3D fotoomladenie. Máte to niektorá za sebou?

anitka
16. sep 2008

Ahojte mate to niektora 30nicka za sebou?
Ako ste spokojne?
Ja o tom uvazujem. Len sa neviem rozhodnut lebo efekt je sice pekny ale vraj to dost stensuje pokozku.
Dakujem za prispevky.

alibernet
16. sep 2008

o tom som ani nepočula... to je niečo ako fotorejuvenizácia?

ella1
16. sep 2008

to je s tým svetlom? ak ano, tak som chcela ísť, lebo je to dobré aj na akné a fľaky a pod. ale treba tam chodiť často a dosť to stojí, tak si myslím, že iné veci sa oplatia viac.

alibernet
16. sep 2008

teda ak to je ono, priateľka na to išla len raz a povedala, že radšej pojde si dať ešte raz prsia robiť

ella1
16. sep 2008

prečo?

anitka
autor
16. sep 2008

Ano je to ta fotorejuvenizacia.
Treba tam ist cca na5 sedeni portom cca 2 roky mas pokoj. jedno sedenie stoji 4200sk.
Ake ine veci sa oplatia viac?
necham si poradit🙂

alibernet
16. sep 2008

vraj ju tá bolesť na tvári tak šokovala, na prsia bola pripravená, ale toto vraj reklamovali ako bezbolestnú metódu a priznala, že plakala ako malé decko a to chodieva pravidelne na botox a 3x rodila prirodzenou cestou

anitka
autor
16. sep 2008

Hej? tak to prvy krat pocuje ze je to taka bolest.

alibernet
16. sep 2008

absolvovala si to?

anitka
autor
16. sep 2008

Este nie.
Preto som zalozila tuto temu🙂

alibernet
16. sep 2008

lebo ja som sa dala nahovorit na laserovú epiláciu a môžem ti povedať, že som mala čo robiť... a tiež reklama, že by si človek zobral knižku na čítanie alebo schrupol medzitým

ella1
16. sep 2008

to je blbosť, nie? ved svetlo nemôže bolieť 😅
to len svieti na tvár. to mala niečo iné.
lebo aj kamoška si dala jeden fliačiko-vyrážku 😀 a stálo to 1000 sk a až potom jej povedala, že sa uvidí koľko sedení bude potrebovať a či jej to vôbec zmizne.tak som potom na to nešla.
ja som chodila na také ihlice,dá ti kolagen na tvár a tými ihlicami, čo vysielajú el. impulzy chodí po tvári.
a to teda občas bolelo, ale 3d nebolí.

alibernet
16. sep 2008

mala som to potešenie na jednej akcii vidieť na vlastné oči majiteľky kozmetických štúdií - novotná, tomeková, šrámeková a nechcem byť hnusná, ale som rada, že nemám to potešenie vidieť ich ráno bez mejkapu, aj ked bphie čo si myslia smetiari o mne, ked im ráno rovno z postele vynášam kôš...

anitka
autor
16. sep 2008

A ta trvala epilacia bola uspesna?
Nemas chlpky kde si si ta dala robit horna pera?
Inak mala som namierene ku Sramekovej.

alibernet
16. sep 2008

robili mi to pod pazuchami, 5 sedení, myslela som, že ich tam raz uškrtím, keď sama opýtala, či sa cítim fajn a či OZAJ nechcem aj dole ísť na brazílca

alibernet
16. sep 2008

môj bobrík... ale pod pazuchami je to také, hm, holím sa raz mesačne, lebo na tie ďalšie dve sedenia, už som fakt nemala peniaze, Šrámeková je inak veľmi milá aj mimo kliniky, sesterka dostala od manžela balík na skrásnenie a veľmi chválila si ju čo sa týka prístupu ku klientke

anitka
autor
17. sep 2008

Alibernet inak povodne som ku nej sla na trvalu epilaciu hornej pery,
ale povedala ze u mna by nebol efekt pretoze mam tmavsiu plet a svetle chlpky
ale mam pigmentove skvrny aj nad hornou perou a ak by mi to vybielila ze vraj sa to zjednoti atd...
ja som taka ze sa zatnem a bolest vydrzim. Kamoska si u nej dava epilaciu robit po celom tele tak som zvedava
a ze ju to tak neboli lebo ze sramekova ma nejaky taky stroj ze hned to chladi na tych miestach.
a ty si si kde dala robit epilaciu v ktrorej kozm?
Hej mas pravdu Sramekova je mila a priatelska.

alibernet
17. sep 2008

chirmed na zámočníckej

alibernet
17. sep 2008

asi to bude aj tými inými strojmi, tá kamarátka si prikupovala pred každou epiláciou nejaký protibolestivý gél, že s tým to bolo tak o polovicu menej bolestivé, ale to mi hovorili aj pred pôrodom s epidurálom... 😝

cinza
16. júl 2012

fotorejuvenzáciu neodporúčam. Výsledný efekt je nulový, len máte podstatane ľahšiu peňaženku ☹

terka354
20. feb 2013

Ahojte, ja som absolvovala ošetrenie fotorejuvenizáciou v štúdiu LUMI v Nitre a výsledok som videla už po prvom ošetrení. Pigmentové škvrny a fľaky vymizli po pár sedeniach a určite môžem doporučiť, ošetrenie je bezbolestné a rýchle. 😎

wicka5
6. apr 2014

rozmyslam nad fotorejuvernizáciou, má niekto skúsenosti?

dafu
2. máj 2014

@wicka5 ahoj, ja som ju absolvovala pred 3 tt po prvýkrát.a zatiaľ zmenu nie je ešte tak vidieť. Ale nie je to také bolestné, ako sa tu propaguje. Intenzitu sice určuje kozmetička, ale ako to trošku na tvári páli, intenzitu uberie. Ešte by som to chcela aspoň 2krát absolvovať. 🙂) Len tá cena je prehnaná :(( Snáď som poradila

tinkav
5. dec 2014

Ja som absolvovala fotorejuvenizaciu 2x, vysledky zatial moc nevidim, ale este mam pred sebou 3 osetrenia. Bola som na klinike u dr., a boliet ma to teda bolelo poriadne 😒 Tiez som citala, ze sa jedna o bezbolestne, resp. minimalne bolestive osetrenie, preto som bola nemilo prekvapena...a to som uz injekcne postupila aj botox aj vypln. Tak ale dufam, ze po skonceni celej procedury to bude stat zato..

konicatko
15. feb 2015

@tinkav ahoj takto odstupom casu ako hodnotis výsledky procedúry? Ja nad tym rozmýšľam, preto by som chcela počuť niekoho skúsenosť, či je to fakt take ako propagujú. Dakujem

tinkav
17. feb 2015

@konicatko ahoj, no musím povedať, že nejaké výsledky som nevidela, ani s odstupom času. Je pravda, že pleť bola na dotyk jemná, ale rovnaký krátkodobý výsledok som dosiahla, keď som si spravila domácu mikrodermabráziu. Mne išlo predovšetkým o stiahnutie pórov, ale výsledky som takmer nezaznamenala. Dnes s určitosťou viem, že mi to za tú bolesť nestálo a viackrát si to nezopakujem. Neviem, môže to byť ale individuálne

111misha111
21. máj 2015

@terka354 ahoj, ja mam nad perou take slabe flaky od slnka pomohlo by mi jedno sedenie na tu fotorejuvenizaciu? A mozem to podstupit aj teraz v lete aspon jedno sedenie nechcem cakat az do jesene.

ateragram
14. apr 2016

Ahojte, dnes som bola v BB na fotorejuvenizacii. Bolelo to dost ale dalo sa vydrzat. Este ma cakaju 4 sedenia.

jankajezka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz