1.kvalifikačná skúška. Rady ako ste to písali.

vavka33
16. apr 2008

ahojte maminky i nemaminky ucitelky.Konecne som sa rozhodla,ze si idem napisat kvalifikacku,preto vas chcem poprosit o akekolvek rady,ak ste to uz pisali.
Viem ako postupovat,aj ako to ma byt napisane,skor by som rada vedela ako ste sa na to vrhli vy a kde ste cerpali,kolko vam trvalo to napisat,proste vase postrehy a pripomienky.Normalne sa obavam,ci to napisem,akosi neviem kde a ako zacat

aluska08
9. nov 2016

@leeaa8 ahojky dostali sa k tebe vypracovane otazky - okruh c ? dakujem

gabikaga
10. nov 2016

@aluska08 ahojky zatial nemam nic len temy

aluska08
10. nov 2016

@gabikaga 🙂 temy mam aj ja a skusku 28.11 🙂

janasu
11. nov 2016

vedel by mi niekto poslať info k prezentácii na I.atestačnú skúšku? zrejme mi to príde s pozvánkou, ale rada by som ju urobila skôr, kým to mám ešte v pamäti...ďakujem

maajka83
2. jan 2017

Nechysta sa niektora na predatestacne na 2 atestaciu?

aluska08
2. jan 2017

@maajka83 Ahojky myslim ze je zrusene, ale chcela by som ist aj ja ... kde by malo byt?

maajka83
2. jan 2017

@aluska08 do ruzomberka.je zrusene?neda sa tam uz prihlasit?

aluska08
3. jan 2017

@maajka83 tak to neviem , ale mam informaciu ze momentalne su predatestacne zrusene , ale neviem ci len tu v TT a BA kraji... ale ak niekde je isla by som

maajka83
3. jan 2017

@aluska08 v pondelok tam zavolam a dam ti vediet 😉

aluska08
3. jan 2017

@maajka83 dakujem

saskijka
6. jan 2017

Ahojte 🙂 Prosím Vás, kto si robil PREDATESTAČNÉ vzdelávanie - ako má vyzerať tá prezentácia zvolenej témy na jeho ukončenie? Vopred vďaka 😉

aluska08
16. jan 2017

@maajka83 ahojky zistila si nieco??? dakujem

maajka83
17. jan 2017

@aluska08 jaj,zabudla som napisat.davali sa do decembra prihlasky.

aluska08
17. jan 2017

@maajka83 a to je len tam alebo aj niekde inde na Slovensku?

maajka83
18. jan 2017

@aluska08 to neviem

luciavobornikova
27. jan 2017

Ahojte, ja som z toho celého totálne mimo 🙂 Vraví sa, že dieťa vám odoberie časť rozumu, ale ja mám pocit že mne ostalo minimum... Potrebujem od vás pomoc žienky :(
Chcem sa prihlásiť na 1 atestáciu do Rk, ale neviem, ako to funguje, či si mám prácu najprv napísať dopredu a niekam ju u len poslať (to mi radila jedna kamoška), alebo sa najprv prihlásiť a pod. Tiež mi doslova lepí, že zase sa mám postaviť pred nejakú komisiu a znova sa učiť nejaké ped. okruhy, pričom nemám ani šajn, čo za otázky tam môžu byť (keďže som si z rk stránky stiahla iba tých 15 okruhov). Prosííím, prosíím, poradíte mi?

leeaa8
27. jan 2017

@luciavobornikova rada pomozem s pisanim atestacnej prace..urcite sa dohodneme..zatial som ich napisala 16 Atest. prac pre PO, RK i LE.

Lenka

luciavobornikova
28. jan 2017

@leeaa8 Prosim, mozte sa mi ozvat do mailu lucia.vobornikova@gmail.com?

leeaa8
31. jan 2017

@luciavobornikova Ahojky, poslala som email z AZET.sk Pekný deň. L.

aluska08
8. feb 2017

@leeaa8 moj mail je alenamikerova@azet.sk

leeaa8
21. feb 2017

@aluska08 Alenka, myslim ze sme si uz pisali...tak?

zojinka89
1. apr 2017

Ahojte.....chystam sa pisat 2.atestacnu pracu....mozem nadviazat alebo rozsirit svoju 1.atest.pracu????dakujem za info...🙂

lenka_lenkova
24. apr 2017

Ahojte. Je tu niekto, čo si robil 2. atestáciu z dejepisu? Keďže som doma na RD, najskôr by som šla na MPC PO. Prvú som robila v LE a s MPC PO nemám žiadne skúsenosti. Vopred vďaka za všetky info.

nika58
25. apr 2017

Dobrý deň, máte ešte otázky o metódach k I. atestácii?vďaka

hodinovaucitelka
25. máj 2017

@zojinka89 Áno, často sa to tak robí. Téma môže byť v podstate taká istá, len trochu inak obkecaná, doplnená. A v praktickej časti by mal byť výskum. Klasicky a najjednoduchšie je vymyslieť nejaké inovatívne pomôcky/metódy na hodine, dať žiakom dotazník a vyhodnotiť ho. Dotazník môže byť vlastný alebo niektorý zo štandardizovaných.
AK ešte niečo, kľudne sa pýtaj, dotazníky robím cez 10 rokov.

minutka
9. okt 2017

Prosim zhanam vypracovane otazky k 1.Atestaciii B)ucebne styly a metody vyuc procesu. Nenajde sa dobra dusa?

vlastulka
10. okt 2017

Nemate pristup na zborovnu? Tam su vsetky otazky vypracovane, ak nie, tak rada preposlem 😉

minutka
10. okt 2017

@vlastulka dakujem pekne, uz mi ich jedna mamicka z mk poslala. Zial, ja pristup nemam. Vdaka ❤

veronika0212
10. okt 2017

@vlastulka ahoj mohla by si mi ich preposlat? Konecne dosli posudkz, tak uz sa len zacat ucit

aluska08
10. okt 2017

@vlastulka Ahojky velmi by si mi tym pomohla ....alenamikerova@azet.sk dakujem moc moc