Výpočet pohlavia cez stránku chlapecdievca. Vyšlo vám to?

catrin1
24. apr 2009

ahojte..Objednavali ste si uz niekto vypocet cez tuto stranku ak ano vyslo vam to co vam tam napisali...dakujem... 🙂

jeudi
24. apr 2009

ahojky nechapu o cem je rec muzes mi to trosicku priblizit?? 🙂

catrin1
autor
24. apr 2009

ahoj jasne..je to vypocet cez tuto stranku www.chlapecdievca.sk...je tam 96 % uspesnost.stoji to myslim 24 €...vypocita ti to kedy je najvhodnejsie obdobie na splodenie dievcatka alebo chlapceka...

catrin1
autor
24. apr 2009

takto teda,vyssie som to zle napisala
www.chlapecdievca.sk

jeudi
24. apr 2009

jo takhle tak to neznam snad se nekdo najde kdo to vyzkousel drzim palecky 😉

tucniacik
26. apr 2009

podla mna je to blbost, je to rovnaky princip ako fugnuje jonas... ja som od neho mala vypocet, aj kalendar, aj pohlavie, aj zivotaschopnost, vobec mi to nesedelo s ovulaciu, keby som sa na to spoliehala este by som deti asi nemala... o 9 dni sa sekol, teda ten plodny den ktory mi urcil on, vtedy uz bolo oplodnene vajicko uhniezdene... akurat vysla zivotaschopnost, dal mi maj a v maji sme sa teda do toho pustili, aj ked iny den ako urcil on, a pohlavie tusim sedi, malo to byt dievca a aj druhe babo potom malo byt dievca - je jedno kedy by bolo splodene/ a veru aj druhe cakame dievcatko a to sme robili vsetko preto aby to bol chlapec - cize vtedy ked lunarny aj cinsky kalendar predpovedal chlapca, aj v casu ovu aby prve dorazili y-lonkove spermie k vajicku, a aj tak je to dievca -a aj vestec/vsetko co povedal sa splnilo/ akurat ze sme mali mat druhe babo chlapca abude to dievca...
ale to som odbocila - vtedy som bola zufala a dala som si urobit ten vypocet a zaplatila az neho... teraz si mylsim ze je to blbost, a aj urcite pohlavia je blbost, naozaj ide iba o to, ktore spermia - ci x alebo y oplodni vajicko..a to sa neda urcit dopredu, nijako... jedine pri umelom oplodneni.... ak mas zbytocne peniaze, tak si to pre pobavenie daj urobit..ale nespoliehaj sa na to...

ciernovlaska
26. apr 2009

Podla mna je to tiez blbost. Vzdy sa vsak najdu zeny, ktorym to akoze "vyjde", lebo pravdepodobnost uhadnut pohlavie je velmi vysoka - 50% . Takze ja podobnym strankam a vypoctom neverim, ide len o biznis.

pink_lady
26. apr 2009

tiez si myslim ze je to riadna blbost, naviac, ked vezmeme v uvahu ze rozhodujuce ci to bude chlapcek ci dievcatko rozhoduje chromozom v spermii...teda chlap...a ked je tych spermii v jednom "raze" niekolko milionov, tak... 😅

danulka0011
26. apr 2009

ja som citala kopec bab ktore s tym boli spokojne,, ale takisto si myslim ze to bola len nahoda ze sa to podarilo.
Ja osobne som to chcela skusit, ale chvalabohu som to potom nechala tak,, myslim ze su to zbytocne vyhodene peniaze takisto ako baby co pisali predomnou....

danulka0011
26. apr 2009

inak kto by to chcel skusit, mam tam zlavu, moze to vyuzit 5 ludi z mojho okolia, takze ak niekto chce,dam vam kod na zlavu na chlapecdievca.sk.

catrin1
autor
26. apr 2009

ńo baby ja vam neviem..ale ja by som to asi skusila a potom dam vediet... 🙂
danulka ja by som tu zlavu zobrala...

danulka0011
26. apr 2009

poslala som ti to na IP, tam to mas, treba zadat to cislo X.

giny7771
5. jún 2009

dobri den vam prajem ja som rom ale ak chcete vediet ake pohlavie dietata. budete mat tak ma dobre pochopte co vam radim .ak ste tehotna tri mesiace alebo stiry tak od brusku si nasunte malu ihlu na nit a omotajte si ju o mali prst. ronomernie ju drzte pri brusku abi sa nekivala .ak sa pritahne ihla ku brusku tak je to chlapec ak ne tak jeto dievcatko .tak to aj je .dovinenia

janka79
5. jún 2009

no pozrela som si tu stranku a fakt je to len biznis...niekto len sikovne vyuzil matematiku 😠 ...dopredu sa neda naplanovat na 96% pohlavie dietatka...jedine sa da zvysit pravdepodobnost zo skutocnych 50na 50- aj to len na zaklade vedeckych poznatkov: spermie, z ktorych moze vzniknut chlapec su rychlejsie, ale maju mensiu zivotnost, zatial co "dievcatkovske" su pomalsie, ale dlhsie ziju...z toho vyplyva, ze ked ma zena ovulaciu-odsleduje si ju na sebe(ziadne vypocty podla neviem coho mozneho) je vacsia pravdepodobnost, ze pocne chlapceka...ak ma pohlavny styk par dni pred ovulaciou je vacsia pravdepodobnost na dievcatko...ale tiez by som tomu nedavala spominanych 96%, aj ked je to zalozene na skutocnej vede a nie na sarlatanstve

emily3
5. jún 2009

ahojte..tiez neverim akymto veciam, nam podla cinskeho kalendara ma vysjt teraz chlapec, ale vyzera ze to bude dievca...a ako to moze niekto dopredu povedat, ze teraz to bude dievca a o mesiac chlapec.? to zalezi na uplne inom principe..takze by som zbytocne peniaze nevyhadzovala 😉 ...

martiina
6. jún 2009

ahojte,ja som tiež skúšala metódu dr.Jonasa ale niekvôli pohlaviu, ale preto že som chcela otehotnieť. Neviem kto to tu už písal o tej ovulácii, ale pri tejto metóde je to uplne jedno pretože dieťa môže byť splodené aj v čase menštruácie, keď je to tak vypočítané. Mne prišiel kalendár vo febrári a v marci už som otehotnela a to som išla presne podľa toho kalendára, len vo všetky plodné dni aj na dievča aj na chlapca, lebo mi to bolo jedno. Z toho tehotenstva mám krásne dvojičky a plne tej metóde verím, keďže som si ju sama vyskúšala a aj keby to nevyšlo neboli to až také peniaze 😵

janka79
6. jún 2009

martiina: ak som dobre pochopila, tak podla tej Jonasovej metody v jeden mesiac je urcenych viac dni, nezavisle od seba( napr. 1.6., 5.6., 12.6.,20.6.)... kedy by mala byt zena tehotna?

martiina
9. jún 2009

janka, nie sú to nezávislé dni , ale asi 5 dní po sebe a skúšať sa má každý tento deň a jeden je presne ten v ktorý môžeš mať akurát to pohlavie čo máš pri tom napísané, pri ostatných dňoch pohlavie za

martiina
9. jún 2009

zaručené nieje. musíš ale vedieť presnú minútu svojho narodenia, aby bol výpočet presný.... ja som si to dávala zisťovať v archíve pôrodnice 😅

sylviabab
9. jún 2009

Baby, poculi ste uz o vyskume, ktory tu v BA robi jedna lekarka. Z krvi urobi rozbor a z neho urci, ci to bude chlapec alebo dievcatko. Mne tak sestricka pri odberoch vzala extra krv a uz mi aj oznamili "vysledok". Vraj sa este nepomylila, ani pri dvojickach. Ma este niektora skusenost alebo o tom uz pocula?

lubica1995
14. júl 2009

sylviabab - Ahoj. Rada by som vedela viac o tej doktorke. Môžeš poslať údaje na mail? lubica1995@post.sk Ďakujem ti.

jozefine
19. aug 2009

sylviabab - aj mne pri odberoch vzali extra krv na urcenie pohlavia dietata. Uz mi aj oznamili vysledok. Len neviem ci mam tomu verit alebo nie, moc som sa toho na nete nedozvedela. Mate s tym niekto skusenosti? Da sa tomu verit, alebo je to len nejaka novinka ktora nie je este moc odskusana.

garfieldmail1
19. aug 2009

Hele, holky, kdo chce vědět pohlaví miminka? Za 24 euro sdělím a když se spletu, poplatek vrátím!!! 😀

Neváhejte, za chvíli jedu na dovču, tak ať mám za co utrácet 😎 😀

anajocka
14. sep 2009

sylviabab, kde ti to robili a v ktorom tyzdni? dakujem

vie11
5. nov 2009

Ja som mala výpočet od Dr. Jonáša, chceli sme dcérku, keďže už máme dvoch synov. 17. augusta 2009 sa nám narodil tretí syn, aj napriek tomu že sme mali výpočet pre dcéru. No čo už, je zlatučký a veľmi ho ľúbime. Nedali by sme ho nikomu za nič na svete.

renko
5. nov 2009

No mne podla neho vyšli obidve deti. Presne na deň ako mi vypočítal a sedia mi aj pohlavia.

vie11
5. nov 2009

asi to bude aj o šťastí

anajocka
5. nov 2009

ja som si dala vypocitat pohlavie podla chlapecdievca, ale nevyslo to, nevedela som sama, ci tomu chcem verit alebo nie, zdravy rozum mi vravel, ze nie, ved tam sa udaje o muzovi vobec neberu do uvahy´ani cyklus ale zas ze za pokus to stoji, co ak to vyjde, ale nevyslo, podla tabulky sme mali pocat dievca a bude to chlapec 😒 uz som im aj pisala, ze mi este raz prepocitaju vypocet, ci mi je uz jedno a ked sa maly narodi, vratia mi peniaze, aj to mi je jedno, takze trochu sklamanie, ale pravdu povediac spatny vypocet co mi posielali na mesiace pre moje deti mi vobec nesedel, resp. oni garantuju pohlavie len tie 3-4dni, ktore urcia v mesiaci a my sme splodili deti urcite ine dni takze vtedy garantovat pohlavie nevedia, ale ja silne pochybujem ze som schopna otehotniet ine ako moje ovulacne dni podla PM, vtedy to vzdy vyjde na prvy krat tak neviem

motylik22
5. nov 2009

🙂 ahojte baby aj ja poznam tu stranku a tak isto som si to chcela objednat ale som radsej pockala kym mi to povie doktor a mala som to na 100percent a este som usetrila aj tych 24eur 🙂

vie11
6. nov 2009

motylik22 na čo si čakala? čo ti povedal doktor? ja by som ešte veľmi chcela dcéru, ale manžela už asi neprehovorím, aj teraz to bolo ťažké

stojdulka
6. nov 2009

ahojte...v stredu bola v damskom magazíne na stv Miriam Itahaši zastupujúca odan inštitút ktorá hovorila akurát o tom že sú tie výpočty stopercentné...vraj jonasovu metodu zdokonalili zohľadnením nejakej natánej tabulky a este k tomu treba sledovať i periodické dni aby sa neprekrývali s ovulačnými...vtedy je to vraj na 96%. Sme už tri baby doma a s manželom by sme chceli syna...tak sa na to spolieham že bude fungovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre