Výpočet pohlavia cez stránku chlapecdievca. Vyšlo vám to?

catrin1
24. apr 2009

ahojte..Objednavali ste si uz niekto vypocet cez tuto stranku ak ano vyslo vam to co vam tam napisali...dakujem... 🙂

perina
8. mar 2010

kamoskina znama mala vypocet pod doktora jonasa (ale vypocet priamo od toho doktora,nie od chlapecdievca,alebo podobnych firiem),chcela syna......a .....ma syna teraz!!cize ak doktor jonas vedel vypocitat chlapca,urcite bude vediet vypocitat aj dievca,nie? 😀

anajocka
8. mar 2010

no to neznamena ked to jednej vyslo vyjde to vsetkym jednej babe to nevyslo a bolo jej povedane, ze sa asi hviezdy otocili 😒 takze ked to vyjde je to super a ked nie tak sa najde nejaka vyhovorka preco to nevyslo, stastne mamicky co im to vyjde sa ozvu ako tato metoda funguje a ktorym to nevyslo to asi nechaju tak, ved co uz sa da robit ved tiez nezarucuje ze to bude na 100%, ja osobne neverim tejto metode - presnemu vypoctu pohlavia, ale urcite ma vysledky co sa tyka zien, ktore nevedia otehotniet, maju nepravidelny cyklus, zdravotne problemy atd..

perina
8. mar 2010

samozrejme,ze to neznamena,ze to vyjde vsetkym....je tam iste percento nepravdepodobnosti 😀
a trosku by som zaprotestovala s tym,ze to vyslo jednej.....vies kolko beha po svete deti,co prisli na svet pomocou jonasovych vypoctov??
a co sa tyka "asi sa hviezdy otocili",to by doktor jonas nikdy nepovedal!!ten doktor je naozaj charakter,netrepe piate cez deviate,teda co sa tyka tej jeho metody a myslim,ze uz len to,ze ma 11 deti (a kdesi som citala,ze vzdy vedeli dopredu co to bude!!vraj,len pri jednom sa "sekli")....takze 10deti (a to rovno lenv jednej rodine!!)Ti pride ako nahoda??..
neviem 😎 je to vec nazoru...mozno ho tu moc "obranujem"ale to len z toho dovodu,ze tej kamoske to vyslo a ona sa nanho obratila na zaklade odporucani od inych znamych,ktorym pomohol a im to tiez vyslo!! 😀
osobne na nahody neverim 😅 ale ako sa vravi ....kolko ludi tolko chuti a konieckoncovkazdy sa nakoniec aj tak rozhodne podla seba 😀 a tak to aj ma byt 😵 ale zase,ked sa da pomoct....no,nevyuzi to 😠 😵
pekny vecer 😎

anajocka
9. mar 2010

tak ja a este zopar znamych sme to percento, my sme si dali vypocitat dievca pri 4.dietati, chlapca sme uz nechceli, 2 chlapcov uz mame a teraz 3 na ceste - miesto toho dievcatka 😉 , takze pri 4 mi to nevyslo podla vypoctov, ktorym uz tym padom neverim a ked este sa raz odhodlam na 1 dieta. uz by som to nechala na prirodu, jedno dievca mame, tak mozno sa este zadari tak ako to ma byt aj ja som sa na to divala tak, ved nic nemozem stratit, skusim, no u nas to nevyslo

perina
15. mar 2010
katka008
14. apr 2010

Ahojte, ja som si dala spravit vypocet a od leta idem skusat, potom dam vediet. Ja sa necham nahovorit na taketo somarinky, tak uvidime...Mame doma chlapca a chceme dievcatko. tak uvidime... 😉

sambucca
14. apr 2010

holky ja tu cinskou tabulku nejak nechapu🙂 nekde pisou vek matky v dobe poceti a mesic porodu, nekde mesic poceti a vek matky pri porodu 😀 😝 mam v tom zmatek....

weri1
15. apr 2010

sambucca_ já bych té čínské tabulce moc nevěřila,mě vycházela holčička a čekám chlapečka 😀

sambucca
15. apr 2010

weri1: no tak jasne, kdyby to bylo tak lehky🙂! ja pohlavi ditete uverim, az ho po porodu na vlastni oci uvidim 😀

zzuzinda
19. apr 2010

Zdravím všechny. Tak nám se podle čínského kalendáře měla jednoznačně narodit holčička a máme 2 letého Adámka. Kamarádka mi ze srandy dělala ten "test" s prstýnkem na niti a vyšlo jí, že první dítě budu mít kluka a druhé holku, tak jsem zvědavá, to by se mi líbilo.
A moje další kámoška někde našla tohle: Když se podíváte na věk matky a otce v době početí, tak čí věk je blíž nějakému násobku sedmi, tak toho pohlaví bude miminko. Jí to vyšlo 2x, nám to taky vyšlo. A podle toho by naše druhé, zatím jen plánované miminko mělo být holka, tak jsem zvědavá. Naštěstí je to 50 na 50 🙂
Stejně jistotu má člověk až po porodu. My jsme si pohlaví říct nenechali a já od začátku těhotenství tvrdila, že čekáme kluka a vyšlo to. Poznala jsem to i u svých sourozenců.

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katavinka
5. júl 2010

Ahojte,

tiež som si dala poslať kalendár na výpočet plodných dní a určenie pohlavia, teda som bola prekvapená; plodné dni mi určil v čase kedy mávam menzes 😒 a viem, že je to blbosť, pretože ovulku mám vždy pred menzesom asi 10 dní a potvrdzujú mi to aj testy z lekárne. Takže zvedavá som bola, ale rozhodne sa jeho kalendárom neplánujeme riadiť.

zuziqu
8. júl 2010

Ahojte. No ja by som sa moc na to nespoliehala. Mne po troch dievčatach vypočítali chlapca a budem mať dievča. Buď som tie 4 percentá ktorým to nevychádza alebo je to blbosť. A ešte k tomu že tam treba presný čas narodenia na 4 minúty. Kto Vám zaručí že hodiny na pôrodnici, keď ste sa narodili išli dobre. Myslím, že ked v zdravotníctve nie je na iné dôležité veci asi málokto sa stará či idú dobre hodiny. Držím všetkým palce

liba78
9. júl 2010

Ahojte, ja som sledovala všetky možné výpočty a metódy. V každom prípade po dvoch chlapcoch, čakám tretieho. Pritom podľa číňanov a metódy 7 rokov, novej krvi atd, mali sme mať vytúženú dcérku. Takže tým, čo to vyšlo trošku závidím, ale na nášho malého sa určite tešíme.

zuzanca14
14. júl 2010

@motylik22 ahoj ja som bola na sone a ešte mi nezistili co to mám bolo dietatko otocene až v 3étýždni tak som zvedava či mi už povedia pravdu .

sashie
8. aug 2010

Caute baby, ja som si to dala vypocitat na chlapecdievca na tento rok. robila som si to sama cez jednu anglicku webstranku pri prvom dietati, vtedy to bolo este zdarma volne pristupne. Vychadzalo mi dievcatko a aj mame. Tiez som mala podla jonasovej metody plodne dni inokedy ako plodne dni podla menstruacie. Pozrela som aj na ten link co tu uvadzate - cinsky kalendar a vychadza mi to aj tam - dievcatko prve co mame a podla vypoctov, ktore som dostala na tento rok mi na mesiac ked mi vychadza chlapec podla vypoctov mi vychadza chlapec aj podla cinskeho kalendara.
ako nam to vyjde pri druhom podla vypoctu - dam vam vediet. co sa tyka striedania, nie vzdy sa to strieda, na 99% ano, ale v niektore roky su mesiace, ked su 2 mesiace za sebou a vychadza rovnake pohlavie dietata. Mne napr. nevedeli urcit az na 7 mesiacov pohlavie dietata, tak mi zdarma pridali vypocet o dalsi rok navyse.
Co sa tyka Dr. Jonasa - vypocty priamo od nich, je to tam sice za cca 16 eur, ale vypocitaju iba plodne dni. Segra si dala poslat materialy a nevedeli sme sa zhodnut - podla ich pokynov, ktore podla nas neboli uplne jasne, aky vypocet vam daju. Maju vypocet A a vypocet B a pritom styri rozne podskupiny: I. II. III. IV. - kazdy zahrnuje nieco ine. vypocet typu I. - plodne dni, typu II. - pohlavie atd. Ale oni urobia len jeden z tychto podskupin - segra tam totizto volala, lebo sme sa nevedeli zhodnut (kazda sme ich vysvetlenie pochopili inak) a povedali jej, ze pokial zena nemala problem s predchadzajucim tehotenstvom (potraty, poskodene dieta a pod.), tak vypocet (teraz uz neviem ktory typ to bol, ci III, alebo IV. na riziko zdraveho/poskodeneho plodu neurobia. Tak preto som si to dala urobit na chlapecdievca. Nejde mi ani tak o pohlavie, ale o pravdepodobnost pocatia zdraveho dietata.
Ja osobne astrologii verim, lebo mam kamosku astrologicku a vela veci, ktore mi povedala z osobneho horoskopu, (a nielen z mojho) sa vyplnilo.
Ale necham sa prekvapit, ci to tentokrat vyjde - s pohlavim.

svoba
8. aug 2010

ahoj, chci se zeptat. máte zkušenost s výpočty od dr.jonáše? já si zaplatila rozšířený výpočet, protože mám za sebou potrat a tak je pro mě důležitý znát životaschopnost plodu. ale znamená to pro nás čekat do podzimu. nevim, jestli tomu mám plně věřit. já už toho zkoušela .... 😒

articocka
8. aug 2010

Ahojte baby, ako to tu tak citam mozem byt rada, ze som sa nato nedala zlanarit a to som mala uz vyplneny dotaznik a chcela si to nechat poslat. Este, ze som nerozhodna a pochybovala som, ze to moze byt pravda. Je pravda co tu aj mnohe pisali, ze to niekomu musi vyjst, lebo pravdepodobnost sa vyratat da a natom stavaju cely biznis🙂. Takze tie co im to vyslo bola bud nahoda, bud zapadali do pravdepodobnosti alebo silno veria, ze to moze byt pravda a pravdou sa to stane🙂, my realisti vieme, ze je to asi blbost. A slovo"asi" pisem, preto, ze na 100% to neviem, ale verit tomu neverim. Jedna z vas tu pisala, ze ma ovu 10 dni pred menzesom, mne ked sa teraz nepodari otehotniet tam mozno aj ja budem mat par dni pred nim, lebo mam zvysenu chut na milovanie a aj vytok by sedel , ale sedi to u mna aj po menzese par dni, takze som zvedava, ako to dopadne, kedze teraz sme to skusali po menzese, ked som mala mat aj ovu podla vypoctu dni, kedze mam manzes pravidelny.

palesandra
11. aug 2010

ahoj, ja si myslim, ze astrologia nas ovplyvnuje, ale nezaujimam sa tym. Ja som sa rozhodla pre vypocet z dvoch dovodov, jeden bol preto, ze s manzelom nie sme casto spolu a chceli sme zvysit sancu byt uspesni v pocati a druhy dovod bola cista zvedavost, ci to v nasom pripade vyjde alebo nie (nejako sme sa velmi na vypocet nespoliehli, hoci urcite som bola v urcitej miere ovplyvnena a cena vypoctu v pomere k tomu ze chces dieta je zanedbatelna). Teda v priebehu mesiaca sme mali styk dost casto- mozem poveda ze skoro kazdy druhy den, nielen v tie dni, kedy nam to vypocital. Momentalne som tehotna 🙂 Sice neviem ci touto metodou, ale podla vypoctou mi to vychadza na tie dni, kedy som mala najvacsiu pravdepodobnost podla Jonasa, lebo hned za tymito dnami mi prisla posledna menstruacia a od vtedy sa pocitaju tyzdne tehotnosti. V konecnom dosledku spravnost nemozem ani potvrdit ani vyvratit, ale moj pocit je, ze vypocet tomu nieco dopomohol.. Snad budem vediet neskor 🙂

palesandra
12. aug 2010

Este chcem dodat, ze ked dostanes tu prirucku na vyplnenie ziadosti tak ja som mala z toho chaos..volala som im tam asi 3x kym som pochopila co vsetko obsahuje vysledok aby som vyznacila tu moznost ktoru chcem. Myslim, zeby to mali viac logickejsie napisat, hlavne pre tie zeny, ktore si davaju vypocet prvykrat.

bila
20. aug 2010

ahojte,
no ja som veru podla vypoctu Dr.Jonasa otehotnela a uz mam aj potvrdene, ze to bude chlapcek, presne ako mi to vyratal.
Som nevedala otehotniet 3roky a hlavvne mi islo o dobru zivotaschopnost, nakolko mam vazne zdravotne problemy a este aj nejake blbe geny v rodine. 😝
NO a s tym chlapecdievca som sa dobre oplachla.. 😠 Som myslela, ze je to Dr.Jonas a dala si tam urobit vypocet, za ktory som zaplatila 60eur a po zisteni, ze som naletela, som si dala urobit vypocet k Dr.Jonasovi, ktory ma stal 20eur(???) a este to bolo uplne rozdielne. Takze 60eur putovalo do kosa a podla vypoctu Dr.JOnasa som ostala tehotna a vsetko je v poriadku, co je hlavne. 😎

stojdulka
25. aug 2010

ahojte mi sme si tiež dali vypočítať pohlavie a presne sme sa i držali výpočtov no namiesto vytúženého chlapca budeme mať dievča takže ma sklamali ☹

katecameron
26. aug 2010

@stojdulka co ma byt sa stane asi ti nieje sudene mat syna bud stastna ze budes mat dievca tes sa s toho ze baba bude zdrava a kasli na vytuzeneho chlapca niekto musi mat aj dievcata nemozu vsetci mat iba chlapcov to by sme dopadli 😝
ked sa narodil moj syn lezala som s jednou pani ktora mala vyratane tiez od toho spominaneho pana chcela velmi dceru a bola presvedcena ze budu mat katku pri porode vsak bola nemilo prekvapena ked jej MUDr. oznamil mate syna ani meno nevedela tak nakoniec dala po otcovi tot moja skusenost

evka1459
12. apr 2011

Ahoj, mne robil výpočet priamo doktor Jonáš a žial v dňoch, ktoré mi určil sa otehotnieť nedá a ani nepodarilo. Poistil sa tým, že ovulačné dni nazval červenými-zelenými, už neviem farbu, ale... napísal, že ak počas týchto dní otehotniem, nemusí pohlavie vyjsť... a prišla som na to, až keď som si zo sranda spravila približný menštruačný kalendár na rok dopredu... Takže nám to nevyšlo...

lucia3333
24. máj 2011

@catrin1
ahoj ja mám super skúsenosť s odan institutom, mne to vyšlo, teším sa z dievčatka, kamarátka písala Jonášovi a nevyšlo jej to a ani peniaze jej nevrátil,je oveľa mladšia ako ja, ja som už po 40., dala som si urobiť E2, to je výpočet zdravia no a teším sa. Jonáš keď sa pomýli nevracia peniaze tak si aj kamoška napísala do odanu, je už teraz tehotná, ešte nevie čo to bude, ale ak sa v odane zmýlia vracaju peniaze 😵
Ja tomu verím, lebo aj čo som počula od jednej známej, ktorá žije v Anglicku, tiež písala do odanu a vyšlo jej to 😵

lucia3333
24. máj 2011

Ešte dodám, že najskôr som volala a vela krát do odanu a tam mi povedali, že ak som pred tým užívala hormonálnu liečbu, alebo antikoncepciu, tak ten výpočet nebude presný, to chcem len tým babám odkázať, ktoré sa sťažujú, že najskôr nech sa dajú do poriadku, lebo astrológia počíta len s prirodzeným cyklom ženy 😨

blanka35
24. máj 2011

Ahoj lucia333, nedá mi neodpovedať ti. Ja tiež mám hroznú skúsenosť s Jonášom a taktiež moja známa. Ja som na základe jeho metódy neotehotnela a pritom som zdravá a aj manžel. Známej sa zase namiesto dievčatka narodil chlapec. Dala som si robiť výpočet tiež na chlapecdievča,....a musím povedať, že ten výpočet sa teda ani nedá porovnať s tým, čo som mala od Jonáša. Dala som si vypočítať pohlavie aj s tým rizikom. Otehotnela som po 5 mesiacoch a mám krásneho zdravého chlapčeka. Ja som tiež užívala hormonálne tabletky a tiež sa mi to upravilo. Vtedy sa mi vlastne spojili dni pre počatie podľa výpočtu s mojimi ovulačnými dňami, čo mi ukazoval aj test. Takže ja taktiež môžem na nich povedať len to najlepšie a týmto sa im chcem aj poďakovať.

lucia3333
27. máj 2011

@catrin1
Ahoj mne to vyšlo v tomto sú serióznejší ako Jonaš, lebo kamarátka si mu dala, aj s nim hovorila po telefóne ked jej to nevyšlo a dosť zlý mala dojem z toho rozhovoru, povedal že peniaze nevracia, ja som išla do tejto spol - chlapecdievca aj preto že garantujú vrátenie penazí ak to nevyjde no a mne to bolo jedno, ale vyšlo to napriek tomu, že som pochodila krížom krážom po doktoroch lebo mám 40. No a aj táto moja kamarátka si dala do tejto spol a tiež je už tehotná. A ked tam zavoláš naozaj sú ústretoví... 😵

lea1333
30. máj 2011

ahojte babi ok ked vam od nich nevyslo presne pohlavie ake ste chceli co mne je konkretne jedno co to bude hlavne nech mame dieta tak ale plodne dni vam vychadzali ci ani to nie??? 😕

lucya007
31. máj 2011

Ahojte babi, ja som si tiež objednala výpočet cez chlapecdievča.sk, lebo som nevedela, že Dr.Jonáš má svoju stránku inú. No ale objednala som to minulý týždeň v stredu a ešte mi nič neprišlo. Vám kedy od objednania, prišiel ten výpočet doporučenie dobierkou?
A tiež ma zaujíma, či tie plodné dni Vám vychádzali z výpočtu cez túto spoločnosť? Keby vyšli iba tie plodné dni, tak by bolo úplne super - aj bez toho že by vyšlo pohlavie . . . i keď by som chcela dievčatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre