Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

evulienka300
2. okt 2010

cavky ja by som sa chcela opitat ja som bola na IUI a dnes som si spravila tehotensky tes ukazala mi jednu ciarocku a druha sa mi ukazala jemne slabucka tak som tam mala dve len ta jedna bola slaba mozem byt tehotna ci to bol len plany poplach dakujm

monika0001
3. okt 2010

@helenka12 - ahoj. áno bola som tri krát, ale teraz som tehu prirodzene...

helenka12
3. okt 2010

@monika0001 tak to je super

helenka12
3. okt 2010

to keby sa tak podarilo nam

evulienka300
5. okt 2010

@neliq ahoj a chcem sa ta opitat ci si uz tehotna ja som bola ties na tom IUI ale v nemocnici a dnes som bola u doktora tehotna som ale este ho nevidel mam prist o tyzden utorok bojim sa ze pridem o plod lebo uz som dva razi potratila tak sa teraz bojim aby to vsetko dobre dopadlo dakujm ty ahoj

helenka12
7. okt 2010

@evulienka300 ahoj ako si dopadla 🙂

evulienka300
7. okt 2010

ahoj dobre som dopadla zobrali mi krv tak ze som tehotna ale robil mi sono ale nebolo este nic vydiet ale teraz utorok idem tak uvidime ci uz bude nieco vydiet ahoj

helenka12
8. okt 2010

@evulienka300 ja idem 15 na sono a potom znova na iui dufam ,že sa to teraz už podarí ahoj 🙂

evulienka300
13. okt 2010

@lenusa ahoj chcem sa ta opitat ja som bola ties na IUI a podarilo sa urotok som bola u doktora plod sme vydeli povedal ze som asi tak 6 tyzdni ale po IUI som 3tyzdne tak neviem a teraz idem na buduci tyzden na kontrolu a malo bit uz srdiecko tak uvidime ci bude ahoj 😉 bojim sa ze sa nieco stane

neliq
15. okt 2010

@evulienka300 Ahoj, no ja som už v 30-tom týždni. Na začiatku som mala tiež obavy, či bude všetko v poriadku, či bude biť srdiečko a či sa niečo nestane. Ale treba veriť, že bude všetko dobré. Držím palce a potom daj vedieť, ako si dopadla. 🙂

helenka12
17. okt 2010

@evulienka300 ahoj kde si bola na iui ja idem zajtra do martina heliosu

tecus
18. okt 2010

@ikke ahoj ja som bola 27.9. na IUI 1. krat, a podarilo sa mi to. Som 6tt, na ultrazvuk pojdem az 2.11., a dufam ze bude vsetko poriadku 🙂.
Musis mysliet len pozitivne, a hlavne musis byt klude. Ja som týzden po IUI lezala. Drzim ti palce, a hlavne klud 🙂

evulienka300
18. okt 2010

@helenka12 ahoj ja som bola na IUI martine ties ale nie heliose ale v nemocnici u tomasa doktora ja ties dufam ze mi to vinde ja som bola na sone vydeli sme plod a zajtra idem a ma bit uz srdiecko tak uvidime ale sa aj bojim aby vsetko dobre dopadlo a uz ma posle ak zajtra bude vsetko poriadku svojmu doktorovi tak sa aj tesim ale aj bojim ahoj drzim ty palce

evulienka300
18. okt 2010

@neliq no ja som bola u neho a mi povedal ze podla plodu by som mala byt 6tyzdni tebe kedy bolo pocut bit srdiecko ktorom mesiaci ja idem zajtra tak uvidime ci mu bude bit ahoj

neliq
19. okt 2010

@evulienka300 srdiečko sme počuli biť tak okolo 6 týždňa a bol to úžasný pocit. TAk držím palce, daj potom vedieť, že čo a ako 🙂

evulienka300
19. okt 2010

@helenka12 ahoj ja som bola na tom iscare martin to je v nemocnici tam su velmi mili ludia 🙂

evulienka300
19. okt 2010

@neliq ahoj ja som bola dnes na sone sme vydeli plod povedal mi doktor ze som 6tyzdni ale srdiecko nebolo este dobre pocut ze je este male neviem co si mam otom mysliet ale na buduci tyzden mam prist znova ako on mi povedal ze sem tam ze bolo vydno ze bije tak neviem co si mam mysliet o tom bojim sa ze to zle dopadne 🙂

shira_
19. okt 2010

ahojte, ja chcem len povzbudiť všetky baby, aby mysleli pozitívne..ja som veľké nádeje iui nedávala, už sme vypisovali aj papiere na ivf..keďže prvá iui nám nevyšla. ale po druhej som mala celý čas dobrý pocit,v deň inseminácie ma dosť bolelo brucho ale nejak som bola vnútorne presvedčená že to tam bude. ani som si nerobila test, nechcela som vedieť nič skôr ale už na prvom sone bola bodočka, krvný test pozitívny, s mužom sme plakali od šťastia. srdiečko sme boli tiež kontrolovať 2x, najprv len pohyb a potom už aj tie zvuky. muž to vešal hneď na nos ľuďom okolo, aj sme sa kvôli tomu hádali, ja som bola totiž nepretržite v panike že sa čosi stane. v prvom trimestri som mávala bolesti brucha, stále som sa bála.. lenže potom môj muž stratil trpezlivosť a rázne mi dohovoril, a mal pravdu. zrazu zo mňa nejak opadol strach a začala som sa konečne tešiť. aj na kontroly som sa začala tešiť, vždy boli dobré správy, tehotenstvo super, ešte v 28.t. sme sa kúpali v mori a leteli lietadlom, stále chodím do práce a keď vidím fotky z 3D ultrazvuku môjho malého, je to nádhera. držím palce všetkým nech to vyjde, my sme mali zlý spermiogram, aj počet aj pohyb aj morfológiu, viem len že to bolo dosť mizerné, parametre už nepamätám, rýchlo som to potom vypustila z hlavy, aj tak pri každom vyš.boli iné hodnoty. navrhli nám najprv iui, ja som si myslela že to je len formalita pred ivf, po prvom neúspechu sme si s mužom povedali že ešte raz to skúsime, potom možno 2x ivf a potom to necháme tak...a kúpime ďalších psov a budeme sa venovať im... už si len prajem, aby všetko dobre dopadlo a už by som malého najradšej držala na rukách.

neliq
19. okt 2010

@evulienka300 Hlavne nepodliehaj panike. Musíš veriť, že bude všetko dobré. Ono je predsa len ten plod ešte veľmi malinký a tiež asi záleží na tom, aké kvalitné sono majú. Tak držím všetky palce a potom daj vedieť 🙂

evulienka300
20. okt 2010

@neliq dobre dam ty vediet ved idem utorok tak uvidime co mi povie doktor 😉

houbickavaclavka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka12
22. okt 2010

@evulienka300 ahoj ja som bola v heliose 18 na iui a2 mam prist na sono a krv tak uvidime

evulienka300
26. okt 2010

@neliq ahoj tak dnes som bola u doktora tak je vsetko poriadku srdiecko bilo to bol pekny pocit to pocut aj som uz bola u svojho doktora tak mam prist na krv a potom pre matersku knizku tak som rada ahoj

neliq
27. okt 2010

@evulienka300 super gratulujem, som ti hovorila, že sa nemáš dopredu stresovať, prajem príjemné tehulkovanie 🙂

mazouchovatereza
27. okt 2010

Musím říct že jsem teda ráda 😀 Nám se nikdy moc nepodařilo otěhotnět až na několikátý pokus 😒 ale vyšlo to 😀

evulienka300
27. okt 2010

@neliq dakujem dufam ze vsetko pojde dobre a nic sa uz nepokazi ahoj 😉

helenka12
2. nov 2010

ahojte ja som bola už 3 krat na iui a dnes mi oznamili že test je negativny

cincinnati
2. nov 2010

Já jsem byla na IUI pouze jednou a vyšlo to !!! Už jsem ani nedoufala, že budu těhotná.

helenka12
3. nov 2010

ja 3krat a nič ,neviem prečo všetko je ok a zrazu nič ,som z toho strašne smutna

salve
8. nov 2010

ahojte Babulky,

ako to tu tak čítam, vidím, že ozaj niesom sama... ja som bola na inseminácii pred 9 dňami... necítim ešte vôbec nič a hlavne si nechcem robiť test, lebo viem, že by sa tam zase objavila jedna palička a bola by som z toho nešťastná ako vždy... radšej pekne vydržím do pondelka, kedy idem na tehotenský test... je už už moja druhá inseminácia, operáciu priechodu vaječníkov som prekonala a na všetko mi bolo povedané, že je to v poriadku... Takže mám 27 rokov... pokúšame sa asi rok ... a nie a nie... všetko v poriadku a ja nemôžem otehotnieť... držte mi palce na pondelok... mám z toho poriadny stres... keď to zase bude negatívne, tak už fakt neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre