Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

lumcag
27. jún 2007

Rektvicko,
No asi máš pravdu. Jak jsem již psala.
Asi je to v každém centru jinak. A každý doktor jiná metoda.
Ikdyž si myslím, že by to tak být nemělo, alespoň s těma pojišťovnama.Je to velmi zajímavé.
Ještě jsem se chtěla zeptat mimo našich problémů.
Rektvičko, prosím tě, když kurzorem kliknu na čtvereček našich foto tak se tam oběví místo bydliště, moto atd.
Dnes jsem najela na nastavení, abych tam napsala odkud jsem, důvod proč se zde přihlašuji a nějak mi to nejde.
Jak jsi postupovala ty? Jak tam mám o sobě něco vložit, když mi to nejde. I přesto, že jsem to uložila.
Předem díky za radu. Stydím se, určitě je to banalita

lumcag
27. jún 2007

Rektvičko,
A tak nic. Už to najelo.Sice jinak než jak jsem si představovala, ale je to tam. Takže v pohodě. pa

redkvicka
27. jún 2007

To je dobre, ze ti to islo, lebo az teraz som sa dostala na comp a odkial si teda, ak sa smiem spytat? A vies co, ja som na techniku hotentot a vobec sa nehanbim spytat najcastejsie je to moj manzel. Takze v poho, ja to chapem. Aky si mala dnes den?

lumcag
27. jún 2007

AHOJ REKTVICKO,
den zase plný nervozity. Jsem z Ostravy

lumcag
27. jún 2007

Rektvicko,
kde jsi zase utekla?
Asi každou chvíli brouzdáš někde jinde co?
A co u tebe jak si den ztrávila ty?
Já už se těším na volno. to mám od 4.7.- 9.7.2007
To zrovna asi pojedeme do Liptovského mikuláše, protože strejda má 9.7. narozeniny. Tak se tam taky podíváme a zpříjemníme si volno a uděláme výlet do Demenovskej jeskyně. Alespoň příjdu na jiné myšlenky, protože by v tom termínu měla dorazit mrcha MS. No nic jak vidím tak jsem tě zase ztratila. Tak já budu končit. Jestli budeš mít chuť napsat na jinú tému tak můžeš na meil: lumcag@seznam.cz
Zatím pa

redkvicka
27. jún 2007

Ahoj, bola som umyt riad a popozerat, co treba nakupit. A okrem toho ideme vybrat zaluzie, tak som musela nechat pracovat na compe mojho manzela, aby zistil cenove relacie. Demenovska je super, jasne, ze ti napisem.

redkvicka
27. jún 2007

Necvicili ste niektora cviky podla Mojzisovej, ja viem, ze to je otazka mimo, ale predsa len?

lumcag
28. jún 2007

Ahoj rekticko,
Mojžíšovou jsem cvičila a sem tam ještě cvičím.
Ale prosím tě najdi si třeba na internetu kdo se tím zabývá.
Nezačínej sama. Já chodila do rehabiličího centra kde jsme cvičili s
fyzioterpeutem. musím teď jít musím udělat rozbor jsem totiž v práci zase se ozvu. Pokud máš otázku zeptej se. Pokud budu moci odpovím. pa

redkvicka
28. jún 2007

Vies co, uz som si to nasla, kde to v Blave cvicia, totiz, ja som vedela o jednej fyzioterapeutke, lenze ta chcela odo mna papier kvoli poistovni, ze mam choru chrbticu, lenze ja ju mam zdravu a klamat som nechcela, tak som bola z toho smutna, ale zistila som, ze sa to da cvicit aj inde, sice si za to zaplatim, ale podvadzat nechcem. Tak sa celkom vytesujem ale zacnem az od septembra, vsetko presuvam na september, ale neva, teraz sa neda a mozno dovtedy otehotniem, to by som sa tesila, ale asi kazdy, kto je tu, maj sa pekne, Pekny den lumca Ako sa vlastne volas?

redkvicka
28. jún 2007

Ahoj, prosim ta, nemas nejaku skusenost s pitim cajov na podporu plodnosti? Nasla som si sice take krkolomne recepty, ale keby si mala nejaku skusenost a odporucanie, to by bolo fajn. Inac, ako casto chodite na SR?

lumcag
28. jún 2007

Ahoj rektvicko,
Jmenuji se Gabka. A ty?
Co se týká podpory plodnosti tak já piju bylinkový čaj urologický, který mi doporučila má kolegyňka z práce, která už je 9 měsíců na mateřské.
Ona měla problémy s děložním čípkem a tak u nás zašla k bylinářce a řekla ji co má za problém a ona ji namíchala nějaký čaj. prosím tě musím jit za chvíli ti napíšu znovu

redkvicka
28. jún 2007

Ahoj, ja sa volam Petra, tak si nejaky caj vyhladam, vidim, ze ty naozaj robis vsetko, co sa da 😀 😀 😀 .

palculienkkka
28. jún 2007

ahoj.. nevieš náhodou koľkýdeň po embryotransfere si môžem urobiť tehotenský test 🙂

redkvicka
28. jún 2007

Najskor to zistia v centre z krvi, vsetky testy skor su iba zbytocne vyhodenie peniaze. Ahoj tehulka placulienkkka

palculienkkka
28. jún 2007

redkvicka...to mam vydrzat este tyzden 😒 uff

redkvicka
28. jún 2007

Budes musiet, naozaj sa netestuj, je to na nic, tyzden ubehne ako voda, uvidis a potom sa budes tesit. Lezis doma, ci si v praci? 😀

pavlinka3
28. jún 2007

tak jsem dorazila domů a mám za sebou druhé IUI - snad se povede - v sobotu odjíždíme na 14 dní na dovolenou, takže na to vůbec nebudu myslet a budu hezky relaxovat

redkvicka
28. jún 2007

To je super, krasnu dovolenku, uzi si to a relaxuj, tesime sa na pozitivne spravicky.

andreao
28. jún 2007

Redkvicka ahoj.
Na podporu plodnosri sa odporúča aj alchemilkový čaj. Podporuje prácu ženských orgánov. Nechutí veľmi dobre, ja ho pijem ale stále. Tak skús a uvidíš.

fedra
28. jún 2007

Ahoj Pavli,
tak budem na teba mysliet, nech sa to podari.
A co, uz mas vysledok ako pokracuje liecba Prednisonom ?

redkvicka
28. jún 2007

Dakujem za tip, aj ja ho budem pit stale.

lumcag
28. jún 2007

Ahoj rektvicko,
Já se snažím udělat opravdu maximum, ale nevím jestli mi to pomůže. Jsem hrozně nervozní. Jsem teprve 5 dní po IUI a už bych opravdu chtěla znát výsledek.
Ikdyž vím, že se to asi nepodařilo. Začíná mne bolet mírně podbřišek a jak jsem již psala kolem 5-7.7. mám dostat MS,
takže asi příjde.
Jiné příznaky jako těhu necítím takže to vypadá na příští pokus.
Začínám být zoufalá už kvůli manžela. Já vím, že dělám uvapené závěry, ale podle bolení podbřišku cítím, že MS opravdu příjde. No nic budu končit. Jdu si lehnout ať usnu
než abych na to myslela. Spánek je taky docela dobrý lék na vypnutí myšlenek. Tak holky ahoj a zase zítra.
Jméno Petra...úžasná náhoda. Tohle jméno jsem chtěla dát holčičce, kdyby se nám náhodou někdy narodila

trencanka
28. jún 2007

Ahoj kocky, len k tomu caju z alchemilky, neodporuca sa pit cez menzes, takze kludne cele tri tyzdne ano, ale ked dostanete menzes - vysadit. A ked nedostanete, uz nepit, v tehotenstve by sa pit nemal. Drzim palce.

redkvicka
28. jún 2007

Ahoj moja, dufam, ze budete mat Petu, ja som dnes mala taky priserny den az strach, vsetko a vsetko sa kazilo, potom prisla na vecer mila socialna teta pracovnicka kvoli adopcii a bolo to velmi povzbudive, ale je hrozne vela parov, co si chcu adoptovat, a velmi som sa nastvala na nase OZ, kde sme si chceli robit ten psycho pohovor, ani nechcem o tom rozpravat.
Vies co, ja som nejaka hotova v poslednom case zo vsetkeho, dnes toho bolo vela, esteze zajtra je novy den, aj vcera som si hovorila, ze sa tesim na zajtra, lebo uz chcem spat, sorry, ze sa tak zalujem. Uprimne ti to zelam a naozaj je predcasne hovorit ci cakas. Krasny vikend na SR, mam ta rada, hoci ta poznam velmi kratko. Niekedy sa pytam Boha preco to musi ist takto tazko a mozno preto, aby som vedela pochopit ostatne baby. Urcite to ma nejaky vyznam, ktory mozno pochopim v nebi.

redkvicka
28. jún 2007

Ahoj trencanka, dik za radu, to som nevedela, budem si pamatat. To je super, ze si to napisala, alchemilku su kupim az zajtra, prave mam po menzese. Dikes moc

redkvicka
29. jún 2007

Ahoj lumca, pocuvaj napisala som ti ss este v strede tyzdna dostala si ju? Ale neviem, ci som to urobila spravne, lebo som to odoslala z mojej sukromnej emailovej adresy a teraz ma napadlo, ze ty si mi dala asi na ss adresu tu. No musis mi napisat, co si mi dala. TEda ak chces. 😀 😀 😀

redkvicka
29. jún 2007

A este jedna vec, to je tiez mimo, neviete ako si pozriem v bazare nieco take, ked napise ze tieto veci hladaj pod ID a teraz je tam cislo. Ze co mam urobit, aby som to oblecko videla presne to, ktore je v tej schranke? Dikes

pavlinka3
29. jún 2007

fedra - výsledky kontrolního odběru ještě nebyly hotové, takže se to dozvím při příští návštěvě

andreao
29. jún 2007

Trenčanka dik za doplnenie infa 🙂 . Uplne som to zabudla napísať, ale na tom čaji to pišu.

adulik16
30. jún 2007

trencanka, prosim ta, preco sa tento caj nema pit cez menzes?Ja som mala minuly mesiac bolesti pri menzese a mne v lekarni prave tento caj odporucili. Aj som ho pila a bolesti ustupili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre