5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

monkula
8. feb 2008

falco, posleddný kacting bol 22.12. 😅 😅 😅

monkula
8. feb 2008

oprava, posledný kasting 😀

falco
8. feb 2008

No to viem, ale asi aj najbližšie nejaký bude ... Však to nebol už úplne posledný, to bol iba zatiaľ posledný (dúfam) 😀

monkula
8. feb 2008

😀 😀 😀 😀

falco
8. feb 2008

Ma ani nestraš, že už žiadny iný nebude ... Potom oznám, ako sa Vám darilo 🙂 A kedy Vás budem môcť vidieť ..

monkula
8. feb 2008

Jasné, dám vedieť...

falco
8. feb 2008

Alebo Vás prídem aj do publika podporiť ??? 😀

monkula
8. feb 2008

tam budú sedieť ostatné rodiny 😀 😀 😀

falco
8. feb 2008

Ale však ja som ako špajdlička, ja sa tam už niekam pichnem 😀

monkula
8. feb 2008

😀 😀 😀

leva
8. feb 2008

baby,jeden bod im chybal,je to mozneeeee 🙄 By ma asi trafilo 😠

wladka
8. feb 2008

leva, mna ani nie.. nie su mi sympaticki 😉

monkula
8. feb 2008

niečo mi o tom hovor, akurýát som dnes uvažovala, ako by so mzareagovala ja... Ako sa poznám, brada by sa mi triasla plač na krajíčku... 😅 😅 😅

Tinni, dnes som postrehla aj vaše mená v titulkoch 😉 😉 Mám kamarátku, ktorá má rovnaké priezvisko ako TP 😉 😉

nika_ke
8. feb 2008

monkula, idete do 5p5 ? napis potom do RS, ze kedy vas budu davat, budeme kukat 😀 mam tu relaciu rada, ale uz velmi nepozerame TV, lebo malu prilis uputava a nechcem aby si na to zvykla.
Budem vam drzat palce

leva
8. feb 2008

wladka,aj ja pozeram vzdy na sympatie a kto nam padne do oka,tomu drzime palce 😀 Ani mne neboli bohvie ako sympaticki,no 15.2.sympaticki,nesympaticki,jednoznacne monkule 😀 😉

monkula
8. feb 2008

leva, my budeme sympatický...A dakujeme...

nika, jasné dám vedieť aj do RS...

falco
8. feb 2008

Monkulka Ty si mne sympatická už teraz, možno práve preto už teraz Ti držím palce ... 😀

leva
10. feb 2008

monkula to verim,blbo so to napisala 😅 Ved vies ako som to myslela 😉

monkula
10. feb 2008

jasné, že viem... 😉 😉 😉

Ale začíname byť dáky chorí, tak snáď ma to prejde do piatka... Ale veľmi sa tešíme, len sa bojím, ako to bezo mňa zvládne Chiarinka... 😅 😅

julova
11. feb 2008

Falco - my sme boli ti co Machovcov vyradili 🤐 a potom sme tam "strasili" 5 kol 😀 ...u Machovcov nebola tehotna, u nas ano - ja 😀 😉...a potom nas porazila rodinka s tehotnou kockou, co mala tyzden pred terminom 😀 😉

falco
11. feb 2008

A ako ste sa volali, už si nepamätám, kto vyradil Machovcov, to boli ešte tie prvé diely, ktoré som nevidel úplne od začiatku, ten týždeň od 7.9. do 16.9. sme boli v Taliansku, a čo som si dal nahrať tie prvé diely, že si pozriem potom, tak som mal iba od 17:55, pretože tak to bolo v programe, ale ono to začínalo už 17:50 ... Takže všetko až od asi polky prvého kola

otilaa
14. feb 2008

Ahojte.Včera som bola na natáčaní a bolo to super.A.Bičan je na natáčení úplne iný ako to vyzerá v telke.Naozaj sa snaží,aby nikto nemal trému a je s ním kopec srandy.Všetci tí ludia sú úžasní a je to zábava.Všetkým Vám to prajem zažiť. A monkula,veľa šťastia Vám prajem.Budem Vám držať palce.

falco
14. feb 2008

A kedy Vás budeme môcť uvidieť vo vysielaní, otilaa ? 😉

tinni
autor
14. feb 2008

otilaa bude vo vysielani 30.4., 1.5., 2.5., 5.5. a 6.5. 😉

tinni
autor
14. feb 2008

inak mame jednu veeeeeelku novinku v 5p5, ale este nemozem prezradit 🙂

monkula
14. feb 2008

otilaa, tak to ste boli teda poriadne úspešní...
ďakujeme za palčeky, my ideme natáčať zajtra... 😀 😀 😀

tinni, tak to si nemala ani načať, lebo tu pár ľudí zhorí zvedavosťou 😀 😀 😀

A ešte ma napadlo, ak nejaká rodina vyhrá v štyroch kolách po 50 000, to je spolu 200 000 a vyhrá aj polmiliónové kolo, ako to je? Doplatí sa im 300 000, alebo 500 000 plus tých dvesto? To asi nie, však? 😀 😀 😀

tinni
autor
14. feb 2008

max vyhra je 500 000 😉

julova
14. feb 2008

Matka - prezraaaaaad 😀..mozno z toho hned vyzdraviem 😀...apropo dosla Ti moja SMS? 😕 som Ti pisala cez ICQ 😉

Moni - drziiime palce 🙂...tfuj tfuj fuj...vela stasticka 🙂

Falco - my sme boli Ondikovci a ako talizman sme mali Shreka 😀

vesi
14. feb 2008

Moni, držím palce 😉 😀

falco
14. feb 2008

Tuším si pamätám, ale už si nie som istý ... Monkulka veľa šťastia a nie že nám tinni napíše menej dátumov, kedy Vás môžeme vidieť ako 5 ... Že ich bude toľko, ako má aj otilka ... Tak už sa tešíme na koniec apríla 😉