5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

otilaa
22. jan 2008

Už som našla IP a aj odpoveď.Ďakujem,občas sa popletiem.

sibuska
22. jan 2008

tinny, aj my by sme chceli sutazit, denne to pozerame 🙂 je to super!
da sa este prihlasit?

sibuska
22. jan 2008

aj Andrej je skvely, najskor som si nanho nemohla zvyknut, lebo som ho stale porovnavala s Novotnym s Primy, ale teraz sa mi zda omnoho lepsi...

zuz11
6. feb 2008

noooo..... dnes to bolo nespravodlive 🤐 🤐 🤐
pri otazke ako spoznate chronickeho hypochondra mali uznat tu odpoved od Andrasikovcov ( alebo tak neako sa volala ta rodina co tam bola 5.krat) kedze uviedol ze si hlada priznaky, meria teplotu a nakoniec tam v tabulke bolo ze pozoruje sa co je podla mna to iste 🤐 🤐 🤐

monkula
6. feb 2008

ja so mdnes nestihla..
Ale musím sa pochváliť, že 15.2. ideme nakrúcať aj my... 😉 😉 😉

A aj podľa mňa je to to isté... 😠 😠

tajomno22
6. feb 2008

je škoda, že vypadli a nešli ďalej. Fíha.......... idete hrať? 🙂 🙂

monkula
6. feb 2008

áno..., teším sa ako malé decko...
Ale bojím sa, ako to ten môj malý prícucok zvládne celý deň bezo mňa... 😒 😒

verulka
6. feb 2008

zuz, to bola moja family 😀 segra, bracho mamam, svagrova a brachova frajerka 😀 ja som dnes nevidela, ale boli aj oni nahnevani... 🤐

monkula
6. feb 2008

ale verul, ja si myslím ,že boli najšikovnejší , veď koľko vlastne vyhrali?

verulka
6. feb 2008

ooo, odovzdam im kompliment 😀 150tis..potom daj vediet ako ste dopadli a hlavne, kedy budete v TV 😉

tajomno22
6. feb 2008

monkula, to je len na jeden deň? Celé to nakrúcanie, alebo ako?
verulka, mali byť aj prečo nahnevaní.

monkula
6. feb 2008

verul, dám, ak nevypadneme v prvom kole, potom budem chodiť kanálmi... 😀 😀 😀
tajomno, na celý deň, natáča sa viac častí...

verulka
6. feb 2008

tak budem drzta palce 😉 nasi nakrucali 2 dni, najprv 2castio a potom neskor 3 za 1den

lenka007
6. feb 2008

ahoj tini nevies kedy sa bude zase moct prihlasit do sutaze?

tajomno22
6. feb 2008

monkula - super, budem držať palce. 😉

monkula
6. feb 2008

vďaka Verul.. Dúfam ,že tam nebudeme musieť chodiť po dvoch dňoch, lebo v našom tíme sú až traja z rovnakej firmy a z dovolenkami to bolo na hrane... A Chiarka dva dni bez mamy...

monkula
6. feb 2008

tajomno, ďakujeme aj Tebe...
lenka, dovolím si hovoriť za Tinni, prihlasovani bolo dočasne pozastavené... 😖 😖

leva
6. feb 2008

Ahoj monkula drzim palce aj ja,verulka,dnes aj s dcerou sme drzali palce,ved uz islo do tuheho,skoda,no bohvie ake otazky by im nasolili.

monkula
6. feb 2008

leva, vďaka...

verulka
6. feb 2008

leva, vsak to...preto sa ani nehadali...ale to je uplne jendo, vsak spokojni su tak ci tak 😉

monkula
6. feb 2008

aj ja by som bola spokojná... 😀 😀 😀

leva
6. feb 2008

ved pekne peniazky maju a vydrzali statocne 🙂

monkula
6. feb 2008

verul, ten tak trochu vystresovaný, bol brat?

verulka
6. feb 2008

jo, to bol moj najmladsi surodenec 😉

monkula
6. feb 2008

šikovný... 😉 😉 😉

sibuska
6. feb 2008

verulka, vasi boli super, drzali sme im palce. a ja my sme hovorili, ze dnes nejako divne uznali tie odpovede na toho hypochondra... ale pekne hrali, videli sme vsetky casti s nimi 😉
bracho bol vystresovany hlavne prvy den, ale inak aj mamina bola sikovna, vzdy dobre hadala tabulku...
ale si pekne nahrali, tak nech si uziju peniazky 😉

verulka
6. feb 2008

sibuska, dakuejm za nich 😉

wladka
6. feb 2008

to je pravda, hrali super, dnes som ani nevecerala, co som musela kukat 😀 .. ja som im fandila, skoda.. veru 😖 . ale aj tak.. boli super

falco
6. feb 2008

Veerulka, Vaša rodina mi bola doteraz jedna z najsympatickejších, ktoré tam súažili ... Boli super, veľmi som im držal palce, nech vezmú toho pol milióna .. A hlavne hlava Vašej rodiny sa mi najviac páčila 🙂
Monulka, budem Vám držať palce ... Ja sa už neviem dočkať, kedy nás pozvú na casting, dúfam, že už to bude na tom najbližšom ... Verulka, pozdravuj segru kapitánku 🙂

otilaa
7. feb 2008

Bola vážne sympatický,len škoda že vypadli. Priali sme im, nech že vyhrajú pol milióna, ale aj tak boli tie časti s nimi výborné.Môžu sa usmievať na všetky strany.