teším s vami všetkými... aj budúcimi..

Tehulky, beriete nejaké lieky na udržanie tehu?

vilkakatka
18. máj 2007

Mamik, ja sice nie som na SVK, ale doktor mi dal jedno balenie Duphastonu, pre pripad, ked otehotniem, aby som si ho nasadila 😉 Takze uz som si zohnala dalsie balenia a poctivo papkam...aj ked tu v UK sa z toho viac-menej smeju(prestali to podavat asi 10 rokov dozadu), ze vobec nie je preukazane, ze to pomoze...ale aj tak poctivo beriem vsetko, co neuskodi a moze predsa len pomoct 😎

janula_nz
18. máj 2007

zdravim vsetky tehulky 🙂 pekny vecer sa praje.

😉

vilkakatka
18. máj 2007

Ahoj Janulka 😎

svetluska.p
18. máj 2007

vilka - to verim, ze si bola zmohnuta. to tym stresom. potom, ked napatie opadlo, si pocitila unavu....ponam ten stav.

janula_nz
18. máj 2007

mame dalsie tehulky? 🙂 tak to sa mi veru paci.

svetlus ty si ako na tom? 😀

vilkakatka
18. máj 2007

Svetluska, tieto stavy poznam este z vysky...po kazdej skuske som bola teda riadne vycerpana 😔 ... ale uz som vybuvkana a uz aj napapkana 😝 a uz je dobre 😵

janula_nz
18. máj 2007

som sa tak nasmiala teraz. bola som v teme chudneme a tam leti teraz caj lietajuca lastovicka a opisuju ho tam ako sraci caj 😅 😅 😅 vraj to velmi dobre zabera a odobera chut k jedlu 😀 no to bolo fakt dobreeeeeeeeee 😅

zrzulka
19. máj 2007

Nasla som tuto temu tak mi neda neprispiet aj sem🙂) Pred takmer rok a pol som zalozila temu MA. bolo mi vtedy velmi smutno. necakala som takto ranu pod pas od zivota. Vedela som ze sa to stava ale nikdy by som si nepripustila ze sa s MA stretnem aj ja. Bolo mi vtedy strasne tazko a tak ma napadla "spasonosna" myslienka hodit temu MA tu na modreho konika. V tej dobe mi kocky ktore prispeli do temy velmi pomohli. Lahsie som to cele prekonala. Potesilo ma ked prispela babulka ktora mi napisala ze prezila tiez MA a uz sa tesi z babetka. Vdaka takymto optimistickym prispevkom som nasla silu bojovat dalej a neostat lezat na dne "priepasti". Zmenila som zmyslanie, spravila som vela zmien v mojom vtedajsom zivotnom style a 13.4.2007 (piatok 13🙂)) som spravila test. test ukazal druhu ciarocku. Aj ked velmi slabu ale bola tam🙂))) Takze sa radim opet medzi tehulky. Aj ked je to niekedy velmi tazke nemysliet na prve neuspesne tehotenstvo. Niekedy ma napadnu hrozostrasne myslienky, ale napriek tomu sa im nechcem poddat a verim tomu ze tentokrat to dotiahneme do uspesneho konca. stal sa maly zazrak a ja som najstastnejsia zena na svete. Tesim sa z kazdeho noveho dna preziteho s fazulkou. A vam vsetkym co presli MA chcem odkazat ze musite verit, ze zazrak zivota zazijete aj vy🙂 nam to tiez trvalo rok a pol ale dockali sme sa. Pre kazdu snazilku je pripravene babetko a pre niektore aj dve🙂))) A este nieco ma napada: Aky paradox. na vianoce sme o babetko prisli a na vianoce sa nam druhe babetko narodi🙂))) Prezili sme smutne vianoce (najsmutnejsie v zivote) A teraz nas cakaju najstastnejsie s babetkom v naruci🙂

cucuska
autor
19. máj 2007

zrzulka ahoj

zrzulka
19. máj 2007

Ahoj cucus! si v robote???:( Tak nech ti to rychlo ubehne. my ideme dnes s manzelom na nejaky vylet lebo mam za sebou stresujuci pracovny tyzden. tak trosku relaxu nezaskodi. 🙂) pekny vikend aj tebe. oddychni si aspon zajtra ked uz dnes musis byt v praci🙂

evelyin
19. máj 2007

Ahoj Cucus, co mrška? Ešte sa nehlási?

cucuska
autor
19. máj 2007

eve som v téme missed poď tam tu ešte nie som členka 😀 😀 😀 ale nie to je len žart

zrzulka tak ti prajem krásny výlet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre