Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

prvapomoc
7. okt 2007

ahoj evik3.blahoželám ti a nech ti to konečne vyjde 😵

evik3
7. okt 2007

Děkuji prvapomoc, snad to po roce snažení vyjde 🙂 🙂

jankajs
7. okt 2007

fcielkafcielka, prepáč,až dnes som si pozrela túto tému. Nie, nám po piatich rokoch "prirodzeného skúšania" museli pomôcť lekári, pretože manželovi diagnostikovali azoospermiu. Ale Heliosáci sú šikovní, takže to nakoniec vyšlo s IVF na 1.krát 😉, ale IUI sme mali neúspešné (asi to veľké chcenie nie je dobré 😒 ) . Gratulujem všetkým tehulkám 😀 😀 😀

ajuska212
7. okt 2007

evik 3 drzim moc palce mna caka v dohladnej dobe 2, IUI tak strasne verim a dufam ze to vyjde🙂aj tebe to zo srdiecka prajem aby vsetko dobre dopadlo🙂

ela13
7. okt 2007

Kocky, ako to je s branim clostilu, stimulacia moze prebiehat kazdy mesiac, ci kazdy druhy? Ide mi o to, ze minuly mesiac som bola stimulovana clostilom kvoli IUI od 5 do 9 dna. Dnes mi dosla mrsina a vo stvrtok mame ist k dokimu na dalsiu konzultaciu, kedze prve IUI mi nevyslo. A vo stvrtok bude v podstate 5DC, kedy by som mohla zacat stimulovat hned na dalsie IUI🙂

ajuska212
7. okt 2007

ela 13 ja som bola minuly mesiac na IUI a prisla som na 15 den uz s vysledkom na konzultaciu a dohodla som sa ze pockam na dalsiu mrsku a zase som zacala na 5 den po 9 a zajtra idem na krv a sono vlastne hned mesiac po mesiaci

ela13
7. okt 2007

super, takze nie je potrebna prestavka...ja som sa len modlila, aby mi dosla mrcha najskor v nedelu, kedze od stredy som vysadila utros. A panbozko ma vyslisal 😉 ,tak uz len aby Drabek schvalil to, ze mozeme ist na daslie IUI. / Drahy mal totizto nie velmi dobry spermiogram a vo stvrtok budu vysledky. Ak sa mu napravil, tak by sme isli dalej, ale ak nie, tak potom uz iba IVF- pri takom spermiograme nam IUI urcite neodporucia. A pritom pri prvej navsteve, co bolo v maji mal 25mio

ela13
7. okt 2007

kolka je to tvoja IUI? aky je dovod?

ajuska212
7. okt 2007

nie nie je potrebna prestavka aspon tak mi to dr.povedala...ani moj manzelik nemal dobry spermos ale dohodli sme sa ze este aspon raz to vyskusame🙂

ela13
7. okt 2007

Tak drzim pestiky, dnes ti to tento tyzden vyjde🙂kam chodis do centra? uz sa dlho snazite?

ajuska212
7. okt 2007

dakujem pekne...moc tomu teraz verim a dufam ze to vyjde mam z toho taky pocit...snazime sa asi 7 rokov ale s prestavkami

pipka
7. okt 2007

ela, my sme boli na troch IUI mesiac po mesiaci hned za sebou, sice nam to nevyslo, ale zakazane to nie je.

ela13
7. okt 2007

jo tak sa tesim, a drzim pipka palceky na zajtra🙂)))) urcite tam bude minimalne jedno uhniezdenie, ved v Gyn five su super dokinovia, kto ti robil zakrok?

pipka
7. okt 2007

punkciu Behunova a transfer fesi Harbi 😉

ajuska212
7. okt 2007

pipka behunova je moja dr.a som s nou strasne spokojna a harbi je moc moc fesny🙂a ty inak komu chodis???

pipka
7. okt 2007

inak chodim k Drabekovi a tiez som velmi spokojna, vlastne mi tam nevadi nikto, len dr. stenova mi obcas pride trosku chladna, ale to je mozno len dojem, co klame, nepoznam ju.

ajuska212
7. okt 2007

presne tak zdielam tvoj nazor🙂trafila si do cierneho🙂

pipka
7. okt 2007

🙂 🙂 🙂

ela13
7. okt 2007

Joj aj mne robil fesi IUI 🙂 . Inak pozeram, ze vekovo sme natom rovnako pipka, tak by sa uz malo s tym nieco urobit...o pardon, u teba je to uz iste🙂 tak dufam, ze s ajkou budeme v tesnom zavese po tebe🙂

pipka
7. okt 2007

tak tomu verte 😀 aj ked ani u mna este nic nie je iste, ale verit tomu mozem 😉 drzim vam palceky a zelam vela stastia 😉

ajuska212
7. okt 2007

eli neboj pipku coskoro dobehneme 😀

fcielkafcielka
7. okt 2007

jankajs - dakujem

ela13
7. okt 2007

jasan, verim tomu, treba byt optimista🙂, zajtra bude oslava u pipky a tri tyzdne u teba a u mna zaciatkom novembra, to mame fajne podelene, a dufam, ze sa potom stretneme uz iba na kontrolnych ultrazvukoch ako tehulky. Inak pri vysetrovani ultrazvukom, ma vajecniky po stimulacii inak boleli, a to je len clostyl, fu- ha co moze byt pri IVF a tych inekciach si ani radsej nechcem predstavit

ajuska212
7. okt 2007

no prvy krat teda minuly mesiac ked som brala clostyl som mala citlive vajecniky cely cas ale teraz ani nie...ale uz ma pichaju myslim ze zajtra mi povie ze streda -stvrok mam prist na iui ale to je len moja teoria🙂

ela13
7. okt 2007

a kedy si bola na tom prvom IUI? mozn osme boli spolu ja som bola 19-ho

ajuska212
7. okt 2007

10 septembra

chimena
11. okt 2007

Mne IUI nevyšla, nasleduje 2.pokus.

ajuska212
11. okt 2007

no ela 13 presne ako som pisala v pondelok som bola na tej kri a sone vecer som si pichala pregnyl a v stredu som bola na iui takze teraz uz len 14 dni cakat 😒

ajuska212
11. okt 2007

chimena drzim palce🙂a kam chodis do akeho centra????

chimena
11. okt 2007

Chodím do Heliosu v Martine. Sú tam milý ľudia. Moja chyba je v krčku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre