• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Úspešná inseminácia - konečne tehotná

14. mája 2017 
@kenya83 Dakujem krasne. Ked tam pojdem v pondelok na krv, tak sa hned opytat co dalej keby to naozaj nevyslo.
12. feb 2014 o 11:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 Och :pensive:. kolký den po IUI si bola? teda si?
12. feb 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Bola som 1.2. takze 11-12 den. V pondelok idem na krv, uvidim co mi povedia.
12. feb 2014 o 12:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 krv je najistejšia, to je fakt. JOj, viem čo sa teraz v tebe odohráva. Úplne ťa chápem moja :pensive: . Ale nejdem ťa ľutovať, lebo to vyhráš!!!! Ty to dáš. Určite! Byť matkou je predsa prirodzenou súčasťou ženy , života, kolobehu.....aj TY budeš mamičkou :dizzy_face: .
12. feb 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik dakujem ti krasne, si ma velmi potesila a hlavne povzbudila. Ja viem ze raz budem matkou,vsetko pride kedy ma, ale mas pravdu mam v sebe vselijake pocity. Velmi po tom malinkom tuzim, nechcem sa ale vnutorne umarat a ubijat. Ani priatelovi som to nehovorila ze som si robila test. Nechcem ani jeho nejako zarmutit. Mozno ked pride leto aj telo sa inak nastartuje:slight_smile:
12. feb 2014 o 12:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 to este nemusi nic znamenat, mozno je este skoro... urcite nestracaj nadej... aj ja si myslim, ze ti mozno navrhnu este IUI alebo rovno IVF... ja osobne sa zatial IUI vzdat nechcem, na IVF aj tak nemam peniaze :grinning: a dufam, ze sa to raz podari...aj ked je to u mna take vseliake...
12. feb 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 Tak som si vcera nejako povedala ze je tam este sanca ze to vyslo, tak pockam do pondelku a potom uvidim naozaj.
13. feb 2014 o 08:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 stale treba verit, mne dnes kontrola nedopadla dobre, dala mi duphaston, aby sme ten cyklus zbytocne nenatahovali... hovorila, ze by ma aj odporcila na driling vajecnikov, ale kedze manzelov spermiogram nie je idealny, vraj to nema zmysel.. tak som z toho celeho taka smutna :frowning2:
13. feb 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 co je to driling? Ja mam neskutocne chute,teraz som zjedla dva rohliky co ja vobec pecivo nejem a aj na pizzu som mala chut,ktoru ja zjem raz za rok.predtym som milovala sladke a teraz pravy opak.neviem ci je to tyll liekmi ale nepoznavam sa.
13. feb 2014 o 21:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj mi planujeme IUI len neviem ci ma zmysel nakolko ma partner 100%patologickych spermii, diagnoza teratospermia. Boli sme v Care a odporucil to lekar, zevraj na zaklade spermiogramu nechcu poistovne preplacat IVF, neviem ci to nebudu len zbytocne vyhodene peniaze, co vy na to? Myslite ze je nejaka sanca? Dakujem
13. feb 2014 o 21:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 no vidis, mozno to nakoniec bude aj nieco znamenat :slight_smile: nechaj sa prekvapit, do pondelka vydrz a uvidis, budem silno drzat palceky, nech sa vam to podari... ja som uz na duphastone a idem si po mrchu... a k tomu som chora ako pes.. neskutocne, to bude krasny Valentin :slight_smile: drz sa a mysli pozitivne
14. feb 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 dakujem krasne, aj tebe pekneho Valentinka, aj napriek tomu ze si chora. Rychlo nech choroba ustupi.
14. feb 2014 o 10:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 dakujem, toto sa len rozbieha :frowning2: tak skoro to neprejde... asi to tak malo byt.. na co by moje telo riesilo ovulku, ked musi bojovat s virusom :grinning:
14. feb 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 ja som tiez teraz pred druhym IUI bola chora, tak som mysela ze ani na to nepojdem, trosku to sice dovtedy ustupilo ale aj tak som vahala, ale som si povedala ze sa tam idem aspon ukazat a lekar mi povedal ze to vobec nevadi, ze ci sa pocas choroby nemozem milovat?:slight_smile: ale neboj ako rychlo to prislo tak to odide, hlavne si nedavaj nijake antibiotika, to ti znici uplne imunitu.
14. feb 2014 o 13:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.takže ja som mala včera 1-IUI za sobou,už len čakať či sa nám to podarilo.Čo sa tíka bolestí zatiaľ nemám žiadne a pevne verím že ani nebudem mať.Je to normálne?
14. feb 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 antibiotika neberiem, nemam ich rada.. beriem len paralen od horucky.. pomaly mi to prejde, teraz to sice trosku dlhsie trva, ale zvladnem to :slight_smile: horsie je ze manzel beriem antibiotika :frowning2: zapal ucha a jednoducho musi, takze viem co to pre nas znamena :frowning2:
16. feb 2014 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmilaer drzim ti silno palceky, nech sa vam to podari.. :slight_smile: bolesti mat nemusis, nie je to podmienka :slight_smile: kazde telo reaguje inak, nic sa neboj, vsetko je urcite v poriadku :slight_smile:
16. feb 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 Ahojky.dakujem pekne,no mam sem tam take bobolievanie.Prajem skoré uzdravenie a aj ja Vám držím palčeky :slight_smile:
16. feb 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmilaer dakujem, potrebujeme to, lebo to vyzera tak, ze bez IVF to nepojde :frowning2:
16. feb 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 Ahoj, ako uz je ti lepsie? Ja som po tých liekoch nejaká rozhádzaná, som nervozna, nadávam, hádam sa, plačem. Neviem či je toto normálne, ale už sama sebe leziem na nervy.
17. feb 2014 o 09:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 Dufam že aj Vám aj nám to dopadne dobre.držte sa :slight_smile:
17. feb 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 ahoj, ano, uz je lepsie, uz len obcas vyfukam nos.. :slight_smile: a trosicku ma pobolieva hrdlo, ale neberiem uz nic, ziadne lieky ani spreje, nic.. tak snad to uz ustupuje.. ale teraz zacina byt chory manzel :-/ tak sa hnevam... ze som ho asi nakazila... ty uz vies nieco nove??
18. feb 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmilaer dakujem pekne, si velmi mila :slight_smile: ja uz stracam nadej, ze sa to podari :frowning2: na IVF jednoducho nemame peniaze..
18. feb 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 mna tiez trochu boli hrdlo a do rano som sa velmi poteila. stale ma nieco obchadza. rano som bola na krv a o 14tej mam volat za vysledky...
18. feb 2014 o 12:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 takze bohuzial to ani tentokrat nevyslo:(
18. feb 2014 o 14:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Ahoj, tak ani teraz to nevyslo:(
18. feb 2014 o 14:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 vieš ja mam taky pocit že ani nám to prvé IUI nevyšlo-neviem mám taký tušák.ale musím počkať ešte týždeň.kolko krát sa dá IUI opakovať?no bohužial ani my nemáme na IVF.To je fakt kruté tí čo nechcu bábo tak ho maju už po prvom milovaní a tý čo po ňom tužia tak im to nik nepraje.to je krutá realita :frowning2:
18. feb 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo78 to je mi luto :frowning2: naozaj, ale nevesaj hlavu, raz sa to podari, uvidis... ja som pre zmenu na marodke, vsetko sa mi to vratilo a dvojnasobne :frowning2: drzim ti palceky aj nadalej... raz to vyjde... len asi musi byt ten spravny cas...
19. feb 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmilaer malokomu vyjde prve IUI a bohuzial aj druhe... oni v centre vacsinou davaju take tri sance na IUI a potom tlacia do IVF... je to smutne ale je to tak... a romky maju deti ako smetni, len na nich chlap pozrie a uz su v tom... ale tak to je asi vsetko o inom... nam neostava nic ine len dufat a setrit peniazky, ktore nikdy nie su nazvys :frowning2:
19. feb 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi88 no buhižial je to len tak taký je život.niekomu dá a niekomu ešte aj vezme.a ty si platila za IUI?a koľko?ak smiem vedieť.Nám už ostáva len dúfať a šetriť. :cry:
20. feb 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok