Výpočet pohlavia cez stránku chlapecdievca. Vyšlo vám to?

catrin1
24. apr 2009

ahojte..Objednavali ste si uz niekto vypocet cez tuto stranku ak ano vyslo vam to co vam tam napisali...dakujem... 🙂

hermiona78
22. jún 2011

Ahojte dievcata, my sa snazime aktivne uz rok, mam do 30 a manzel cez 30. Pred rokom sme si dali urobit vypocet podla Dr. Jonasa a napriek tomu, ue sme obaja zdravi a absolvovali sme rozne vysetrenia, sledovali sme aj rast folikul a kedy nastane ovulacia u gynekologa, nepodarilo sa nam doteraz uspiet. Tieto dni som si dala uribit vypocet podla odan institutu a ideme skusat🙂

Uz naozaj nicomu nerozumiem, babatko velmi chceme a sme smutni, ze sa nam nedari.
Presli sme uz viacerymi fazami, riesila som to prilis, potom uz vobec, mala som vela prace, stahovali sme sa a teraz citime obaja, ze by to mohlo uz aj vyst. Aj ked aj tento mesiac sme uz dufali, lebo niekolko dni som mala bolesti v podbrusku a potom som mavala migreny, zavraty a vecere mi byvalo zle od zakudka, ake potom prisla menstruacia presne on time, ake trvala len tri a bola rovnako silna ako inokedy. Test som si robils, vysiel negativny;(

milarosa
18. júl 2011

Nezvyknem do diskusii prispievat, ale na naliehanie mm napisem skusenost s vypoctom zo stranky chlapecdievca.
Pred 2rokmi som potratila a mamina mi odporucila, aby som sa obratila na Dr.Jonasa. Jej pred 30rokmi poslal vypocet a po 3potratoch som sa jej narodila ja. 🙂
Nevahala som a objednala si vypocet , v domneni, ze je od Dr.Jonasa zo stranky chlapecdievca.
Vyuzili sme hned prvy termin, ktory bol pre pocatie zdraveho dietatka najvhodnejsim. Ked som vypocet ukazala mamine, tak mala pochybnosti, pretoze pracu Jonasa poznala. Tak som zacala patrat dalej a zistila, ze tato stranka nema s Dr.Jonasom nic spolocne. Objednala som si jeho vypocet a na moje prekvapenie termin, ktory sme vyuzili on NEODPORUCAL pre pocatie zivotaschopneho dietatka.
Nase trapenie sa zacalo o par dni, ked som zistila, ze som v tomto termine aj otehotnela. Snazila som sa mysliet pozitivne, ale problemy ma sprevadzali hned od zaciatku, Krvacanie, prisny pokoj na lozku, hospitalizacie. Ale bojovali sme statocne, no malicke to nakoniec v 23tt vzdalo, kedy som dostala kontrakcie a nasho synceka som predcasne porodila. Namiesto radosti dalsia bolest straty dietatka. 😔
Bola som velmi sklamana a hlavne psychicky i fyzicky vycerpana.Bala som sa dalsieho tehotenstva.
No mm bol sikovny a nakukol do kalendara od Dr.Jonasa a posledny termin v nom bol s dobrou zivotnostou a ja som otehotnela. 🙂
Cele tehotenstvo som si uzivala bez jedineho problemu a pred dvoma mesiacmi sa nam narodila krasna zdrava dcerka. 😉
Je len velka skoda, ze niekto dokaze zarabat este aj na nestasti druhych.....

kiki10
11. aug 2011

i my jsme zkoušeli výpočet od chlapec dievča,půl roku se nedařilo a pak to přišlo.......narodila se nám krásná holčička .věřím tomu,moc,jinak v rodině máme samé kluky.

ferocyprus1
1. sep 2011

citam citam a nic mame 4chlapcov a chceme este dievcatko poradte nam vselijake vypocty sa nezhoduju dik za radu

piacere
1. sep 2011

@ferocyprus1 výpočty ti nepomôžu... prehovor do duše spermiám....

Hádam nechcete tvrdiť, že pohlavie dieťaťa nezáleží na spermii muža ale na nejakom výpočte... 😅 Nestačím sa diviť....

ferocyprus1
1. sep 2011

vypoctov sme sa nedrzali ale tuzime obaja po dievcati tak sme studovali.

pancake
1. sep 2011

mne to vyšlo

dlabinecka
1. sep 2011

@ferocyprus1 Vypočítat se nedá nic, mě sedí akorát kalendář , který udává, věk matky a měsíc početí, ale to je nejspíš náhoda. Spíš bych se soustředila na lékařsky podložené tipy - např. častý sex, partnerka po sexu hnedka šupky na nohy atd 😉

ferocyprus1
1. sep 2011

@pancake podla coho ti vyslo

adunka73
1. sep 2011

@ferocyprus1 my jsme posledni tri pokusy delali vsecko proto,aby se nam narodil chlapec a s nejvetsi pravdepodobnosti ted cekame ctvrtou babu 😀 .podle me je nejvic rozhodujici casovy usek pred ovulaci ve kterem dojde k oplodneni.Spermie XX vydrzi cekat az 5 dnu na vajicko,ale spermie YX mnohem kratsi dobu.Takze z vlastni zkusenosti pro poceti holky doporucuji posledni sex 3 dny pred ocekavanou ovulaci.Jinak castejsi sex zarucuje vetsi moznost zplodit chlapce,protoze spermie YX predbehnou pomalejsi XX. 🙄 Proste laicky receno- jsem z meho manzi nedostala nic casteji nez jednou za 3 dny 😀 😀 😀 😀

ferocyprus1
3. sep 2011

@pancake ahoj napisala si ze vam to vyslo a podla coho ste sa drzali 😉 porad.....

benjik
3. sep 2011

@adunka73 no prostě tvůj chlap umí jen baby:- 😀

ferocyprus1
3. sep 2011

@benjik a ja zase asi len chalanov ale ak ma niekto este daku radu tak piste...... 🙂

benjik
3. sep 2011

@ferocyprus1 taky šikula,radu nedám u nás to naštěstí vypadá nadějně,že bude vyrovnáno.Ale tady je to z manželovi starny rodová tradice,že je nejdřív holka pak kluk,vyjímky skoro nejsou.

pancake
4. sep 2011

@ferocyprus1 neviem tú stranku ale baby z januaroviek 2011 dali link a podla toho mi vyšli veru obe deti. bo tam vek nás rodičov sa mi tak zdá. viac si nepamätám. neviem či aj mesiac....

adunka73
4. sep 2011

@benjik ...no nahodou ma syna z prvniho manzelstvi,tak si rikam,ze problem musi byt ve me... 😀 😀 😀

adunka73
4. sep 2011

@pancake mozna to bude pocitani veku krve rodicu,ze se krev meni akzdych 7let a podle toho,od ktereho rodice je starsi krev v case oplodneni,tak zvitezi jeho pohlavi-tj. matka ma 37let a otec 36let tak je starsi matcina (nasobilka 7x) a mela by to byt holka.Nam to ted vychazi na kluka,ale do toho se pocitaji transfuze nebo kdyz krev darujete-coz jsem parkrat udelala-a hnedle jsou krevni vypocty zkreslene 😠

veruvojtkova
26. okt 2011

@adunka73 dobrý večer, narazila jsem náhodou na tuto diskuzi a jen ze zvědavosti se zeptám 🙂 píšete, že se to násobí sedmi a do toho se počítá transfuze..nevíte jak je to s porodem? někde jsem četla, že se do toho počítá i porod, takže se to pak jakoby u ženy anuluje a počítá se stáří krve od dalšího roku nanovo, je to pravda?

adunka73
26. okt 2011

@veruvojtkova jejda tak to nemam vubec tuseni,ale zprava je to potesujici,to by nam vychazel kluk 😉

misha1901
27. okt 2011

@danulka0011 ahoj ešte plati ta tvoja ponuka na zlavu na ten vypocet? dakujem🙂)

katecameron
27. okt 2011

@adunka73 lenze to co píses je hlupost podla mna u nas sedí pravy opak cím castejsí sex tym vacsia pravdepodobnost ze sa narodí dievcatko samozrejme ten casty sex pred ovulkou uz potom pocas ovu nie.ale nam to tak vyslo u chlapcov sme mali sex len 1den v mesiaci 😉 mm nebol doma tak preto iba tak chabo

katecameron
27. okt 2011

@ferocyprus1 pouzri temu ako nato ked chceme dievcatko tam ti baby poradia to su riadne profesionalky stojí za to kuknut a opytat sa dadak

adunka73
29. okt 2011

@katecameron tak to jsi mi dala nadeji,ze se nam treba ted podaril kluk,meli jsme jediny sex v mesici presne v 11 DC a pri posledni dcerce to bylo totez.Nenajdu asi ted clanek od jednoho zkuseneho profesora,ktery tam vysvetloval,ze zenske spermie vydrzi dele cekat na vajicko,zatimco chlapecke jsou rychlejsi,ale nemaji tak dlouhou zivotnost.Takze logicke je,ze kdyz sexujes casteji kolem ovu,tak chlapecke spermie se stale doplnuji a predbehnou pomale XX.Takze zadne hlouposti,vim o cem mluvim,moje 3 devcata jsou toho dukazem 😉 Zalezi proste nejvice na jedine veci-jak brzo pred ovulkou probehne sex-pravidlo je-cim blize k ovulce,tim je vetsi sance na chlapce.takze jsi ovulku mela asi zaroven s tim jedinym sexem.

katecameron
31. okt 2011

@adunka73 jednoducho u nas je to naopak a ten jediny krat bolo presne na druhy den po skoncení menzesu cize 8DC 😉 od ovulky straaaasaaaaaaasne daleko a dcera bola splodena mozno na 11-12DC

lukinkowa
14. feb 2014

Ak by som sa mohla vrátiť k pôvodnej téme, tak mne osobne spätný výpočet pohlavia počatého bábätka cez chlapecdievca. sk vyšiel správne, naozaj čakáme dievčatko 🙂 Poslali mi v prílohe aj obdobia kedy by mi to vyšlo na chlapčeka, dni nevhodné pre pohlavný styk kvôli zvýšenému riziku potratu či iným komplikáciám , presný deň a čas kedy k počatiu došlo a podľa nich predpokladaný termín pôrodu.

pauliesivackova
27. aug 2014

Ahojte kočky, ak neviete zistiť pohlavie bábätka ponúkam vám overenú metódu (žiadna ezoterika, luna ani nič) ale podľa vašej a partnerovej krvi... Za veľmi priaznivú cenu čo vás nezrujnuje a aspoň 50 spokojných zákazníčok. V prípade, že som nemala pravdu vrátim vám peniaze! 🙂

vejula
27. aug 2014

@pauliesivackova nehnevaj sa, ale toto je akože aký biznis 😀 😀 😀 KEd si zoberem, že štatisticky sa môžeš trafiť tak na 50%, od každého zoberieš nejaké peniaze a napriek tomu, že to tej polovici vrátiš, stále budeš v pluse. 😲 😀 Navyše tá metoda, podla ktorej to počitaš je pomerne známa a hocikto si môže vypočet urobiť doma ak tomu verí

sorciera24
27. aug 2014

@pauliesivackova fuuu...dievca ty mas odvahu, ja to viem tiez pocitat.....pocitala som tu hadam polke MK, ked to zienky ccheli,a le v zivote by ma nenapadlo pytat ani cent od nich! co takto si najst normalnu pracu...... 😖

pauliesivackova
27. aug 2014

Ja som študentka a brigádujem a mám to riadne dobre zaplatené... 🙂 Keď už môžu platiť za takú chobotinu ako je čínsky kalendár alebo Jonáš, nevidím dôvod prečo by nezaplatili za toto... Keď je to dosť spolahlivé. @sociera24, @vejula

evittam
27. aug 2014

@pauliesivackova No moja, ale Jonáš určite nie je "chobotina"....Má dlhoročnú prax a 96% úspešnosť, tak dám radšej jemu 23,- Eur a viem, že je to na 96% a nie tebe.....Ale veľa šťastia. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre