Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

coralee_wiley
21. júl 2015

@sandria33 tak ako? ja si myslim, ze zo mna tento mesiac nic :(

sandria33
2. aug 2015

@coralee_wiley neboj, vide to. Ja idem zajtra na iui, tak dufam a verim.....

sandria33
20. aug 2015

Druha iuia nic :(, skoda ze to ma taku malu uspesnost... ma vyznam sa pustat do tretej? Jediny problem mam ten ze mam hranicne hodnoty na protilatky proti spermiam, inak spg mame ukazkovy

domka77
25. sep 2015

@lenusa Lenka, čítam podobný problém ako mám ja.... :/ už dvakrát som mala clostyl a tiez tie folikuly... su to male svine... :D blahozelam ti a drzim palce v zivote.... drz aj ty, v oktobri idem na prvu konzultaciu do CAR.... 🙂

7babenka23
30. sep 2015

ahojte, rozmyslam na IUI kvoli tomu, ze vsetky vysledky su vyborne, no uz rok a pol a nic.. nezabrali ani clostil s pregynlom a ani s duphastonom.. povedala mi doktorka ze vajecniky/vajickovody by som mala mat prechodne tym, ze som neprekonala ziadne zapaly ale nevie mi to s urcitostou povedat. ja si myslim, ze ich mam nepriechodne... preto sa vas chcem spytat, podarilo sa niektorej otehu s tym, ze ste nevedeli ci su priechodne alebo nepriechodné? Dakujeeem

krpeccukru
14. feb 2016

Ahojte.
Som tu nova.citala som vase vsetky prispevky.
Dnes som treti den po iui absolvovalu ame to prvy krat..pisete ze na prvy krat vam to nevyslo.tak trosku citim sklamanie.
Chcwm sa spytat ci niektora z vas mala priebeh ako ja.
Partnee je uplne v poriedku plavcov na vybornych ja mam tiez ovulaciu mala som pichnutu injekciu na uvilnenie vajicka brala som predtym lieky na stimulaciu a teraz lieky na udrzanie.je mozne ze nam to vide??? Dakujem

laleal
1. mar 2016

@7babenka23 ahoj,pozerám že si už v 23tt. bola si nakoniec na IUI?

7babenka23
1. mar 2016

@laleal ahoj. Nie nebola som, povedali sme si ze ak sme obaja ok tak sa podari aj bez lekarov a stalo sa ;) zacali sme planovat svadbu a hned sa podarilo ;) dva mesiace po vysadeni liekov ;) a v ten mesiac max 4x sex ;)

laleal
1. mar 2016

@7babenka23 Tak gratulka že to vyšlo aj bez IUI po roku a pol 😵

7babenka23
1. mar 2016

Ďakujem 🙂

miuska49
10. apr 2016

@fedra ahoj viem, ze uz je to nejakych par rokov, ale ja mam ten isty problem, protilatky proti spermiam.vidim, ze mas dve deti, tak sa chcem spytat, ci iui bolo uspesne a na kolkky krat.

miuska49
10. apr 2016

@mimi321 ahoj, ako si dopadla? Mam tento isty problem, tak zistujem a snazim sa mysliet pozitivne

miuska49
10. apr 2016

@coralee_wiley ahoj dom na tom rovnako, protilatky proti spermiam, preto sa nedari, vidim,ze si tehotna, ako sa ti to podarilo, bola si na iui? Dakujem

mimi321
10. apr 2016

@miuska49 mam dvoch chlapcekov prirodzene. Sice o kaxdeho sme snazili rok ale som rada ze su. Brala som vceliu matersku kasicku od forever ...

coralee_wiley
11. apr 2016

@miuska49 ahojky, tak ja som bola na ivf, kedze sa nam zhorsil aj spermiogram, ale tri mesiace pred, sme mali sex iba s kondomom, brala som vceliu kasicku, omega3, pila alchemikovy caj 🙂

domka77
11. apr 2016

@krpeccukru musíš v to veriť a vyjde to. Hlavne pozitívne myslenie.

domka77
11. apr 2016

@miuska49 ahoj. Ako ste zistili že máš protilátky???

miuska49
11. apr 2016

@coralee_wiley vdaka, hlavne, ze sa zadarilo a ivf sa podarilo hned na prvy krat? Predtym ste sa ako dlho snazili?

miuska49
11. apr 2016

@domka77 ahoj, robili mi penetracny (myslim, ze sa to tak vola) test a tam to zistili.

domka77
12. apr 2016

@miuska49 aha... nam nic take nerobili a nevieme kde je problem, v podstate sme obaja uz v poriadku... :/

miuska49
12. apr 2016

@domka77 moze to byt jedna z pricin, podla mna by vam to urcite mali spravit, mozno je problem prave tam

domka77
14. apr 2016

@miuska49 v pondelok idem na folikulometriu tak sa na to urcite spytam...

miuska49
18. apr 2016

@domka77 daj potom vediet ako si dopadla, drzim palce 🙂

domka77
20. apr 2016

@miuska49 Dakujem pekne. bola som a konecne som mala 2 foliky na oboch stranach, ktoré este trosku potrebovali dorást... dnes picham pregnyl a zajtra ideme na 2. iui... tak hadam uspesne.... dufam... 🙂

miuska49
20. apr 2016

@domka77 drzim palce 🙂 na tie protilatky proti spermiam si sa nepytala?

domka77
22. apr 2016

@miuska49 pýtala. Vraj je to v poriadku a dôležité je najmä ci muž nemá protilátky v ejakuláte ale nemá.

miuska49
26. apr 2016

@domka77 ahoj ja som bola dnes na iui prvy krat, chcem sa spytat, kedze je to pre mna vsetko nove, mas predpisany aj ty progesterone rano a vecer a pripadne ako ho znasas? Chodis do gyn-fivu?

sasanka33
20. máj 2016

Ahojte dievčatá, o tých protilátkach proti spermiám, čo tu píšete je dobré vyskúšať reprodukčnú imunológiu v Nitre MUDr. Dzurilová. Ja som mala vysoké protilátky proti spermiám a preto sme absolvovali IVF, ktoré vyšlo až z mrazáčika, z toho mám skoro 3 ročnú dcérku 🙂 potom sme chceli druhé bábo a absolvovali sme druhý cyklus IVF, prvý vklad neúspešný a ďalšie dva z mrazáčikov neúspešné. Lekár z centra v MT nás poslal na reprodukčnú imunológiu do NR, kde som sa liečila cca 3 mesiaci, výsledky po liečbe vynikajúce, tak sme skúsili IUI a teraz čakáme na výsledky. Ak nevyjde, tak ideme na tretí cyklus IVF. Mne okrem tých protilátok v NR zistili aj zníženú funkciu štítnej žľazy, čo podľa MUDr. Dzurilovej vo veľkej miere ovplyvňuje uhniezdovanie vajíčka, tak aj to som riešila liečbou. Vravím, teraz výsledky perfektné, tak uvidíme ako dopadne IUI.

domka77
22. máj 2016

@miuska49 ahoj... ja chodim do KE do splnu...a ano... beriem aj ja, mam ho predpisany sale od druheho vecera po iui... a znasam ho v pohode... zo spodu ked ho beries tak je mensie riziko vedlajsich ucinkov a ja osobne nemam ziadny problem len je to trosku obtazujuce kedze ho treba vkladat 2x denne... drzim palce aby ti iui vyslo hned na prvykrat... 🙂

sikovnamarienka
2. jún 2016

len pre povzbudenie bab nam IUI vyslo na druhy pokus v Martine. Po takmer dvoch rokoch a kope anovulacnych cyklov. Zatial vsetko v poriadku sme 4tt. Vsetkych Vam drzim palce, treba verit!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre