Už to viem. Radujme sa spoločne

alenka1609
8. aug 2015

Ahojte všetci, mám takú velku radost, že zakladam temu..... som šťastná a chcem sa s vami o to podeliť, teda najradsej by som to vykričala do celého vesmíru...neviem ci aj vy ste to tak mali, ale ja to tak mam...cakame druhé dietatko. No budem rada ak sa ku mne pridáte a budeme si pisať ako prebieha tehotenstvo a podobne veci. Som ževraj 4. tt ale pochybujem lebo viem kedy sme pocali 😀 cize malo by to byt v 3. tt. Ale to nevadi som veeelmi rada, tak cakááám 😎

horana
8. aug 2015

Moc gratulujem a tesim sa s tebou! 😵 Toto je jedna z najkrajsich zivotnych radosti a neboj sa dat jej plny priechod, bunky vyvijajuceho sa dietatka to vnimaju, a uplne sa vyzivaju na vlnach tejto pozitivnej emocie. Nech sa len rozvija do zdravia a stastia a urcite bude spokojnucke ked je takto vitane a ked sa nan takto tesia . Vsetko dobreeeee 😵 😵 😵

tomasko27
8. aug 2015

@alenka1609 Ahoj tak ja by som mal byt podla tehotenskej kalkulacky na nete v 5tt a aj podla mojho vypoctu to sedi.

isabella22
8. aug 2015

No ja to.este odekara nemam potvrdene mam len pozitivne tehu testy ale vychadza mi byt tak3-4 tyzden😉uz len nech sa kraaaasne babatinko vyvija

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bajana
8. aug 2015

@alenka1609 tehotenstvo sa počíta od poslednej MS, nie od počatia...3tt je vlastne 1tyzden od počatia...na spoločné radovanie sa slúžia diskusie a skupiny s rovnakým mesiacom pôrodu...tak skús diskusiu premenovať alebo sa pridať k aprilovkam 2016

lyzzy
8. aug 2015

Ja sa pridavam......11 septembra dostanem svoju druhu tehotensku knizku.

alenka1609
autor
8. aug 2015

@horana jooj dakujem velmi pekne, teda aj svoje babatenko potesim to som dvojnasobne rada... 😀

alenka1609
autor
8. aug 2015

@tomasko27 tak super a gratulujem, teda mozme pisat, sa tesim

alenka1609
autor
8. aug 2015

@lyzzy super gratulujem, sa mozme teda tesit vsetky spolu
som rada ze ste tu

zuz696
8. aug 2015

Ahojte chcem sa spýtať som 14.den po KET a hcg mam 3459...je to moc vysoké? vložené jedno embryo HB

alenka1609
autor
8. aug 2015

@zuz696 ahoj no neviem presne co vsetko znamenaju tie skratky, ale viem ze hcg je na 14 den asi dost vysoke, ale mozno vies kazdy sme iny, ine....no ved je dobre ked je hcg vysoke, a hlavne ked stupa, aspon tak mi to povedal doktor, co som teraz lezala v nemocnici, neboj vsetko bude dobreee 😉

khkt
8. aug 2015

blahoželám k tehotenstvu 🙂 my tiež čakáme druhé bábo

bajana
8. aug 2015

@zuz696 skus sa opytat v nejakej teme o KET

mufka1
8. aug 2015

Gratulujeeeeeeeem 🙂 my by sme ties chceli druhe mozno sa neskor pridam ktebe 😀

orieskova
8. aug 2015

@mufka1 Aj my..dufam ze sa o par dni tiez pridam.po roku a pol by sme si uz zasluzili🙂 🙂

mufka1
8. aug 2015

@orieskova no ja cakam na mm s misie a ideme nato dufam ze to vyde boli by sme stasni drzim palceky nech vam to vyde 🙂🙂🙂

tomasko27
9. aug 2015

@alenka1609 Ahoj no mozme si pisat.Ja som bola v teme snazilky jul ale tak uz sa zadarilo tak sa presunut chcem do inej temy 🙂

alenka1609
autor
9. aug 2015

@mufka1 dakujeeem no budem cakat, urcite to viiide....

alenka1609
autor
9. aug 2015

@tomasko27 tak super uz je nas viac a gratulujem ako sa citis?

alenka1609
autor
9. aug 2015

@khkt dakujem pekne blahozelam aj ja vam, a ako to ide, aj mas nejake nevolnosti a v kolkom si tt?

khkt
9. aug 2015

@alenka1609 Ja som cca v 11- 12 týždni. Nevoľnosti našťastie nemám, na začiatku mi nič nechutilo jesť a som citlivá na pachy ale inak nič žiadne vracanie. Ty už máš príznaky? Pozerám že máš doma už synčeka školáka, určite sa bude tešiť na súrodenca. 🙂

tomasko27
10. aug 2015

@alenka1609 Obcas je mi tak tazko a hlavne rano,ale aj cez den aj v noci a bolia ma prsia a mam vyborny cuch 🙂 zatial len toto pozorujem.a som daka unavena casto.A ty?

isabella22
10. aug 2015

@zuz696 podla man ej to strasne moc....to uz by muselo byt vidiet aj plod a neviem ci uz aj srdiecko nie

alenka1609
autor
11. aug 2015

@khkt zatial mi nic nieje...uf pri prvom to bolo hruuuza 😒 ale teraz je to uplne v poriadku, ziadne zvracanie, nevelnosti, akurat ma prsia bolia, ale to sa da vydrzat, malemu som povedala ze bude mat surodenca, len by chcel brata 🙂 ale ta jeho reakcia bola suprovaaaa......musis zdravo jest pit spat odpocivat, bol zlaty, no tesime sa 😀

certi
11. aug 2015

@alenka1609 kedze cakas druhe, uz by si mohla vediet, ze tehotenstvo sa nerata odo dna, kedy ste sexovali...

alenka1609
autor
11. aug 2015

@tomasko27 no unavena som aj ja chce sa mi spat, ale inac nic, az na prsia, no nevie ako to budem zvladat v robote, zatial som bola doma, aj som si pospala poobede, bola som hospitalizovana v nemocnici, zacala som spinit a dali mi duphaston, no ale zistila som ze som na neho alergicka, lebo obsahuje laktozu...tak vôbec neviem co bude dalej

tomasko27
11. aug 2015

@alenka1609 Mne je druhy den tak zle,ze ani nic nejem len slane tycinky a jemne perlivu vodu.Neviem ci to uz zacina alebo co mi je,ci s tepla neviem.No ale pojde to dobre uvidis.

alenka1609
autor
11. aug 2015

@certi ale viem lenze vôbec to tak nesedi, tie ich pocty, este k tomu pocitaju 40 tt a to je uplne blbe....lenze vies ked zena vie presne kedy pocala, tak si myslim ze je to presnejsie ako ked oni zarataju dalsie 2 tyzdne naviac!!!
aspon budem vedet kedy sa presnejsie narodi.. 😉

alenka1609
autor
11. aug 2015

@tomasko27 no to bude asi ono, drzim palce...sme silne neboj to das, a citala som ze tie stavy treba prijat aby ti prestali cim skor...no neviem co je natom pravdy... 😒

tomasko27
11. aug 2015

@alenka1609 snazim sa to prijat a nemysliet nato,lebo inak by som nedokazala cez den fungovat ale aj tak ma to taha stale do postele tam mi je najlepsie 🙂 .Ako som zistila ze som tehotna som nadobudla pocit ze mi bude byvat zle a take tie veci,co som pri prvych dvoch tehotenstvach nezazila ani raz tak teraz sa mi to vrati asi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre