5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

julova
13. sep 2007

Matka 😀...dakujem-e 😀...vies ako sme to prezivali pri TV? no este raz snad rovnaky adrenalin...normalne sme sa drzali za ruky a trpli, ci to vyjde 😀 😀 😀

tinni
autor
13. sep 2007

😀 😀 😀

julova
13. sep 2007

no a mamina zahlasila, ze "Ved rok ubehne rychlo..." 😀 😀 😉...uz len pre tu zabavu...a moc Vam fandime a dufam, ze relacia bude mat stale vacsi a vacsi uspech a udrzi sa nejky ten rok "na scene" 😉

tinni
autor
13. sep 2007

dakujeme, o rok vas cakame 😉

deina
14. sep 2007

Julova, boli ste podareni, pozrela som si vas vcera. 🙂 A vobec nie si maxitucniakovska, zlata si bola. 😉

mirka20
14. sep 2007

jul, ja som ta tiez vcera sledovala. boli ste fakt super 🙂 a mas krasne brusko 😉

jankabelka
14. sep 2007

Aj ja sa pridávam jul, boli ste úplne podarení a strašne sme vám s manželom držali palce 😅

julova
14. sep 2007

joj, vy zlaticka lichotniiicke 😉...dakujeme velmi pekne a sledujte nase "ťaženie" dalej 😉...

lyly
14. sep 2007

asi nam neprezradis kolko kol sa tam udrzite, ze?

kila
14. sep 2007

Julova strašne veľmi sa na tvoju mamu podobáš! 😉

julova
14. sep 2007

kilka - 😉...ale moja mamina je pekna...ja som jej skaredsia verzia 😀 😀...no dnes sme teda hadzali "perly" na zaver, ze? 😀...ze +alia...hlavne ze som mala kyticu z ruzi 😀

janamacka
14. sep 2007

ja som vas pozerala aj dnes aj vcera, kde vtedy sutaziaci spia, ked sa tam udrzia dlhsie?

kila
14. sep 2007

Julka, neblázni, si najkrajšia tehuľka ktorú som zatiaľ v tom programe videla... 😉 Ale ten taft a ten tvíd... ajaj... neviem odkiaľ ste to brali... 😅

janamacka
14. sep 2007

a bavlna vas nenapadla? 😀 😀 😀
srandujem, boli ste zlatí, tak vyzrad ci idete aj do finale 😅

julova
14. sep 2007

janamacka - tak to netusim 😉..my sme z BA...ale v jeden den sa toci viac casti...len sme si prezliekli tricka 😉...a kedze sme postupili viackrat, tak sme tocili dalsie casti este na dalsi den...ale ubytko si sutaziaci v pripade postupu musia zabezpecit sami..

kilka - tak to ani ja 😀...asi z 50. rokov minuleho storocia 😀

anamor
14. sep 2007

julova dnes som vas aj ja sledovala a drzala palceky 😵 pobavila som sa tiez, len tak dalej 😉

julova
14. sep 2007

janamacka - no doma v obyvacke by nas aj bavlna napadla 😀...a potom nam napadla aj riflovina aj TOPovy menzester 😉...ale ked ma Andrej "vyhecoval" , ze moja mamina nahrala este menej ako vcera a ked poviem to iste co ten predo mnou a ozve sa "EEEE EEEE"...tak to je des 😠 😀 😀

mam vyzradit? a nechces prekvapko? 😀 😉

julova
14. sep 2007

anamor - joj zlata si...vdaka 🙂...uz ma to moze len potesit, to drzanie palcekov...je to mile...ale uz to nepomoze, kedze viem, ako sme dopadli 😔 😉 ...ale v kazdom pripade si zlata 😵

anamor
14. sep 2007

a nemate o tom postupe nahodou mlcat ? 😲

janamacka
14. sep 2007

julova: naj bol aj tak ten rozkrok a pivo 😀 😀

julova
14. sep 2007

janamacka - esteze ma bracho pocuuuvol 😠 😀 ...a este som nas asi 2x "zachranila" 🙂

anamor - ved mlcim a zavádzam Vas 😉

janamacka
14. sep 2007

toto sem nepatri, ale julova mas kraaaaaaasny kocik, co je to jane? teraz som videla album

sisstin
14. sep 2007

já jsem se zapomněla dívat 🙄

julova
14. sep 2007

janamacka - hej Jane 🙂...kupili sme na inzerat...je ako novy...ale cena bola rozhodne priaznivejsia 😀...

sisstin - v pondelok mas reprizu tusim o 9:40 😀

expertka9
14. sep 2007

...ahooooj julova ZUSKA 😀 ...uprimne gratulujem k zasluzenej..pohotovej..vtipnej..vyhre 😉 😀
...sledovali sme cela rodina..hned ako som bojovo zahlasila..psssst...tuto poznam z MK 😀
...nevyradili ste nahodou tuto family??? 😅 ...aky je svet maly..a nahoda blbec 😀
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

tinni
autor
14. sep 2007

jeeeeeeeej Machovci 😀 😀 😀 expertka, je to ta rodinka 😉

lyly
14. sep 2007

jasne, su to machovi 🙂 . cele SR je na MK a MS 😀 . mne sa zda, ze som tu zuzanu zazrela aj v dnesnej uputavke na reflex, alebo to bola len podoba?

tinni
autor
14. sep 2007

to neviem, o reflexe nemam prehlad 😀 😀 😀

petruska77
15. sep 2007

expi, ty mas postreh 😕 ja si so zuzikou obcas pisem a namojdusu, ze som si neuvedomila, ze je to ona 😀 aj ked sa mi zdala povedoma 😉

julova
15. sep 2007

expi - dakujem 😀 😉...hej su to oni 😕 ...ty si vazne expertka na vyhladavanie 😉...jej aj Machaček je na foto 😀...ten bol ties suprovy 🙂...

predvcerom vyhra, ale zato vcera sme s mojou maminou Vlastickou alias Irénkou vo finale hadzali iné perly 😀....ale bola sranda 😉...a hlavne o to islo 🙂