Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stretli ste sa s alergiou na mäso u detí?

3. aug 2020

Dobrý deň, mali vaše detičky alergiu resp. Zihlavku po mäse? Skúšali sme každý druh mäsa z domáceho chovu okrem jahňacieho.... Dá sa z toho vyliečiť resp. Vyrásť? Dcéra má 3 roky

asia83
3. aug 2020

Áno, ono sa to mení. Mne pred 13 rokmi zistili alergiu na hovädzie, nemala som žihľavku, ale zapálené svrbiace červené plochy na tele, také kruhy ako po uštipnutí hmyzom. No a cca 3 roky dozadu mi opäť robili testy a už alergiu nemám.

sunny8
3. aug 2020

Ruku na srdce - je vôbec nutné aby sme do deti pchali mäso ? Človek to vôbec nepotrebuje ..

paskolinka
3. aug 2020

@sunny8 nutne to nie je ale ked sme uz pri tom, alergia na maso je velmi vzacna (ja osobne nikoho takeho nepoznam), zato alergie na rastlinnu potravu su caste (obilniny, ovocie, zelenina, orechy, arasidy...)

hettinka
3. aug 2020

Boli ste na testoch na alergologii? Takéto nieco som ani nepočula. Ale možné to je. V širšom okoli poznám dieťa alergické na mlieko tak, že nemohlo piť ani materské. Skoro im zomrelo.

zuzka251
3. aug 2020

kludne moze byt alergia na hovadzie maso a napriklad alergia a histaminova intolerancia na kuracinu, casto spojena s alergiou na vajicka. ale niekedy je to v podstate zapricinene krmivom hydiny, antibiotika..atd. treba ist k alergologovi.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli