• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

31. augusta 2015 
Už som našla IP a aj odpoveď.Ďakujem,občas sa popletiem.
22. jan 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinny, aj my by sme chceli sutazit, denne to pozerame :slight_smile: je to super!
da sa este prihlasit?
22. jan 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Andrej je skvely, najskor som si nanho nemohla zvyknut, lebo som ho stale porovnavala s Novotnym s Primy, ale teraz sa mi zda omnoho lepsi...
22. jan 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo..... dnes to bolo nespravodlive :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
pri otazke ako spoznate chronickeho hypochondra mali uznat tu odpoved od Andrasikovcov ( alebo tak neako sa volala ta rodina co tam bola 5.krat) kedze uviedol ze si hlada priznaky, meria teplotu a nakoniec tam v tabulke bolo ze pozoruje sa co je podla mna to iste :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. feb 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so mdnes nestihla..
Ale musím sa pochváliť, že 15.2. ideme nakrúcať aj my... :wink: :wink: :wink:

A aj podľa mňa je to to isté... :angry: :angry:
6. feb 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je škoda, že vypadli a nešli ďalej. Fíha.......... idete hrať? :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno..., teším sa ako malé decko...
Ale bojím sa, ako to ten môj malý prícucok zvládne celý deň bezo mňa... :unamused: :unamused:
6. feb 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, to bola moja family :grinning: segra, bracho mamam, svagrova a brachova frajerka :grinning: ja som dnes nevidela, ale boli aj oni nahnevani... :zipper_mouth:
6. feb 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale verul, ja si myslím ,že boli najšikovnejší , veď koľko vlastne vyhrali?
6. feb 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo, odovzdam im kompliment :grinning: 150tis..potom daj vediet ako ste dopadli a hlavne, kedy budete v TV :wink:
6. feb 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, to je len na jeden deň? Celé to nakrúcanie, alebo ako?
verulka, mali byť aj prečo nahnevaní.
6. feb 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul, dám, ak nevypadneme v prvom kole, potom budem chodiť kanálmi... :grinning: :grinning: :grinning:
tajomno, na celý deň, natáča sa viac častí...
6. feb 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budem drzta palce :wink: nasi nakrucali 2 dni, najprv 2castio a potom neskor 3 za 1den
6. feb 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini nevies kedy sa bude zase moct prihlasit do sutaze?
6. feb 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula - super, budem držať palce. :wink:
6. feb 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka Verul.. Dúfam ,že tam nebudeme musieť chodiť po dvoch dňoch, lebo v našom tíme sú až traja z rovnakej firmy a z dovolenkami to bolo na hrane... A Chiarka dva dni bez mamy...
6. feb 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tajomno, ďakujeme aj Tebe...
lenka, dovolím si hovoriť za Tinni, prihlasovani bolo dočasne pozastavené... :confounded: :confounded:
6. feb 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj monkula drzim palce aj ja,verulka,dnes aj s dcerou sme drzali palce,ved uz islo do tuheho,skoda,no bohvie ake otazky by im nasolili.
6. feb 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva, vďaka...
6. feb 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva, vsak to...preto sa ani nehadali...ale to je uplne jendo, vsak spokojni su tak ci tak :wink:
6. feb 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola spokojná... :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pekne peniazky maju a vydrzali statocne :slight_smile:
6. feb 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul, ten tak trochu vystresovaný, bol brat?
6. feb 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, to bol moj najmladsi surodenec :wink:
6. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikovný... :wink: :wink: :wink:
6. feb 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, vasi boli super, drzali sme im palce. a ja my sme hovorili, ze dnes nejako divne uznali tie odpovede na toho hypochondra... ale pekne hrali, videli sme vsetky casti s nimi :wink:
bracho bol vystresovany hlavne prvy den, ale inak aj mamina bola sikovna, vzdy dobre hadala tabulku...
ale si pekne nahrali, tak nech si uziju peniazky :wink:
6. feb 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sibuska, dakuejm za nich :wink:
6. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, hrali super, dnes som ani nevecerala, co som musela kukat :grinning: .. ja som im fandila, skoda.. veru :confounded: . ale aj tak.. boli super
6. feb 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veerulka, Vaša rodina mi bola doteraz jedna z najsympatickejších, ktoré tam súažili ... Boli super, veľmi som im držal palce, nech vezmú toho pol milióna .. A hlavne hlava Vašej rodiny sa mi najviac páčila :slight_smile:
Monulka, budem Vám držať palce ... Ja sa už neviem dočkať, kedy nás pozvú na casting, dúfam, že už to bude na tom najbližšom ... Verulka, pozdravuj segru kapitánku :slight_smile:
6. feb 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola vážne sympatický,len škoda že vypadli. Priali sme im, nech že vyhrajú pol milióna, ale aj tak boli tie časti s nimi výborné.Môžu sa usmievať na všetky strany.
7. feb 2008 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok