1.kvalifikačná skúška. Rady ako ste to písali.

vavka33
16. apr 2008

ahojte maminky i nemaminky ucitelky.Konecne som sa rozhodla,ze si idem napisat kvalifikacku,preto vas chcem poprosit o akekolvek rady,ak ste to uz pisali.
Viem ako postupovat,aj ako to ma byt napisane,skor by som rada vedela ako ste sa na to vrhli vy a kde ste cerpali,kolko vam trvalo to napisat,proste vase postrehy a pripomienky.Normalne sa obavam,ci to napisem,akosi neviem kde a ako zacat

lauricka
5. nov 2017

@vlastulka ahoj, mas vypracovane otazky na prvu atestaciu, okruh ucebne metody a styly? ak ano, bola by si ochotna mi poslat? dakujem velmi pekne! pellerova.d@gmail.com

lauricka
6. nov 2017

@vlastulka dakujem za ochotu 🙂

angelajakusova
14. nov 2017

@lauricka
Prosim ta poslala by si aj mne vypracovanú prácu, dakujem pekne
ajaku@zoznam.sk

lauricka
17. nov 2017

@angelajakusova asi ste mysleli otazky. Zistila som, ze otazky k atestacnej praci maju vsade trochu ine a tym padom aj tie otazky vypracovane, co som zohnala, som vyuzila len scasti. Viac sa mi osvedcilo k mojim otazkam si vyhladat odpoved na nete. Ja som robila atestaciu v Nitre na FF UKF. Ale mozem vam preposlat to, co preposlali mne.

mariankakem
20. nov 2017

@vlastulka Zdravim, chystam sa aj na na prvu atestacnu a citatam tu aj o nejakých otázkach, vedeli by s nimi pomoct? Pristup na zborovnu nemam :( velmi by ste s tym pomohli, moj mail je mariankakem@pobox.sk

minutka
22. nov 2017

@lauricka ahoj,prosim zohnala si vypracovane otazky? tiez mam okruh B. a neviem si radu s temou 2 (formulujte 4 kriteria...). nevies pomoct?dakujem

saskijka
22. nov 2017

Ahojte dievčatá 🙂 prosím vás odkiaľ čerpate info ohľadom formalnej stránky práce? - okraje, uvedenie citácie, apod. Vďaka ;)

lauricka
22. nov 2017

@minutka ako som pisala vyssie, otazky nie su vsade rovnake, ja som robia skusku na FF UKF v Nitre a vypracovane som dostala od dvoch kolegyn a kazda mala trochu ine otazky, nez ja. Takze vela som si vyhladavala potom na nete hlavne. Podla toho, co som potrebovala konkretne ja. Dozvedela som sa tak, ze najnovsie sa ucebne styly povazuju za blud :D. Ale ak chces, mozem ti preposlat to, co preposlali mne.

minutka
22. nov 2017

@lauricka ak budes taka dobra,dakujem

lauricka
22. nov 2017

@minutka a mas tu niekde email alebo mi napis adresu

veronika9797
3. jún 2018

Nerobil nahodou niekto atestaciu na PU?

niikkuska
30. okt 2018

ahojte prosim vas chcem sa dat na pisanie atestacnej prace... len celkom nechapem co tie okruhy 😨 mozno budem za blbu ale to si akoze vyberiem z nich jeden a tomu okruhu prisposobim pracu a potom otazky na ustnej skuske budu len z toho vybraneho okruhu ci ako?

ivanakir
31. okt 2018

@niikkuska no, najprv napis pracu. Potom si priradis, ku ktiremu tem okruhu by patrila alebo sa skus opytat skolitela, ten ti poradi. A ano, potom sa ucis len otazky z daneho okruhu. Vela zdaru. A kde budes robit atestaciu?

niikkuska
31. okt 2018

@ivanakir aha takze takto...no vobec este netusim. Uvazovala som nad univerzitou v Nitre alebo v Ruzoberku.... este nejako ziskat skolitela...

ivanakir
1. nov 2018

@niikkuska no, ak mas 60 kreditov, tak nemusis navstevovat predatestacne, ale mas narok na nejake konzultacie. Skus zistit.

tomkovae73
13. mar 2019

Dievcence, je tu nejaka dobra dusicka , kt. by mi pomohla s 1. atestaciou? Hori mi termin a ide mi o miesto !!!" Je to vychovavatelstvo a tema artefiletika. Potrebujem uz len zapracovat pripomienky. Max do 10 dni. Prosim, pomozte, najlepsie z BA. D.

aluska08
23. mar 2019

@lauricka a môžem poprosiť aj ja preposlať.. Ďakujem alenamikerova@azet.sk

mrnusikz
7. apr 2019

Mile kolegynky, idem si k vam po radu. Kedze nechcem prist o 60 kreditov, rozhodla som sa napisat pracu na 2. atestciu. Robim nieco ine ako na prvej, ale neviem si rady ako sa ma ta druha praca odlisovat od prvej a hlavne ako spravit dotaznik pre ziakov. Vedeli by ste mi s tym prosim pomoct? Dakujem za kazdu radu.

janinka13
13. apr 2019

@aluska08 môžem i ja poprosiť poslať na janinka13@gmail.com ĎAKUJEM