5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

ada78
7. feb 2008

preco uz nechodi 5 proti 5??? ☹ som sa kazdy den tesila. bude to este pokracovat?

mracik
7. feb 2008

verulka, to bola tvoja rodinka? Fakt boli veľmi sympatickí, normálne mi bolo ľúto, že včera nevyhrali.

verulka
7. feb 2008

mracik, s nimi som vyrastala 😀 adi, chodi to len neskor..okolo 7 az

trpezliva
7. feb 2008

Neda sa niekde kuknut opakovanie 5proti5???

kili
7. feb 2008

ja to tiež rada pozerávam, len mám pocit, že je to zmanipulované. Dá sa to pekne spraviť tak, aby niekto vyhral tých 50tis alebo nie, podľa toho, aké dajú topy. Ku koncu roku sa im to krásne hodilo, že sa vyhralo pol milióna, nemyslíte?
a tiež tie odpovede mi niekedy prídu ako vymyslené. Viete o tom, že by bol niekto medzi respondentami, že by sa niekde kládli tie otázky?

kili
7. feb 2008

jé, verulka, to boli vaši? mne boli tiež sympatický 🙂
čo ma teda dorazilo, že v ktorej krajine málo prší: v Číne a na Slovensku 😀
včera ani neviem, či som to videla, asi nie

ono sa to vážne točí naraz? aj keď je to pochopitelné. Ale vôbec som si nevšimla, či tí ľudia majú viacero častí to isté na sebe, alebo sa majú prikázané sa prezliekať???

ada78
7. feb 2008

verulka dik.
idem kuknut program, nech dnes mozem sledovat.

tinni
autor
7. feb 2008

kili, zmanipulovame to urcite nie je-sedela som v rezii velakrat a videla tie odpvede 😉 a respodentami su ludia, ktori nam pridu na casting 🙂 spyatj sa julovej, monkuly atd.... 🙂

verulka
7. feb 2008

kili, pezliekanie je povinne 😀 a tiez si nemylsim, ze je to zmanipulovane...ja sa na tom dobre bavim- so segry aj bracha si robim paradnu srandu 😀

julova
7. feb 2008

veru - prezliekanie bolo povinne 😀....
Matka - vies mi povedat, kedy konecne "prehltnem" tu nasu nestastnu zeleninovu polievku?? 😠 😀 😀

tinni
autor
7. feb 2008

jul 😀 😀 😀 o rok vas cakame 😉 vsak vlastne uz ani nie rok...

julova
7. feb 2008

Matka - a my sa chystame...a tentokrat s malou zivou talizmankou "schrekinkou" 😀 😀 😉..Andrej bude ziiiirat 😀 😀

lenka007
7. feb 2008

tinni prečo sa vlastne prihlasenie do sutaze pozastavilo mali ste tam vela prihlasok? mne prislo ze sa neda uz prihlasit kedy sa bude zase moct prihlasit mi mame uz aj zostavu no nic z toho zatial ☹

monkula
7. feb 2008

kili, na castingu sme všetci odpovedali asi na 50 otázok, a nemali sme veľa času, ozaj sme písali, čo nám prvé napadlo, takže zmanipulované to nie je určite...!!!!!

Falco, vďaka...

falco
7. feb 2008

Je to pochopiteľné, že to vypĺňajú ľudia, ktorí prídu na casting ... Si predstavte, že by sa napríklad niekoho na tie otázky pýtali náhodne na ulici, ako je to v aj múdry schybí ... Súťažiaci by sa nemohli dopátrať jedinej normálnej odpovede v tej tabuľke ... Na castingy do televíznej súťaže nechodia ľudia z ulice, ako vidíme práve v aj múdry schybí, ktorí napr. ani nevedia, na akom kontinente žijeme, alebo koľké je storočie a pod. A tak je to správne, aspoň sú tam tie reálnejšie odpovede (ikeď aj tam sa niekedy objaví dosť dobrá haluz, ale aspoň je sranda, keď to vypĺňajú nejakí vtipálci 😀), než ako vidno takto bežne na ulici ... Takže ja si myslím, že to je správne a nie je to zmanipulované .. Ale to pozorovanie sa som aj ja zíral, že to Maťovi neuznali, pretože on bol k tej odpovedi omnoho bližšie ako tá druhá rodina

julova
7. feb 2008

napr moj brat 😀...nestahovavy vtak - jeho odpoved - "moj" 😀 ...a takych raritiek bolo viac 😀

kili
7. feb 2008

tak sorry, to ma nenapadlo, že sa pýtajú tých na kástingoch, však ja som ani nevedela, že nejaké kástingi sú 😅 Dobre, že som sa to dozvedela, aspoň sa mi to bude lepšie pozerať 🙂

monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falco
7. feb 2008

To bolo vo vysielaní normálne to s tým vtákom ? To si nepamätám 😀

julova
8. feb 2008

nebolo 😀....to len pri vyplnani otazok dal...taku otazku pri natacani sme (bohuzial) nemali 🙂...ale mali sme napriklad, ze v com su vitaminy a zachranila nas moja odpoved "v pive" - esteze dal brat na mna 😉

falco
8. feb 2008

Vás si tiež pamätám, pokiaľ ste boli Machovci ako som tu čítal a tiež ste boli super .. No som zvedavý na náš a či nás vôbec už na ten najbližší casting pozvú, alebo ešte len na nejaký ešte ďalší ... Sa už neviem dočkať, tím už máme zostavený, už len čakáme, že čo a ako bude ... O rok Vám tiež budem držať palce