5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

emjee
24. júl 2007

si to budete overovat, ci sme ozaj rodina? 😀

tinni
autor
24. júl 2007

spoliehame sa na serioznost sutaziacich 😀 no ale nezistime to 😀 inak oficialne moze byt 1 rodinny priatel 😉

vavka33
24. júl 2007

Tinni ahoooooj,to vazne robis?si na Slovensku? 😉

tinni
autor
24. júl 2007

ano, Vavi, v Bratislave, ak mas zaujem, poslem ti v IP podrobnosti 😉

petruska77
24. júl 2007

tinni aj mne posli infosky, ja by som isla hned sutazit, len musim ukecat niekoho z rodiny...

bubaczik
24. júl 2007

tinni ja uz mam styroch 😀 😀

tinni
autor
24. júl 2007

bubaczik supeeer 😀 len tak dalej 😉

adusa
24. júl 2007

Tu v usa sa to vola family feud a je to dost dobre. Pozerame to aj s muzom... Super ze sa to rozbehne aj na slovensku, urcite to bude mat uspech!!!

lindda
24. júl 2007

tak tuto sutaz sleduju moji rodicia pravidelne a musime byt absolutne ticho 😀 😀

vavka33
25. júl 2007

Tini,posli mi IP 😉

bubaczik
25. júl 2007

ja somto kukala na rtl,ked som bola na materskej s misou..takze pred tymi 12rokmi..a pred tym islo koleso stastia 😀 hovno sme rozumeli ale kukali sme 😀

bibula
25. júl 2007

mne sa ta sutaz mooooc paci,aspon nie je vedomostna 😀 😉

tilly
25. júl 2007

tinni a to sa ti chce s takým malým bábom robiť... musíš toho mať veľa...

tinni
autor
25. júl 2007

no tilly, ja by som sa zblaaaaaaznila, kedy som nerobila 😀 😀 😀 ale robime to s priatelom spolu, takze to je take light 😉 ja z domu a on vybavuje veci vonku, aj ked na natacanie by som chcela ist aj ja, kazdy den take 3 hodinky...

julova
25. júl 2007

skvele - nasa rodina uz ma zostavu 😀 😀..

tinni
autor
25. júl 2007

ano? no to je fajn, tak idete do toho? 😀

julova
25. júl 2007

jasna vec, tinni 😉...napisala som Ti IP...moj starsi bacho ma v zalohe odpoved ku kazdej otazke - SEX 😀 😀...ten je na Prime pomerne casto vyuzivany v odpovediach 😀

tinni
autor
25. júl 2007

😀 😀 😀 univerzalna odpoved 😀 uz si poslala IP, budem rada, ked sa prihlasite 😉

tinni
autor
25. júl 2007

ak neviete o co ide, chodte teraz kuk Primu 🙂

babulka
25. júl 2007

Tinni, aj my pozerame, ale na Prime to nemusia byt len rodinni prislusnici, mozu to byt aj rodinni kamarati a tak. Je to ten isty princip, pravidla...?
Ja by som isla, a vlastne, ved my stare dopisovatelky sme tu ako jedna rodina, no nie 😀 ?

tinni
autor
25. júl 2007

babulka, moze byt max. 1 rodinny priatel, inak su pravidla take iste 😉 ak chces, mozem ti poslat v IP podrobnosti...

tinni
autor
26. júl 2007

kukuc, kocky, nemate este niektora zaujem ist si zasutazit? 😉

sylvie
28. júl 2007

tak rodinu teda nenahovorim.. bez sance.. skoda, ze to musia byt rodinni prislusnici.. 😒

tinni
autor
28. júl 2007

ked si budete chciet ist zasutazit kocky, piste mi IP 😉

matar
29. júl 2007

jee tinni, my by sme šli hned, ale tak lahko sa mi to po pôrode asi nepodarí. ale ak súťaž vydrží a drobček trošku podrastie, tak máš dalšiu rodinku 😀

tinni
autor
29. júl 2007

matar, vsak podte teraz 😉 jedna moja znama je v 39.tt, pocas natacania ma termin a predsa idu 😉 natacanie je 28.8.-2.9.

tilly
29. júl 2007

tinni a už majú moderátora? veď chodia teraz upútavky na konkurz na moderátora, to bude dosť narýchlo robené... 😲 ale teším sa, len keď to bude chodiť o šiestej večer, tak nemám šancu to sledovať, jedine v zime, možno, teraz som rada, keď sa dostanem domov o desiatej...

tinni
autor
30. júl 2007

tilly konkurz na moderatora bude 3.8. a 13.8. 😉

tinni
autor
2. sep 2007

Ahojte, o tyzden v nedelu robime dalsi casting do sutaze, ak mate zaujem, piste! 😉

tinni
autor
5. sep 2007

halo, baby, pride niekto? 😀