5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

falco
14. feb 2008

Dúfam, že naša rodina v tom čase bude aspoň už po natáčaní, neviem ešte kedy to bude, ani či sa dostaneme na najbližší konkurz ktorý bude ani kedy bude ale dúfam veľmi by som chcel ... Neviem sa dočkať 😉

otilaa
21. feb 2008

Monkula, ako ste dopadli?Pochvál sa.Bolo to také isté ako spred televízora alebo učinkovala tréma.

tinni
autor
21. feb 2008

monkula vypadla hned v prvej sutazi...

lenka007
21. feb 2008

kedy sa zase bude moct prihlasovat do sutaze_ 😎

lenka007
21. feb 2008

to mi le luto ze skocnica hned v 1 kole a dufam ze napises svoje dojmi.mali ste silnych superou? a ako to tam prebieha monkula

otilaa
21. feb 2008

Monkula,je mi to lúto,ale nech Ta to dlho nemrzí.Ver mi, že nič nevyhrať a vypadnúť v polmilionovom kole by ťa viac mrzelo.Skúsila si to, zažila si tú atmosféru.Určite ste sa pri natáčaní nasmiali. Ber to z tej lepšej stránky.Kolko ludí by tam chcelo ísť a nedostane sa tam.
Včera napr.čo boli otázky som uhádla 4 topy plus miesto slávnostný obed som povedala večera,ale v súťaži by ma to nenapadlo.A potom už je to aj stres,únava a túžba vyhrať a keď sa Ti nedatí už aj sklamanie.Pred televízorom je to také jednoduché.Nám sa velmi páčilo a bolo to super.Deti boli síce sklamané,hlavne dcéra,ktorá s nami súťažila,lebo chcela postel,ale stálo to za to.Určite ak túto súťaž nezrušia-však má vela divákov- skúsim prihlásiť svoju rodinu aj budúci rok.Hádam nám to dopadne lepšie.Všetci vyhrať nemôžu a chvílu sme boli hviezdy.Nie je to fajn. 😀

padix
21. feb 2008

baby, neviete, ako dopadli vcera? bolo pol milionove finale? som nestihala pozerat.
dik

falco
21. feb 2008

Pol miliónové nebolo, ale nová 50 000-ová rodina vyhrala tých svojich 50 000 vyhrala ... V trojitej šanci im poslednou odpoveďou na 4. mieste ukradli body, ktoré ich dostali do finále ... Neboli zlí, ale Tichanskí mi boli viac sympatickí ...

Monkula súhlasím s otilkou, už len byť tam, a zažiť to tam, tú atmosféru a zasúťažiť si a zabaviť sa, musí byť určite veľký zážitok, ak aj peniaze nemáte, ale nové skúsenosti a zážitky máte určite a tie určite stoja za to a budete na ne radi spomínať ... Ja na to ešte len čakám, lepšie povedané, čakám iba na casting zatiaľ, ale dúfam, že to bude už čoskoro ...

nikcina19
4. mar 2008

nevite niekto ako sa da prihlasit do sutaze 5 proti 5

tinni
autor
4. mar 2008

nokci, prihlasovanie je od 1.12.2007 pozastevene z dovodu velkeho mnozstva uz prihlasenych rodin...

julova
4. mar 2008

Ahoj Matka..skocime v piatok naobed von? 😉

monkula
4. mar 2008

Tinni, kedy sa bude vysielať naša blamáž? 😀 😀 😀 😀

falco
6. mar 2008

Ja sa chcem opýtať, dneska sa to skoro stalo, čo sa stane, keď bude po trojitej šanci remíza bodov u obidvoch rodín ?

tinni
autor
12. mar 2008

jeeeeezis, prepacte, az teraz som si vsimla dotazy, poslem vam IPcka 😉

alionuska
12. mar 2008

Tinni,napis aj pre mna.Chcela by som vediet kedy bude Monkula v telke. 😉

tinni
autor
12. mar 2008

v pohode, ak to Monike nevadi, mozem to zverejnit 😉

alionuska
12. mar 2008

Tinni,prave mi Monika pisala do IP.takze uz viem,kedy.Dakujem.

falco
13. mar 2008

Niekedy v decembri (buď 25.12. alebo 26.12.) súťažila vraj na PRIME nejaká slovenská rodina (to som sa dozvedel podľa toho, čo povedal Petr Novotný 28.12.), ale nevidel som to ... Neviete niekto náhodou, kto to bol, ako sa volali, odkiaľ boli a tak ? Ďakujem ...

dodi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
curly1983
22. mar 2008

ahojte 🙂

tak teraz tí košicania co presli vsetky 4 kola a dostali sa do pol-milionoveho mali teda riadnu smolu ☹

a pozerala som teraz v piatok 5 proti 5 na prime a teda vobec sa mi to nepaci .. ten ich "interier" ... strasne farebne, kriklave to maju ... oci ma boleli z toho 😀

falco
22. mar 2008

Mne sa páčila tá zaujímavá porada v prvom kole. 😀

falco
23. mar 2008

Aj ja už chcem ísť súťažiiiť ... Teda v prvom rade ešte len na casting. Dúfam, že aktuálni Uhlíkovci sa tam udržia dlho, tá baba čo je u nich na štvrtom mieste je strašne zlatá. 😀 😀 😀

falco
23. mar 2008

Ozaj, a aká novinka to má byť v súťaži ? Už to tu bolo načaté 14.2., tak ma tak napadlo, že či sa to už aj nemôže prezradiť ... 😉

falco
28. apr 2008

PRIMA už zase ruší 5 proti 5 ... Dokedy zase ??? Nevie niekto z Vás o tom niečo ?

otilaa
5. máj 2008

Tinny,tak už sme boli vo vysielaní.Keby teraz sledovali sledovanosť v našej dedine,tak by STV viedla.My sme to síce nikomu nepovedali,ale iba tel.pípali.Sledovalo sa to aj v dvoch hospodách a sranda je,že nikto nám neverí,že sme nič nevyhrali.Vtedy nás to trochu mrzelo,ale stálo to za tú skúsenosť.Teraz je to zábava sledovať sa v telke,hlavne keď rozmýšľaš,ako to,že Ťa to vtedy nenapadlo.Ešte raz,celé to natáčanie bolo super a bola to sranda a určite moju rodinu budúci rok znovu skúsim prihlásiť tentoraz kompletnú- 2 rodičia a tri deti. 😀
Vy čo chcete ísť súťažiť,držím Vám palce a tí čo naberáte odvahu-stojí to zato vyskúšať si to.

falco
5. máj 2008

Tinni: Vyhrá ešte nejaká rodina do konca júna pol melóna ? A spravil už niekto jeden človek vo finále 5 topov ?????

domeenika
5. máj 2008

falco ty si nejaky nazhaveny 😀 😀 😀

falco
5. máj 2008

No, som. Nejako sem za posledný niečo cez mesiac začalo chodiť málo ľudí. Vlastne nikto. Teda chodiť možno aj chodili, ale nič nepísali.

krasnapani
Odpoveď bola odstránená
Zobraz