• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

31. augusta 2015 
to sem ako ze naposledy v oktobry minuleho roku niekto napiiiisal?????preboha...tak tu mi asi nikto neporadi...
11. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to dobrá relácia. My to veľmi radi pozeráme. škoda, že tie rôzne kvízy pozrúšali. :cry:
12. aug 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
poradte mi ako sa zaregistrovat do sutaze 5proti5.co musim urobit aby som sa prihlasila
5. okt 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni
Ahoj, chcela by som sa informovať, že ako sa mám zahlásiť so svojou rodinkou do súťaže. Mohla by si nám présím pomôcť a poradiť?
Veľmi pekne ďakujem :slight_smile:
11. nov 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cvirenka myslím že ich mail je 5proti5@stv.sk Tam skús napísať, že by ste mali záujem a hádam ti napíšu či ešte niečo od teba potrebujú alebo máte len čakať či vás vyberú
11. nov 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@cvirenka Ahoj, napis mi Tvoj mail a poslem Ti registracny dotaznik a dalej sa uz dohodneme...
2. mar 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uz 3 dni hladam ako sa mam prihlasi a neviem to najst porate mi niekdo prosim vas dakujem
7. mar 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi by sme mali záujem....prosím poslali by ste aj mne ten dotazník,???môj meil je lusi526@azet.sk.Dakujem Lucia
13. mar 2012 o 19:47  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím môžete mi poslať ten dotazník registračný ... veľmi by som vám bola vďačná
14. mar 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas aj mne ho poslite niekdo bol,a by som vam velmi vdacna prosim meil je tapka 130@azet.sk dakuejm pekne
14. mar 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, naša vydarená rodinka ideme v nedeľu na casting, čo máme čakať .. ? Veľmi sa tešíme ale zároveň máme obavy ako to bude prebiehať .. :confounded:
12. dec 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcel poprosit o ten registracny dotaznik do 5proti5 bol by som vam veelmi vdacny moj mail je jano.kanik@gmail.com,vopred vdaka
7. feb 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni Dobrý deň prosím vás môžete aj mne poslať ten prihlasovací formulár.Môjj mail je p.michalickova@gmail.com.Ďakujem
21. feb 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka2828 prosim ta ako ste sa prishlasili do sutaze? Aj my by sme mali zaujem....prosim odpis
15. mar 2013 o 19:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni dobrý deň, mohla by ste ho poslať aj mne ? Ďakujem Vám
3. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni Dobrý deň,mohli by ste prosím Vás poslať ten prihlasovací formulár aj mne? daniela.tibenska@gmail.com . Ďakujem
3. apr 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkovia a z koľkých rodín vyberajú na živé vysielanie?
3. apr 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni aj ja by som poprosila dotazník... herdova.ivetka@gmail.com
23. máj 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea1985a ahoj, prepáč, že píšem až teraz ale nechodím sem často :confused:
Ja som písala mail do stv a údajmi o súťažiacich a ozvali sa mi asi po pol roku .. čakala som v poradovníku .. nakoniec sme sa tam z rodinných dôvodov nedostali :unamused:
27. máj 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suseda tam tusim bola :slight_smile:
28. máj 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mohli by ste aj mne poslať registračný formulár kto ho má? ďakujem pekne :slight_smile:
3. jún 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni ahoj , vedela by si mi prosím ťa napísať , že kedy by sa asi natáčalo keď sme boli dnes na castingu???aspon približne, ktorý mesiac...zabudla som sa na to tam spýtať ...inak bola tam strašná zima, ale inak v pohode, sranda
....ďakujem :slight_smile:
15. jún 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni
ahoj tinni, keď pozerám na dátum týchto príspevkov, tak niesom si istá či dostanem ešte odpoveď, ale predsa vyskúšam. Mali by sme s rodinkou záujem sa prihlásiť do vašej súťaže, a poprosila by som nejaký postup, prípadne ten reg.dotazník. Ďakujem :slight_smile:
2. júl 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni
@tinni
@tinni ahoj prosim mohla by si poslat registracny dotaznik do 5 proti 5 dakujem pekne
27. sep 2013 o 11:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Do súťaže 5 proti 5 sa dá prihlásiť odoslaním klasického emailu na adresu 5proti5@stv.sk, kde treba uviesť mená,priezviská+adresy+vek+nejakú zaujímavosť, o ktorej si myslíte, že by Vám mala zaručiť účasť v súťaži. "
27. sep 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , mohli by ste mi poslat ten dotaznik ??..do sutaze 5 proti 5 ...dakujem
18. okt 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohla by som aj ja poprosit dotaznik? Dakujem
1. dec 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie niekto popisat ako to funguje kym sa rodina dostane do sutaze? Posle sa mail, caka sa na pozvanie na kasting, kasting je vzdy v BA?
Ak nakoniec rodinu vyberu, robi sa zrejme natacanie v BA, ak sa dostane do dalsieho kola, cestuje sa tam zrejme viac krat - neviete ci za ucast sa aspon preplacaju cestovne naklady?
9. jan 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankastubka ahoj, nanjprv posles mail, ze sa chces zucastnit a cakas na odpoved.. co viem,tak niekedy sa caka aj pol roka- rok kym sa ozvu.pozvu ta na casting aj s clenmi tvojho timu. Na casting musia prist aspon 3 clenovia timu (inak treba 5 clenov+1 nahradnik). Potom volaju rodiny na natacanie.. Co viem,tak nataca sa v jeden den viacero casti,takze netreba cestovat na viackrat.. ti sutaziaci co vypadnu potom idu do publika tlieskat a tak sa vlastne povymienaju .Ti co nesutazia,tvoria publikum..
20. jan 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok