Výpočet pohlavia cez stránku chlapecdievca. Vyšlo vám to?

catrin1
24. apr 2009

ahojte..Objednavali ste si uz niekto vypocet cez tuto stranku ak ano vyslo vam to co vam tam napisali...dakujem... 🙂

rainee
6. nov 2009

ja tomu velmi neverim, citala som k tomu nejake clanky aj konkretne referencie pacientiek co si to dali vyratat a uspesnost je tak 50% + zbytocne vyhodene prachy. nespoliehala by som sa na to.

pupi007
27. nov 2009

Ahojte, ja som si dala vypocet spravit ked som bola asi v 5tt, zaplatila som poplatok a po par dnoch mi odpislali, ze mi to nevedia zistit. Preco? To mi uz nevysvetlili, ale peniaze mi vratili...Tak cakam co sa mi narodi a podla mna to je tak 50:50

anajocka
27. nov 2009

ako som pisala mne to nevyslo podla ich vypoctov malo to byt dievca a bude to chlapec, takze u nas to nevyslo

adelaine
27. nov 2009

ahojte, kuknite aj taketo nieco:
poznate?

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

katy2
27. nov 2009

mne to nevyslo ;) podla toho cinskeho kalendara mal byt chlapec a mame dievcatko 🙂

desszi
28. nov 2009

ani mne to podla toho cinskeho nevyslo, malo byt dievcatko a je to chlapcek 🙂

anajocka
28. nov 2009

mne to vyslo pri troch ale teraz uz nie, ked som najviac chcela aby to vyslo 😒

sixtine
28. nov 2009

Podla chlapecdievca.sk by sme mali mat chlapca, ale krvne testy aj utz, vratane 4D potvrdili dievca.

anajocka
29. nov 2009

sixtine, a chceli ste chlapca - riadili ste sa podla ich vypoctov?

sixtine
29. nov 2009

chceli sme dievcatko, ale nechali sme tomu volny priebeh. k tej tabulke som sa dostala az potom.

lilly21
29. nov 2009

kokos, to je biznis - ak kazdemu tipnem chlapca, pravdepodobnost je 51:49, cca polovici ludi prachy vratim a ostatne cisty zisk... 😀 😀 😀

anajocka
30. nov 2009

aj ja si myslim

renko
30. nov 2009

Skúste aj toto, treba tam ale zadať presný čas narodenia. http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

majkoalucka
1. dec 2009

ahojte baby ja som mala vcera sono vsetko dopadlo dobre a asi to bude chlapcek.....aj ked si neni doktor isty lebo tam malo pupocnu snuru a mikalo nozickou.....ttym chcem len povedat ze mi to ani pri prvom tehu nevynslo s tou tabulkou pohlavi mali sme mat dievca a mame chlapca.....

vesmirnalod
13. jan 2010

ahojte ;)

citam Vase komenty,ci uz su v pozitivnom alebo negativnom zmysle na metodu doktora Jonasa...
ja osobne som sa podla jeho metody narodila,dokonca aj moja profka na strednej bola vypocitana jeho metodou!!
a poznam osobne vela ludi,ktori boli vypocitani a "pobehuju"po svete;)
ako spominala "stojdulka".....Miriam Itahashi ....v rozhovore uviedla,ze zdokonalili metodu doktora Jonasa......sokda,ze jej nikto nedal otazku ako sa k metode doktora jonasa dostala :(to by bola zaujimava urcite odpoved....
doktor jonas ma jedinu oficialnu stranku a tou je

http://centrumjonas.com/slovak.html

ma tam aj telefonne cislo......pisem to lebo jedna moja znama si dala spravit vypocet zos tranky chlapecdievca.sk

prisla jej faktura na 93 eur......tak si to dala spravit u doktora Jonasa a tam jej povedali,ze oni s tou strankou maju spolocne akurat to,ze tam spominaju jeho meno...a vypocet jej spravil doktor jonas..sam osobne...za myslim 21,5 eur!!

anajocka
13. jan 2010

no tolko vela to nestalo cez chlapec dievca - aspon ten zakladny vypocet na 1 rok plus pohlavie a spytne vypocty pre predchadzajuce deti - 30 eur, ale v kazdom pripade nam podla jej vypoctov nesedelo nic

vendulka
13. jan 2010

ahojky, tak podle tohoto kalendare bych mela mit chlapecka a mam holcicku 😝 😀

zuzicka1412
13. jan 2010

ahojte,ako to tu citam,tak som sa dozvedela,ze to pohlavie nevyjde,je to tak 50:50,ale chcela by som vediet,ci vychadzaju aspon plodne dni podla tej metody.

majkoalucka
14. jan 2010

ahojte tak nam to vobec nevynslo ani pri prvom tehu a ani teraz.... 😀

boobinka
14. jan 2010
anajocka
15. jan 2010

a u nas sa to predava? 7000 korun je teda dost vela za taku zvedavost

barbyes
15. jan 2010

keď raz budem milionárka a budem čakať ďalšie dieťa tak si ho určite kúpim 🙂 čo sa zbláznili?? 7 tisíc?

snehulienka
18. jan 2010

tak to idem skusit.

snehulienka
18. jan 2010

neni divne ze sa tak pravidelne strieda chlapec a dievca??

cuttysark
19. jan 2010

mne vyslo uplne podla vsetkeho, ze to bude dievca, a aha do mojho pasu 🙂 🙂 🙂 si myslim ze to je pekna kravina, taketo vypocty, vzdy je 50% sanca, ze to vyjde, a niekto si na tom pekne namasti kapsu 😕

stelly
27. jan 2010

Ahojte, som tu prvy krat a chcela by som sa opytat na jonasovu metodu.Neviem kedy som sa s uplnou presnostou narodila(je to treba uviest v dotazniku)Je to potrebne vediet uplne presne.Vyplnali ste si uz tento dotaznik. A vyslo vam to ako ste chceli.Dakujem

abebydes
9. feb 2010

ahoj Stelly 😅
ak mas naozaj vypocet od doktora Jonasa tak tam mas viacero moznosti na vyber...
ak nevies presnu hodinu narodenia,tak si mozes vybrat len maly vypocet...na maly vypocet III tam nepotrebujes az tak cas.....na tie ostatne moznosti potrebujes cas aspon priblizne.....
ak nevies presny cas,nemozes si dat spravit velky vypocet...ale lepsie a podrobnejsie info Ti poskytne doktor Jonas uplne v pohode... 😀 staci si k nim zavolat ,ich cislo je 035 65 95 127 ....oni su ochotni,ci uz to zdvihne pan doktor alebo jeho manzelka,radsej sa treba opytat ako spravit chybu a potom sa pytat preco to nevyslo....
vela zdaru 😉

abebydes
9. feb 2010

a ten cas priblizne...to znamena trebars....poobede medzi trebars 14-16 hodinou alebo tak 😀
len ten specialny Ti nevypocitaju bez presneho casu...

lindda
9. feb 2010

Cafte ja velmi tuzim po dievcatku dufam, ze s anam podari 🙂 roz mi jeden lekar povedal ze lekari to vedia spravit ale neda sa to je to protizakonne skoda ze 😀 😀 ako by sme mali radost keby to slo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre