Aké sú symptómy pri histamínovej intolerancii?

dana2000
5. apr 2019

máte prosím niekto skúsenosti s histamínovou intolerancou?? necitim sa stale dobre už som bola na viacerých vyšetreniach a všetko v poriadku cez EKG, CT hlavy, röntgen hrudníka, vyšetrenie z krvi, endokrinológ, gastro a už som zúfalá že čo mi je. Prípadne aké ste mali symptómy? Ďakujem pekne

diewcatqoo
5. apr 2019

@dana2000 ahoj, moj syn ma histaminovu intoleranciu. Ale je este malicky, ma 2r a 3m, takze mi velmi nevie povedat, co ho trapi. Sem tam povie, ze ho boli brusko alebo hlava, ked bol mensi, maval hnacky alebo, naopak, zapchy a taktiez ho trapil ekzem, pripadne ak zjedol nieco, co nemal, vysypal sa alebo mu zapuchli sliznice.
Hit mu zistili z krvi u alergologa. Alergologicka vravela, ze odbery na hit robia aj na gastre. Takze ak mas podozrenie, objednaj sa bud na alergo alebo gastro.
Taktiez na fb je skupina histaminova intolerancia, skus sa tam pridat, ludia tam casto pisu, ake maju priznaky a ze maju podozrenie na hit. Aj ked ja osobne si myslim, ze dnes si vela ludi mysli, ze ma hit na zaklade priznakov a nakoniec to tak vobec nie je. Najistejsi bude fakt ten odber krvi