Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mirka_a_hrasok
16. sep 2019

@simonta11 fotka? Mohli by to byt kiahne? Potnicky? Alergia, cokolvek, ak sa bojis chod k dr 🙂

maminuska
16. sep 2019

@simonta11 pravdepodobne 6 choroba

saskia_98
16. sep 2019

Mozu to byt od potniciek, cez kiahne az po alergiu. Chod ku doktorke. Naco sa nas pytaš a este aj bez fotky..

misi_sisi
16. sep 2019

Môže to byt naozaj čokoľvek..môžu to byt potničky z prehriatia..syn keď mal 10 mesiacov tak sa úplne povyhadzoval na tvaricke a hlavičke..týždeň sme s tým bojovali - mastili a dávali fenistil kvapky a zmizlo to samé a doteraz neviem z čoho to bolo

kikidee
16. sep 2019

Takto prebieha piata ci siesta choroba. O par dni to zmizne, neboj, nie je to nic vazne, ak je to ono.

inulienka29
16. sep 2019

@saskia_98 skvela rada s infekčnou chorobou k dr! 👌🏻👌🏻

saskia_98
16. sep 2019

@inulienka29 moja dr si riesi infekcne choroby tak, ze na koniec ordinacnych hodin chodia infekčne na vysetrenie a aj kontroly. 😉 čiže najprv nech zavola a uvidi.

sapetka
16. sep 2019

Zavolaj svojej dr a dohodni si s nou termin mimo inych deti

simonta11
autor
16. sep 2019

@maminuska to mi uz vraveli prosim vas co je ta 6 choroba?

simonta11
autor
16. sep 2019

ved pojdem ja zajtra snim len chcem vediet ci sa nemam báť...poslem foto len neviem ci to budete dobre vidiet

majka99999
16. sep 2019

@simonta11 6 choroba su 2-3 dni horucky a potom sa takto osype, vyzera to celkom tak.

maminuska
16. sep 2019

@simonta11 podľa mna to je 6 tka, bežne detské ochorenie.

simonta11
autor
16. sep 2019

tak sa nemusím nejak báť ?sú nejaké mastičky nato ?ale pojdem aj tak k doktorke zajtra a ďakujem vám pekne 🙂

veronika33
16. sep 2019

mali sme podobné 2 dni teploty, teploty ustúpili a vyhádzaná komplet, také ružové fliačiky po celom tele, do 2 dni boli preč, diagnóza 6 detská choroba, ničím to nemazať, same to odznie do 2 - 3 dní (laik so skúsenosťou)

yanni
16. sep 2019

@simonta11 to je roseola cize šiesta choroba. Nič vážne ale infekčné. 2-3 dni vysoká teplota, potom hneď nato tento vysyp a po dalších pár dňoch vysyp zmizne a je po všetkom. S tým k dr. Nemusíš ist.

majka99999
17. sep 2019

@simonta11 nemusis ist k dr., staci jej povedat na najblizsej poradni, ze to maly prekonal. Vysyp zmizne do niekolkych dni sam, nemusis nic robit.

maciatkolulu
17. sep 2019

@simonta11 pozri, je super koľko tu je online doktori ek, ale ty máš parmesacne dieťa, takže normálne zavolaj doktorke a riad sa jej pokynmi.
@inulienka29 a kam by mala ísť s chorým dieťaťom? K obuvnikovi? 😂😂😂. Zavolá a uvidí, čo jej Dr povie. Ono sa väčšinou chodí s infekčným chorobami k doktorom a nie s rastom zubov, či ako😂😂😂😂aj chrípka je infekcna, aj angína a veeeela iných, tak nechápem čo sa čudujem, doktori majú poväčšine poriesene poradne a choré deti a deti s podozrením na kiahne atď. Ale čudovať, že niekto poradí matke, že ma ísť s chorým vysypanym dieťaťom k doktorke??? 😂

martinenka886
17. sep 2019

@simonta11 no ako ste dopadli u doktorky? Ako to uzavrela? A ked mal teplotu, tak si s nim nebola u doktorky?

simonta11
autor
19. sep 2019

@martinenka886 bola som u doktorky aj s teplotami záver bol angína zápal mandlí :( a potom horúčky a nakoniec tento výsyp povedala mi že je to úplne normálne že to detičky mávaju že sa nemám čoho bát tak som spokojná odišla domov 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli