Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

sammira
28. mar 2011

@alibabaa no ta fotka tak to je pravda 😀 tak teraz musis mat riadny frmol v praci.a ako sa citis?ja chodim k behunovej a ona povedala,ze 2xIUI a ked nic tak IVF.tak som zvedava na zajtra 2xIUI uz bolo ci zajtra vypise papiere na poistovnu 😒

alibabaa
28. mar 2011

@sammira no to mam pekny frmol je pred koncom a vsetci blaznia.. a to aj ti ktori si neskoro uvedomili, ze maju podat.. citim sa v pohode, len citim stale pravy vajecnik.. tak ma nejako v nom picha stale.
mne drabek povedal ze skusime to s iui, ale mm nemal najlepsi spg.. tak to asi preto.. ze je to zbytocne umelo natahovat...

sammira
28. mar 2011

@alibabaa haha aj patrim do skupiny zabudlivcov 😀 teba aspon nieco picha,mna nic nebolelo,nepichalo..zato mrcha sa ohlasila,ze prichadza 😠

alibabaa
28. mar 2011

@sammira ta hnusoba mrcha. a ja som sa zasa bala, ze to nie je dobre..

sammira
28. mar 2011

@alibabaa veru je hnusoba 😠 vies ako momentalne machruje 😠 ale ja s nou zatocim 😠 vyhlasila som jej v nedelu vojnu 🙂 verim,ze u teba je to na dobrej ceste 😉

alibabaa
28. mar 2011

@sammira tak spravne.. vyhlasit vojnu.. u nas uvidime.. ak nie tak aj ja ju vyhlasim!!! 😀

sammira
29. mar 2011

@alibabaa 😀 😀 😀 ake sme vojnovo naladene 😀 😀 😀 dnes som bola na konzultacke a dohodli sme sa dr.Behunovou,ze este 2xIUI a az potom IVF.dostala som na dva pokusy clostil,pregnyl,ultros.stvrtok zacinam papat 2x1clostil a v utorok pojdem na krv a sono.kurnik sopa!dufam,ze uz konecne aj ja budem mat // 🙂

alibabaa
29. mar 2011

@sammira to pojdes kolko krat na iui??? 3? no neviem.. je to strasne zdlhave ci?

sammira
29. mar 2011

@alibabaa 2 uz mam neuspesne za sebou a na dalsie 2 mi dnes dala lieky.mas pravdu,ze je to zdlhave,,co uz 😒 kolko si platila za IUI?lebo ma dnes upozornila,ze je uz drahsie.

alibabaa
29. mar 2011

ja som platila 35 a ty? jedine,ze by od 1.4.menili cennik

sammira
29. mar 2011

@alibabaa no a od 1.4. to bude 50eur dobre,ze?

alibabaa
29. mar 2011

fakt mile.. nehrabe im? na nasom nestasti sa nahrabat...

sammira
29. mar 2011

@alibabaa bola som zaskocena.v lekarni som nechala 2Oeur IUI si zaplatim uz drahsie.chcem babatecko som ochotna urobit vsetko preto,ale toto uz je fakt dost!!!a potom mozu vykrikovat ako klesa populacia a nam co mame problem nikto nepomoze... 😠

v555
29. mar 2011

Kočky,to máte ešte lacné ,ja som platila za IUI 100€ a za darcovské spermie na IUI 200€ 😠

alibabaa
29. mar 2011

@v555 a to si platila kde? a preplaca ti nieco aj poistovna??

alibabaa
29. mar 2011

@sammira 20 eur za hormony 2 iui? ja som 1x nechala v lekarni 17 eur za 1 iui...

sammira
30. mar 2011

@alibabaa to naozaj?dostala som 2xclostilbegyt,2xpregnyl,3xutrogestan a dokupila som i 2 striekacky a 4 ihly na pregnyl a toto ma stalo necelych 20eur.tebe ake lieky predpisali?

alibabaa
30. mar 2011

@sammira tak to mas bud iba jednu davku alebo potom neviem. ja som dostala 2x clostil,3 pregnyl a 3x utrogestan. ale nekupovala som striekacky a ihly, nevedela som ze treba kupit a nakoniec som pregnyl ani nepichala.. takze som v podstate dobre urobila.. to teda vychadza do tych 20 eur...

sammira
30. mar 2011

@alibabaa no ved na jedno IUI potrebujem 1closilbegyt aj 1 pregnyl a ten utrogestan.a injekcie som si prikupila preto,lebo si to doma picham.v car sice kazu,aby sme si ho dali pichnut na pohotovosti,ale mi ju mame dost daleko tak preto.

alibabaa
30. mar 2011

@sammira a naco mi potom dal tolko pregnylu? ked rozmyslam clostil bol asi jeden.. ale pregnyl mam urcite 3 krabicky v chladnicke..

sammira
30. mar 2011

@alibabaa no to teda neviem a dufam,ze ho uz nebudes potrebovat 😉 inak ako sa citis?este citis pichanie?ja zajtra zacinam s clostilom..

alibabaa
30. mar 2011

@sammira ano picha ma ten moj pravy vajecnik.. tam kde mi aj nasli folikul... tak uvidime.. kedy by som mala zacat nieco citit??? no som zvedava.. vsetci hovoria, ze to vyjde.. a ja neviem ci mam dufat alebo ani nie... ja som totiz skor pesimista ako optimista.. 😖
jej super. za tyzden uz pojdes na krv :o) to rychlo ubehne.. ale ked cakam na vysledok, vlecie sa mi to strasnym sposobom. este ze je obdobie danovych priznani a nemam cas rozmyslat.. inak mi je strasna zima stale.. ☹

sammira
31. mar 2011

@alibabaa ja si myslim,ze ked picha je dobre 😉 neviem,kedy sa zacina citit,ze si tehu.samozrejme,len si ver 🙂 ja pevne verim,ze sa to u teba podarilo.dnes som si rano davala 1clostil.pred mesiacom ked som ho isla zapijat tak som sa mu prihovarala 😀 a dufala....no v utorok pojdem na krv a sono som zvedava kolko budem mat folikov.minule som mala po clostile iba jeden folik na pravej strane.

jenifer465
4. apr 2011

Kto by mi pomohol poradit ako otehotniet uz mi to ide na nervy chodit po doktoroch a nic o tom nerobia ze mam cakat dva roky kym mozem mat ivf zadarmo ja uz nechcem cakat uz nevladzem 😢

jenifer465
4. apr 2011

Mohol by mi niekto odpovedat ci davaju nejake lieky alebo take daco pomoct otehotniet lebo tu v gb nedavaju nic tak by som sa chcela opytat ci sa to neda kupit na internete.A este kolko by stalo ivf na slovensku lebo tu je to viac ako 3000 libier dakujem!

jenifer465
4. apr 2011

Baby na tejto webovej stranke prajem vam vsetkym babatka co najskorsie!xxxx

sijust
4. apr 2011

@alibabaa 35€ za IUI???a to kde prosim ta?my sme platili 100€

alibabaa
5. apr 2011

@sijust 100??? my v Gyn Five v BA. a ty?

alibabaa
5. apr 2011

@jenifer465 ahoj, no citala som ze fytosoja pomaha. myslim ze je tu taka tema. neviem presny nazov, ale je v nom "isoflavonoidy" dufam, ze som to spravne napisala... je to nieco na baze clostilu - hormony na podporu tvorby folikulov ale toto sa da normalne objednat bez predpisu a uziva sa to ako tie hormony 5-9 DC. skus pozriet.. tiez sa na to chystam do lekarne, ak nahodou nevyjde iui...

sijust
5. apr 2011

@alibabaa Helios Martin...je to sukromne sanatorium...ten Gyn Five je tiez sukromne alebo statne zar.?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre