Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

zuzana2608
17. jan 2012

začiatkom februára mám mať výsledky z MA; uvidím, či zistia, čo bolo vlastne príčinou. Na základe toho ma asi pošlú po vyšetreniach, netuším. Ďakujem pekne; snáď to bude do tretice dobré ...

mamamonika
16. jan 2013

Kocky ja som bola vcera na kyretazi , tiez mi zistili MA v 8 TT. Prve tehotenstvo som mala bezproblemove, vlastne aj toto druhe, pokial by mi to na sone nezistili, bola som z toho dost v soku. 😨 Chcem sa opytat ako dlho ste cakali kym ste mali nechraneny styk? Gynekolog mi v nemocnici povedal , ze po 3 mesiacoch , moj gynekolog, ze 6 mesiacov !ale kocky tu pisu, ze mali aj skor aj sa hned zadarilo, ale nechcem riskovat, ze sa to stane znova / co aj tak neovplyvnim / Ja uz dnes vobec nekrvacam, zacala som pit alchemylku a rakytnikovy olej. Pytam sa preto, lebo 6 mesiacov je pre mna dlha doba, o chvilu budem mat 37 a nechcem to odkladat.Dakujem za nazory a pripomienky. 🙂

123lenka
29. jan 2013

@mamamonika Hovorí sa, že žena je po vyčistení ako "úrodné pole" 😀 Tiež mám niečo podobné za sebou. Tiež mi takto doktori doporučovali ako tebe, ale myslím si, že je to čisto len kvoli tebe, kvoli mamičke, aby si sa stihla zotaviť... Ak sa necítiš slabá a si zdravá, nečakala by som. Ja som sa dnes dozvedela že som tehotná, tiež sa bojím čo bude, ale hádam to zvládneme 🙂 Už by bolo na čase. Mám už dcéru, v jeseni ide do 1.triedy a v októbri budem asi rodiť... teda dúfam. Držím ti palce, ale určite to dopadne!!!

lenkulik
13. feb 2013

Ahojte kocky, ja som to zazila minuly rok v maji. Dnes som bola s malou dusickou na kontrole u svojho lekara, strasne som sa bala, ked mi lekar oznamil, ze je vsetko v poriadku, moje pocity boli neopisatelne. Rozplakala som sa, plakala celu cestu v aute domov a placem aj teraz. Kto si tym presiel, vie o com hovorim. Teraz som v 8tt+2 a verim, ze uz bude vsetko v poriadku. Treba pozitivne mysliet a verit, dufat.

bibinkaleo
23. feb 2013

ahojte pridavam sa vcera missed 1 krat 11 tyzdni..prestalo bit srdiecko..chcem sa opytat zistili vam aj pricinu????mne vxorka isla na genetiku..uvidim co povedia aky zaver. .aki prekonat to sklamanie☹☹☹ ☹ ☹

lussi2
26. feb 2013

@bibinkaleo je mi velmi luto co sa ti stalo:( ja som si presla podobnym 2 krat. Rok 2011marec a september, v novembri som zistila, ze som tehu a teraz ma mala uz 7 mes. 🙂 . Po druhom potrate ma poslali na hematolog., s manzelom sme boli aj na genetike a vsetko v poriadku. Mne na hematolog zistili nejake mutacie, ale ze to ma kazdy druhy clovek, a napriek tomu som si pichala fraxiparina vsetko dobre dopadlo. Hlavu hore nabuduce sa podari 🙂 ja viem, ze to velmi boli, nidky viac to nehccem zazit. Na taketo vystrenia polsielau az ked sa Ti to stane 3 krat, nastastie sa moj Dr.zlutoval poslal nas tam hned. drz sa 🙂

ropotamka
3. mar 2013

Ahojte, ja dufam ze sa k Vam pripojim skoro 🙂 Mala som missed v decembri. Nechala som si priestor 3och mesiacov a chceme sa pustit do snazenia sa o babatko. Trochu mam obavy ci maly myom nebude na prekazku a ci nesposobi dalsi missed. Citala som si tu prispevky a videla som ze aj zeny s myomom otehotneli - tak snad...alebo viete niekto o tom ze by prave myom mohol sposobit missed? Dakujem.

sisisi
4. apr 2013

prida sa niekto?

meggie.sk
5. apr 2013

Dievčatá kedy ste po MA otehotneli? Ja som mala minulý rok v máji, bol to 11tt, prestalo mu biť srdiečko 😢 Mala som čakať pol roka. Chceli sme aj skôr skúsiť ale zdravotné problémy nedovolili. Bolo mi stále nejako zle od žalúdka, ale nič také nezistili. Tak sa od decebra snažíme a zatiaľ nič :( Som zúfalá. Švagriná tiež potratila, dva roky sa snažili a nič. Bola 3x aj na umelom, neúspešne, nejaké pokusy si zaplatili, aj jej vkladali oplodnené vajíčko a nič 😢 Dosť ma to berie. Pritom má už jedno dievčatko 8 ročné. Ja mám dve, 9ročnú a skoro 3 ročnú babuľku. Bojím sa, že sa nám to nepodarí, že pri kyrete niečo poondiali. Ale priznám sa Vám a je to mojím veľkým prianím, skúšali sme aj teraz, termín by bol presne na Vianoce, vlastne rok po tom ako som otehotnela naposledy....Veľmi si prajem aby sa nám to teraz podarilo

michella7
10. apr 2013

ahojte, ja som mala potrat 3x, po prvom som otehotnela hned za 3 mesiace , po druhom po 6mesiacoch a teraz som znova tehotná ale to už po roku, ale nie preto že by sa nedarilo ale preto že som potreboval nejaky dlhší odstup aby som sa po tom všetkom dala dokopy. Dufam že sa to už podarí a nebudem to musieť prežívať znova.

michella7
10. apr 2013

@lenkulik presne viem ake to je tiež som si tým prešla ☹ držím palce

lenkulik
11. apr 2013

@michella7 aj ja držím palčeky tebe🙂

miahogo
18. nov 2015

zienky nevzdavajte to po opakovanych potratoch, ja som mala 6 MA, potom som porodila zdravu dcerku, zasa dalsie dva potraty a teraz cakam synceka, my zeny dokazeme vela vytrpiet, drzim kazdej palceky

ejbyk
18. nov 2015

@miahogo silna si veru a prajem vsetko len to najkrajsie so syncekom. ja som mala jeden MA neviem ci by som zvladla viad!!!

miahogo
18. nov 2015

zvladla ver mi, tiez som si kedysi davno citala prispevky zienok a myslela na to ze urcite by som nemala silu toto prezivat, ale zivot je v tomto nekompromisny, ak si myslime ze uz viac nezvladneme dokaze nam opak, urcite sa nevzdavaj, ja som si po vase povedala ze budem skusat dovtedy kym ma nevynesu nohami dopredu ze bude po mne alebo kym sa nedockam babetka, nech si mysli kto chce co chce a smola sa prelomila, samozrejme ze som po zdravotnej stranke neuavne patrala po tom co by este mohla byt pricina a postupne to redukovala.. dodnes mi pred kazdym somom ide srdce vyskocit z hrude od strachu ci je vsetko ok, niektorych pocitov sa skratka uz nikdy nezbavime...

zellvicka
14. dec 2015

Ahojte kočky, tak aj ja sa hlásim...akurát dnes som si potvrdila dve čiarky tak snáď to vydrží ;)

zellvicka
14. dec 2015

@meggie.sk MA som mala pred 4 mesiacmi a teraz sa nám to podarilo hneď prvý mesiac...začala som užívať femibion 800 tak možno to pomohlo. Predtým nič a tiež prestalo byť srdiečko v 8tt

zuzulak1988
14. dec 2015

Ahojte pridavam sa prvy mised bol v roku 2010 v 12tt druhy v roku 2011v 7tt treti rok 2015 august 10tt a teraz som v stvrtok robila test vysel pozitivne no nejak som sa rozkrvacala myslela som ze uz je vsetko stratene no ciarka mi kazdym dnom o nico tmavne tak som isla na gyndu hcg mam 147no neni to vyhrane v stvrtok idem na kontrolne hcg kedze som krvacala teraz mi nasadil duphaston krvacanie zoslablo uz len spinenie takze uvidime drzte palce

liluska7
19. dec 2015

Ahojte, MA som mala v marci v 8tt. Vcera som mala na teste // ale sa bojím aby sa to nezopakovalo. K dr chcem ísť až po novom roku aby ma nestresovala tým že je ešte skoro a nič nevidí.

kadan
19. dec 2015

@zuzulak1988
držím palce, verím, že to dobre dopadne
raz mi môj doktor hovoril, že prišla jedna kočka, strašne krvácala,mysleli že ide o potrat, tak ju pripravovali na zákrok, išla na kontrolný ultrazvuk tesne pred zákrokom a čuduj sa svete bábo bolo v poriadku, pár dní si poležala a išla domov a pekne donosila 😉

zuzulak1988
19. dec 2015

@kadan dakujem zatial sme ok dalsia kontrola ukaze

maryhs
3. jan 2016

Ahojte,tak snáď do tretice to vyjde. Pevne v to verím... Pekný deň 🙂

spolienka
3. jan 2016

Zdravím vas babulky pridavam sa k vam aj ja tiež som po MA dva krat prvý v septembri 10tt a druhy 6tt teraz v decembri som z toho smutna ja už dve detičky mam ale teraz z novym partnerom tužime po dietatku je to tažke ale každym dnom viac ma napada myšlienka že to skusim ešte aj ked mam už 38r.

iwulqa
5. jan 2016

Ahojte baby aj ja mam za sebou MA v lete v 6 tt teraz som zistila ze cakame babenko som v 5 tt k doktorke mam isf az o dva tyzdne a celkom sa bojim dufam ze vsetko dopadne dobre.

zuzana_j23
5. jan 2016

ahojte, tiez som po MA babatko prestalo rast uz 6 tt ae prisli na to az zaciatkom 11 tt...to bolo na konci novembra..prvy normalny cyklus mam za sebou a teraz sa snazime..tak uvidime o 2 tyzdne 🙂

parker36
5. jan 2016

@spolienka ja som na tom skoro uplne rovnako ako ty, akurat mam o rok viac a este aj jedno mimomaternicove tehu teraz, ostatne ako cez kopirak 🙂 Ja stale verim, drzim palce.

spolienka
6. jan 2016

@parker36 niekedy sa s nami ten život tak pohrava a neda nam čo chceme a planujeme ale dufam že všetko raz bude dobré ja by som to chcela ešte raz skúsiť ale tento krat si dam pauzu aspon pol roka a potom skusit uvidíme hádam to už dotiahnem dokonca a aj tebe držím palce nech ti víde všetko ako snívaš

zellvicka
6. jan 2016

Ahojte baby som po MA pockali sme 4 mesiace a na prvý krát sa to podarilo, dnes mam 7tt+4 a ležím v nemocnici, lebo som mala tmavo hnedý výtok... Držte mi palce zajtra sa dozviem ako sme na tom, zatiaľ mi dali inekciu tabletku a ecko....tak velmi chcem nech je miminko ok.

spolienka
6. jan 2016

@zellvicka strašne ti držím palce posielam ti vela síl a pozitívneho myslenia nech je všetko v poriadku tak ako ma byť, drž sa moja 🍀🍀🍀🍀 neboj všetko bude o.k.

iwulqa
6. jan 2016

@zellvicka drzim palce nech to dobre dopadne a hlavne vela zdravia obom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre