5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

monkula
19. sep 2008

ani mne sa ten nový nepáči, je taký kŕčovitý, neosobný...

falco
19. sep 2008

Mne zo začiatku pripadal viac strémovaný ako súťažiaci ...

aktak
19. sep 2008

ten novy je v pohode moderator, ale nehodi sa na sutaznu relaciu 😒 ostatne programi co mal zvladal dobre ale toto mu vobec nesedi a ani ho to nebavi si myslim

arieska
20. sep 2008

...a taký, že strašne si dáva pozor na to, čo povie

kili
31. dec 2008

vydeli ste niekto teraz ten špeciál? som sa šúlala od smiechu, normálne mi ten Bičan je sto krát sympatickejší 😀 😀 😀

minkak
1. jan 2009

kili aj ja som pozerala 😀 dobryyyyy bol 😀

libka1
1. jan 2009

Ja som videla len kusok, ale 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
1. jan 2009

ja som to prespala... 😢 😢 😢

kili
1. jan 2009

mozno maju archiv na nete, skus pozriet, neskor tiez pohladam, si to chcem kuknut este raz, nieco nam uslo.
volalo sa to tusim Co sa nedostalo do 5 p.5

petusaaa
5. jan 2009

aj mne sa pacil ten special. ale teda niektore veci 😲 to by som od bicana necakala 😕 😀 😀 😀

monkula
5. jan 2009

a ja so mnevidela, o čom t ovlastne bolo?

ja som Bičana zažial naživo, práve v tejto súťaži, a bol veľmi milý, vtipkoval, proste sa snažil udržať príjemnú atmošku celú súťaž, aby sme as ienmali trému či čo... 😀 😀

kili
5. jan 2009

monkula, tam boli presne tie jeho vtipy, čo sa nedostali do vysielania. Ako napr. mali nejaké skatské tričká všetci, kde bola ovca a vlk, ako si idú podať ruky, tak to jednému chlapovi komentoval, že čo tam má, potom kukne na babu vedľa, že aj ona má také tričko, len ona tam má ešte aj dve kozy 😀
alebo čo sme sa s MM príšerne rehotali, tak sa s jednou babou, čo zrovna bola pre tačítku rozprával, že prečo nemá vodičák, ona, že má spomalené reflexi, tak hneď pohotovo, že tak čo robí pri tlačítku 😀
ale to je určite lepšie vidieť ako 100x čítať a hlavne od začiatku, keď je už človek tak naladený

monkula
5. jan 2009

no ,veDˇaj nás zabával príhodami, vtipmi, poznámkami 😀

kili
5. jan 2009

mne je teda hneď sympatickejší, teda mne bol aj predtým, aj keď nemám rada taký štýl humoru, ale u neho mi to akosi nevadilo, ale to asi preto, že on taký fakt je a nie len na obrazovke ako napr. Pročko 😝 , čo zabávajú len aby zakryli nejakú psychyckú nevyrovnanosť al. čo.

monkula
5. jan 2009

ja som Bičana nemala rada, vadilo mi, že ej taký "streštený" stále kričal, nadskakoval a tak.... to vtedy moderoval maxihru 😀 😀
poto mso mzačala pozerávať varí vám to a tam som si ho obľúbila.. ja mám rada ironický humor, takže v tomto mi sadol.... no a naživo.... 😀 😀 😀
a pročko, no comment... zakomplexovaný, nevyrovnaný, nechutný, namyslený...

kili
5. jan 2009

tak ja som maxihru nevidela, tak asi preto som ho nemala zaškatuľkovaného 😀

monkula
5. jan 2009

ty si nepozerávala maxihru? Ako hrali deti cez telefon crasha bandicoota a vyhrávali hračky a playstationy? 😀

kili
5. jan 2009

nie, to mi fakt ušlo 😀

monkula
5. jan 2009

no, to bolo ale dááávno.... t osom ešte chodila na strednú 😀 😀
aj Stanka pavolová to uvádzala ,aj Didiana 😉

kili
5. jan 2009

MM to ale videl, a hovoril, že čo vtedy stváral, že bol ako ten Mokrý 😝

monkula
5. jan 2009

kili, asi tak.... 😝 😝

falco
5. jan 2009

Aj ja som Bičana zažil naživo v súťaži a... niet čo dodať... perfektný človek, výborný moderátor, skvelý zabávač, skrátka slovenská moderátorská a zabávačská osobnosť... pre mňa...

kili
8. jan 2009

tak len kúsok, ale zasmejete sa

https://www.youtube.com/watch?v=cz-ZKdlrOlM


😀 😀 😀

falco
3. feb 2009

Novoročný špeciál "Čo nebolo v 5 proti 5" pôjde v repríze v sobotu 21. februára o 22:50 na Jednotke...

emogeon
22. mar 2009

vcera som pozerala special a bola som normalne nastvana...
vybrali chlapca (je smutne co sa mu stalo ) ale on si vybral notebook za 50000 😨
pritom doma ma PC...
XY deti potrebuje viac tie peniaze na naozajstnu zdravotnu pomocku nez on ....

ketrin1912
25. mar 2009

AHOJ JA TU SUTAZ MILUJEM LEN NEVIEM AKO SA MAM PRIHLASIT.MOZE MI NIEKTO PORADIT.DAKUJEM.PA

falco
28. okt 2009

Zdravím ľudia .. po sto rokoch som tu vylovil toto fórum 🙂)) ako sa vám páči náhrada za 5 proti 5 - Zostane to v rodine? 🙂

teodorra3
11. aug 2010

ahoj🙂)...prosim ta nevies mi poradit kde by som si mohla stiahnut otazky s 5proti5?....ideme na chatu a chcekla by somn at nejaku pripravu🙂))dakujem

teodorra3
11. aug 2010

haloooo prosiiim pomozte mi.-))))...kde si mozem skopirovat alebo opisat hru 5proti5??????chcem otazky a aj odpovede🙂))plsssss

teodorra3
11. aug 2010

som tu spraaavne????preco sem nikto nepiiise???,co to za stranka????.....pomooooc