Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

petuska123
16. mar 2011

@sammira aha

sammira
22. mar 2011

@petuska123 no co este si si nerobila test?ja ano 😠 ukazala sa mi / 😠

petuska123
22. mar 2011

@sammira ja som netestla este

petuska123
22. mar 2011

@sammira dneska si testla??bt nemerias??s raneho mocu?

sammira
22. mar 2011

@petuska123 a kedy mas v plane?som nedockava 😉

petuska123
22. mar 2011

@sammira neviem kedy testnem mozno az v piatok

sammira
22. mar 2011

@petuska123 ano dnes,ale nie z ranneho mocu.bt nemeriam

sammira
22. mar 2011

@petuska123 budem drzat palce o 106 🙂 nech sa to aspon tebe podari 😉

petuska123
22. mar 2011

@sammira dik budem informovat inak sa ako citis???uplne normal??

sammira
22. mar 2011

@petuska123 som rozculena aj smutna 😠 😖 v piatok pojdem este do centra na krv,ale po dnesku uz nedufam.obdivujem ta,ze si neskusala testovat 😉 neskusis? 😀

petuska123
22. mar 2011

@sammira veru ze neskusim

alibabaa
23. mar 2011

@sammira ahoj, aj ja som bola v GF. v piatok idem na krv a potom 1x na IUI... prosim ta co vsetko ma caka a neminie?
dakujem

sammira
24. mar 2011

@alibabaa ahoj.nemusis sa nicoho bat 🙂 v piatok pravdepodobne zoberu krv urobia sono,aby zistili ako a rastu foliky a po 14:00 budes volat ako postupovat dalej.ci bude treba este raz prist na sono aj krv alebo uz oznamia,ze si mas na urcitu hod.dat pichnut pregnyl a povedia termin IUI.samotne IUI nie je nic strasne,rano man.odovzda spermie no a potom teba na urcitu hod. ta zavolaju dnu.robi sa to na konci chodby v preskelnych dverach.tam sestricka ta zavedie do miesnosti,kde sa vyzlecies a cakas na lekara. asistuju mu dve sestricky .ked mi to robil tak sestricka ako naschval vypytovala moje udaje RC,bydlisko asi aby som nevnimala 😉 neboj neboli to,len je to neprijemne...potom ta poucia ze za 14 dni mas prist na krv koli HCG a mozes ist domov,cele IUI u mna trvalo do 5 min.
hlavne nebud v strese!!! no a ja budem strasne drzat palce,aby sa to podarilo 😉
PS:daj vediet ako si dopadla 😉

alibabaa
24. mar 2011

dakujem... aspon viem co ma caka. do teraz som nevedela nic okrem toho, ze zajtra idem na krv.. nebud v strese. to sa da???

sammira
24. mar 2011

@alibabaa 😀 ani nie,ale da sa to trosicku zmiernit 🙂 aj si uzivala tabletky na podporu folikov?

alibabaa
24. mar 2011

@sammira brala som 5-9 den clostil... som z neho dost nervava... 😖 ale inak pohoda.. tak som zvedava co mi zajtra povedia.

sammira
24. mar 2011

@alibabaa presne tak isto som ho uzivala aj ja 🙂 ja som ho znasala dobre.od IUI si kazdy vecer aplikujem crinone gel a ja som zas od neho rozladena 😖no to som zvedava aj ja.aj za teba aj za seba 🙂aky DC budes mat zajtra?10?

alibabaa
25. mar 2011

@sammira dnes mam 11dc a bola som na tej krvi.teraz uz len cakam co dalej, ale povedala,ze folikul je dobry a sliznica pri clostile lepsia ako sa ocakavalo.. tak dnes prva dobra sprava. 🙂 jupi... no ja som uz aj z clostilu bola rozladena, tak co bude potom??? uff radsej ani nechcem na to pomysliet...

alibabaa
25. mar 2011

@sammira aa este mam otazku povedia mi kedy mame prist na iui rano obaja naraz alebo zvlast? som z toho taka dost nesvoja, ked mi dopredu nic nepovedia...

petuska123
25. mar 2011

@alibabaa vsetko ti povedia..muz rano odovzda material a cca o 2 hodky pojdes ty narad,

sammira
25. mar 2011

@alibabaa tak super dobra spravicka,ze folikul a sliznicka su pripravene 🙂 teraz ked budes telefonovat tak dobre pocuvaj vsetko ti povedia co bude nasledovat.pravde podobne si dnes,alebo zajtra pichnes pregnyl a pojdes na IUI.ale samozrejme,ze to zalezi od krvy a hladiny hormonov.som zvedava potom daj vediet 🙂 kedy si bola na krvy?ja hned rano 7:20

alibabaa
25. mar 2011

@sammira aj ty si bola dnes na krvi??? ja som tam bola asi o 7,45... volala som s GF.. a nemam nic pichat, mam rovno zajtra na 7,00 prist aj s mm. 😲 som zostala v soku, ... ze to nebudem nich pichat??? ze nie ... toho som sa bala.. ja injekcie nemusim.. a strasne som sa potesila 😀

sammira
25. mar 2011

@alibabaa tak sme sa tam museli minut 😉 tak zajtra budem na vas mysliet a drzat palce,aby sa to podarilo 🙂juj tesim sa 😉 a zajtra sa nicoho neboj!!to zvladnes 😵

alibabaa
25. mar 2011

@sammira dakujem pekne zide sa to kedze som to skoro nikomu z mojho okolia este nepovedala 🙂 jej to je skoda.. kedy si odchadzala?

sammira
26. mar 2011

@alibabaa nezabudla som.vstala som skor a myslim na teba 🙂 ani ja som to tento krat nikomu nepovedala iba tu na MK.odchadzala som nejako v tom case 7:45.nesedela si aj s manzelom pred amb.na stolicke?
takze tfuj,tfuj,tfuj nech su za 14 dni // 🙂

alibabaa
26. mar 2011

@sammira dakujem 🙂 mile, .... tak uspesne mame iui za sebou.. a uz len cakat... kedy myslis to cakanie pred amb.? vcera ci dnes? dnes sme sedeli na dvoch miestach.. lebo som nevedela ako to bude prebiehat... nastastie som si tu precitala ze sa caka, tak sme si vzali obaja knizku, aby sme odviedli myslienky niekam bokom... 😎 a ty ako? co teraz u teba nasleduje?? pisala si o /.. kolky mas den? alebo co ta teraz vlastne caka?? neminie??

sammira
26. mar 2011

@alibabaa myslela som vcera 🙂 ja som stala v rade na krv.hm,mne uz 2 IUI nevyslo 😠 v utorok pojdem na konzultacku a tam sa mozno dozviem co a ako.Myslim si ze uz mi doktorka navrhne IVF.Dnes mam 27DC cakam na mrchu 😒 ved napisem ked budem nieco vediet.Pekne dnes a zajtra odpocivaj a setri sa 😉 a ako to prebiehalo,kto robil IUI,bolelo?dufam,ze nie.urcite to dobre dopadne 😉

alibabaa
26. mar 2011

@sammira na krvi som bola sama. aj dnes uz mm chcel hned utekat prec ze potom pride pre mna.. ale prezil to a zostal so mnou.. 🙂 to ti musia navrhnut to IVF? nemozes povedat, ze uz nechces iui? ja som totiz rozmyslala, ze by som po iui radsej absolvovala rovno IVF.. myslim ze tam je uz predsalen vacsia sanca..
v utorok budem cakat co ti povedali...
bolest.. no kazde gyn.vys. je niecim neprijemne a aj trosku bolestive.. a ja uz ich mam aj celkom dost za sebou. takze som to brala ako klasicku prehliadku. nakoniec mi to robil harbulak a je to fakt velmi mily doktor. cely postup co robil mi hovoril a povedal aj ze mozem najst nejake kvapky krvi na nohavickach... a nemam sa toho zlaknut, ze je to normalne.
a ci to dobre dopadne sa necham prekvapit 🙂

sammira
26. mar 2011

@alibabaa tak som si zle tipla 😉 ja chodim k dr,Behunovej a ona povedala,ze najskor vyskusame 2xIUI a ked nic tak IVF.Najskor som chcela vyskusat tu setrnejsiu verziu.Aj mne robil Hrabulak IUI 🙂 je to mily doktor.Budes na PN-ke,alebo pojdes do prace?

alibabaa
26. mar 2011

@sammira no teba by som tazko spoznala podla tvojej fotky 😉 aha. mne drabek povedal, ze mi na 1x vypisuje IUI a potom sa uvidi.. tak preto som nevedela ci sa to da urcit si sam.. alebo nie. ja na pn nebudem, musim do prace. robim ucto a teraz je koniec danovych priznani, takze do stvrtka este trosku frmol ale to zvladnem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre