5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

otilaa
21. dec 2007

Ahojte.páči sa mi,ako sa tu nebojácne podporujete.zajtra idem na casting so svojou rodinou a začínam byť riadne nervózna.súťaž sa mi velmi páči,len som nikde nenašla,čo urobili tie čo tam boli proti stresu.veľmi chcem ísť a nie som zrovna tremista,ale už chápem prečo je to doma pri televízore všetko lahšie.

tinni
autor
21. dec 2007

otila, tak to sa tam zajtra uvidime 😉 a nic neboj, zajtra este nenakrucame 😉

dadulka19
21. dec 2007

jéj,baby,tak Vám držím palčeky 🙂,ja takú odvahu nemám 😀

monika_82
21. dec 2007

Hurá, konečne padlo 500 000. 😵 😵 A Andrej plakal?, sa mi tak zdalo... 😕 😕
A Tinni, ešte otázočka, casting jev budove STV-ky? A ako dlho to asi potrvá? Aby som vedela, koľko výživ mám Chiarke zobrať 😀 😀 😀

martinaj
21. dec 2007

aj mne sa zdalo, ze plakal 😕
inak strasne lahke otazky mali 😠

maahuliena
21. dec 2007

Adko plakal 😅 a mne sa to pačilo.., ved to bol aj joho cieľ, aby to konečne niekto vyhral... a super, že to stihli do vianoc 😀
.. a ano tie otázky... no si myslím, že už ľahšie byť nemohli 🤐

dadulka19
21. dec 2007

Veru,Andrej plakal... 🙂 ...
..otázky boli fakt ľahké,ale aj to sa ráta... 😉

tinni
autor
22. dec 2007

tak sa na vas dnes tesim kocky 😉
moni, casting je vo vyskovej budove STV, stretneme sa tam na vratnici... trva to max 2 hodky, len nam vypisete dotaznik, napisete s dramaturgickou anketu a potom si vas odfotime 😉 nic strasne 😀

monkula
22. dec 2007

tak, my už máme casting za sebou...
Tinni, som rada, že som ťa spoznala, aj keď sme nemali žiadny priestor na kecanie, na castigu ste vytvorili úžasnú atmosféru, bola sranda 😀 😀 😀
Len tá zima bola strašnááá 😒 😒 😒 😀 😀

tinni
autor
23. dec 2007

Moni, dakujeme, aj ja som ta eada spoznala 🙂 mas krasnu dcerku 😵
za tu zimu som nemohla, kebyze to viem, tak to skusim vybavit, ale netusila som, ze koncom decembra sa tam nebude kurit 😅 sa ospravedlnujem... 😉
dohodneme sa, kedy by ste chceli ist sutazit, mozem vas dat uz v januari 😉

otilaa
7. jan 2008

A je po sviatkoch.Ten casting bol fajn.Na to ako som sa bála,tam bola super pohoda.Aj tréma sa stratila.Až na tú zimu.Ešte nech nás vyberú do súťaže,ale aj tak to bolo príjemné.Až na to,že keď sa ma spýtali,načo by som použila peniaze,som nevedela odpovedať.Už chápem,prečo niektorí ludia nevedia niekedy odpovedať.

tinni
autor
7. jan 2008

ahoj otilaa, za zimu sa ospravedlnujem, bolo mi to pred vsetkymi trapne, ale produkcia za to nemoze, za to moze STV, nabuduce im uz nieco poviem, my sme tam boli cely den, nechapem, ze som neochorela...

do sutaze budete vybrati, to sa nemusis bat, zajtra to ideme konzultovat s reziserom, ale vsetci ste boli dobri 😉

kedy by si chcela ist sutazit? 😉

monkula
7. jan 2008

Tinni, za zimu sa už neospravedlňuj, mne je jasné, že za to nemôžeš, hoci som bola vytočená, keď mi Jarko dva dni teplotoval, mal vyše 39 stupňov, ale vy za to nemôžete...
Boli sme dobrí? 😎 😎 😎
Prvé, čo som sa sestry opýtala p odchode bolo, a nepôsobila som trápne? 😀 😀 😀

otilaa
8. jan 2008

Ta zima sa dala,len na začiatku bola ta nervozita,čo bude a ako.Bolo naozaj dobre si to vyskúšať. My budeme šťastní ak nás vyberú a je jedno či to bude vo februári alebo marci.Deti už teraz vedia ako sa natlačia do auta,aby videli STV zvnútra.

tinni
autor
8. jan 2008

otilaa, to sa nenakruca v STV, ale v studiu na Nobelovej ulici 😉

monkula
8. jan 2008

Ahojtinni, to fakt? Nobelova, to je oproti Auparku? 😅 😅

tinni
autor
8. jan 2008

nie, to je pri Istrocheme, smer Raca 😉 a aj tam je zima, sa pripravte 😖 Istrochem nas odstavil od kurenia... 😠

monkula
8. jan 2008

Ahaaa, pri Auparku je Einsteinova, vynálezca ako vynálezca... 😀 😀 😀
Vďaka za tip na sibír... 😀

tinni
autor
8. jan 2008

je tam kosa hlavne rano, potom sa to tam uz vyhreje, lebo je to tam nasvietene... ale z rana som tam vzdy mrzla a vzdy mi bolo luto tych ludi, co sedia v hladisku... musia byt bez bund, lebo v zabere by to vyzeralo strasne...

otilaa
9. jan 2008

Nevolám sa Otila.Volám sa Štefka, len to meno na nete už bolo obsadené,tak som si zvolila po manželovi.Nenapadlo by ma, že je tam zima.Však súťažiaci majú niekedy aj krátke rukávy.Už som aj rozmýšlala,že keď nás vyberú,vezmem si aj ja tričko.Dík za upozornenie.

tinni
autor
11. jan 2008

ahojte, mame zmenu!!! nakrucanie bude nakoniec v STVcke, nie na Nobelovej, takze nezmrznete!!! 🙂

ajka23
11. jan 2008

caute 😉
tak som dnes prihlasila nasu rodinu do tejto zaujimavej sutaze... 😵 😵 😵
som zvedava, kedy nas zavolaju... 😒
ale inac, tesim, tesim... 😵 😵 😵

tinni
autor
11. jan 2008

ajka, bohuzial, uz sa ti moze dostat naspat len mail, ze je prihlasovanie pozastavene od 1.12.

monkula
11. jan 2008

Tinni, tak to si ma potešila, ozaj, ešte mi musíš poslať ten formulár, nech doplním RČ...

otilaa
18. jan 2008

Ahojte dievčatá.Tinny,chcela som sa len spýtať,ak niekoho nevyberú na castingu,dostane nejaké oznámenie,že nebol vybratý,alebo nič také.dík

falco
21. jan 2008

Formulár ? Mne ešte žiaden formulár neprišiel ... Či to mi príde až neskôr, keď sa dostanem do poradia ? Inak som sa stihol veľmi tesne prihlásiť ... 3 dni predtým, než bola možnosť prihlásenia sa pozastavená

falco
21. jan 2008

Akurát som sa tu aj dočítal dátum konkurzu (vtedy najbližšieho - 22.12.) a aj tak trošku ako to tam vyzerá .. A to som rád, lebo tinni som sa už na to pýtal cez tajnú poštu, ale odpovede som sa žiaľ nedočkal .. Tak sa už teším na konkurz a možnú účasť a dúfam, že sa súťaž nebude rušiť, ako som sa dočítal ..

tinni
autor
21. jan 2008

falco, ja som ti odpisovala, neviem, preco si to nedostal? 😕

otilaa, napis mi do IP meno tvojej rodinky 😉

falco
21. jan 2008

Nieee, nie, ďalšiu odpoveď, kde som sa Ťa toto pýtal som tu nedostal .. Nemal som už novú poštu ani tu už žiadnu novú odvtedy nemám .. Takže pravdepodobne na nás sa dostane rad až o rok, keďže rodiny sú už prihlásené na rok dopredu a ja som sa len 3 dni pred pozastavením prihlasoval ... No aspoň mám času zostavovať .. A ak ovšem súťaž nezrušia. Navrhneme Ťa TINNI ako generálnu riaditeľku STV 😀 A potom Ti dáme aj nejaké hlasy 😀

otilaa
22. jan 2008

Prepáč Tinny,čo je to IP?