5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

julova
5. sep 2007

jaaa 😀 😀...ale az o rok zasa 😔 😉 😀

julova
5. sep 2007

ale vazne baby, chodte do toho...nasa rodinka to ma za sebou a je to suktocne adrenalinovo skvely zazitok 😉....a bola tam aj tehulka co mala o tyzden termin 😀....ja len odporucam, nebudete lutovat...a ked sa zadari aj nejake to kolo vyhrat, tak taky bonusik k super zabave 😉

tinni
autor
5. sep 2007

😀 😀 😀 no ano, vam sa to oplatilo za 50000 😉
uz sa prohlasili aj rodicia tvojho muza 😀 pridu vv nedelu na casting 🙂

julova
5. sep 2007

to fakt??!! 😕 ..akoto ze o tom neviem?? 😠 😀
apropo mam prosbu Matka - mozno mi budes vediet helpnut...co tam boli natacat z relacie "Ludia na jednotku" tak s nami robili rozhovor...tiez to zacne bezat denne od 10/9 na STV, ale vedela by si mi nejako zistit, presne v ktory den to daju do vysielania? aby sme neprepasli nasich 5 minut slavy 😀 😀

tinni
autor
5. sep 2007

zuzi, pokusim sa, ale neviem ti to slubit, lebo vobec neviem ako to robili... robili to s kazdou rodinou, alebo len s vami? dnes budem s dramaturgickou STV, skusim sa jej opytat 😉

julova
5. sep 2007

myslim, ze len s nami v ten den...lebo potom sedeli v komparze a potom natacanie skoncilo 😀....ved ak sa nepodari nevadi...len sa aspon skus opytat, aj tak vdaka za pomoc 🙂...a ked nie, budeme sledovat kazdy den a mozno na to natrafime 😀 😉

tinni
autor
5. sep 2007

ok, skusim to zistit 😉

tinni
autor
10. sep 2007

Ahojte, je este jeden termin castingu- v nedelu 16.9., ak by chcel niekto pprist, dajte mi vediet 😉
Inak dnes ide prvy diel, na STV, okolo siestej...

babulka
10. sep 2007

Jeee, tinni, uz ste to rozbehli, aj my sme sa chceli prihlasit, len nam to popri stahovani vyfucalo z hlavy 😀 Drzim place, nech ste uspesni, a urcite to budeme pozeravat. Ozaj, kto to bude moderovat?

janullka
10. sep 2007

tinni
ahoj ked som zbadala toto forum hned som isla kuk sem
s muzom to pravidelne sledujeme a nikto nemoze ani muknut 😀
ake su tam podmienky a tak je tam aj dake odskodne pre rodiny co nevyhraju
😎

tinni
autor
10. sep 2007

babulka, moderuje to Bican a prihlasit sa kludne este mozte 😉
janulka, odskodne nie je 😀 najskor musite absolvovat casting a potom idete sutazit 😉 musi vas byt 6clenov timu-min 4 clenovia rodiny (moze byt aj vzdialena), 1 clen moze byt rodinny priatel a 1 nahradnika musite mat, co moze byt tiez rod. priatel 🙂

petruska77
10. sep 2007

tinni a ako dlho trva natacanie? lebo ja by som chcela ist s rodinou sutazit, ale moj maly bezo mna este dlho nevydrzi...

tinni
autor
10. sep 2007

peti, zober aj maleho, minule tam bolo cely den 4-mesacne babenko a ked mamina sutazila, starala sa o neho nahradnicka, ktoru mali so sebou...
natacanie trva od 7.45-18.00 🙂

julova
10. sep 2007

no som sa nasmiala dnes 😀...dobry je ten Andrej..kam chodi na tie hlody 😀

janullka
10. sep 2007

ja som to tiez dnes pozerala aj s manzelom no s polutovanim musime skonstatovat ze na PRIMACKU sa nechytaju 😅

h;avne to studiu nas odradilo je to zabavna sutaz a nie jak milionar tam kde sa musel clovek sustredit v tmavom prostredi ... tolko nas nazor
Bican samozrejme hlody hadzal ale nepotiahol to na vyslnie

tinni
autor
10. sep 2007

jani, scenu sme mali pochvalenu od profesionalov z Anglicka, ktorym ten format patri 😉 scena na Prime je kritizovana, ze vyzera ako z cias komunizmu 😀

janullka
10. sep 2007

no mozno by som opacne reagovala keby vidim primu druhu a kedze mne osobne sa viacej teple farby pacia a ciarive preto ten nazor

tinni
autor
10. sep 2007

v pohode, kazdy ma iny vkus 😉

kaza
11. sep 2007

aj my sme včera pozerali telku a teda všetko by bolo Ok až na moderatora. Strach a hrôza, pokazil celu suťaž. ☹

julova
11. sep 2007

ved je to novy format...a mozno uvodne casti su trosku "kostrbate"...zdalo sa mi ze trosku zvuk predbiehal obraz..ale len o par stotin sekund...skoda ze sa tam neda dat, co bolo v prestavkach medzi natacanim...to bolo najlepsie, co tam potil 😀..ale osobne sa mi to paci a myslim, ze si najdu casom oblubu...holt...Prima bezi uz nejaky cas a vsetky "muchy" vychytali...mne zasa vadi ako Novotny funi 😀...ale tvorcom slovenskej verzie drzim paluchy, aby sledovanost rastla a rastla 🙂 😉 ..si myslim, ze keby tam dali ineho moderatora, tak by to bolo nudne a moc "važne"...

maruschka
11. sep 2007

julová a kedy tam budete celá rodina,nech to odsledujeme.Veď nebýva každý deň niekto z Modrého Koníka v telke. 😀 😀 Inak super,že ste nabrali odvahu.U nás sme požierači takýchto kvízov a baví nás to sedieť pri telke a prekrikovať jeden cez druhého správne odpovede.Koľkokrát sa smejeme,že sme mohli byť už milionári.Ale teraz to sledujem v telke a je tam tá tehotná,ktorú si spomínala.Pôjdem pozrieť o čo to vlastne je 🙂

julova
11. sep 2007

marushka - vo stvrtok nastupuje nasa rodinka 😀...a bude me tam robit invaziu az do stredy bud. tyzdna okrem vikendu 😀 😀..
inak toto bolo so mnou tretia tehulka, co som tam ja zazila na natacani...tu ktoru som spominala, este len bude - v stredu bud. tyzden v suboji s nami 😉...ta vcerajso-dnesna bola "len" v 38 tt...ale ta druha - Zuzka, bude tyzden pred terminom porodu 😉...
a vies co nas nakoniec presvedcilo? ze to nie je az tak celkom vedomostna sutaz a aj ked "prehrate", tak z toho nevyjdete ako hlupi 😉...je to velakrat fakt o stasti 😉..a aj to, ze tam nie si sama, ale 5-clenna rodinka najblizsich 😉...tak sme isli do toho a fakt je to bomba 😀...hoci sme obcas aj my zaperlili 😀...napr. ja som v jednom finale o 50 tis. mala otazku, aky je najcastejsi kvet vo svadob. kytici a je ze lalia 😀 😀 😀..ale dostala som tusim 12 bodov 😀...a hlavne ze moja svad. kytica bola zo samych ruzi, co bol top 😀

maruschka
11. sep 2007

tak to si pozriem,som zvedavá ako to prebieha,musela to byť sranda.dneska som si to chcela pozrieť,ale vďaka malej som si to nepozdrela.Tak vo štvrtok pukance,cola a ideme povzbudzovať. 😀

ikka
11. sep 2007

ahojte, neda mi nezapojit sa 🙂 pozerala som pravidelne na prime, lebo ma to bavi, ale teraz budem na STV 😉 a moderator mi nevadi, praveze fajn a studiom som aj ja troska sklamana, ale len tou tmavou farbou, nie je to take vesele ako by sa k tej sutazi hodilo ...inak je fajn
julova...budem ta sledovat 😀 😀 😀

tinni
autor
11. sep 2007

dik za pochvalu Zuzi 😉 muchy sa vychytavaju pri kazdom jednom dieli... my sme len zacali a Cesi uz tocia druhu seriu, takze je jasne, ze oni uz tie muchy vychytane maju...

julova
11. sep 2007

maruschka 😀..mavatka, transparenty...a este obliect tricko "Modry konik" 😉 😀

ikka - 😀...sak nerobte, bo budem mat treeemu 😀

tinni - ved jasne, objektivne takto by to mal kazdy pochopit...vsetko je raz prvykrat 😉...ale na tak kratky cas, odkedy si tu zalozila temu a ako sa rozbehlo natacanie a teraz aj vysielanie je to super zvladnute 😉

maruschka
11. sep 2007

otázka na tinni.Budú ešte v budúcnosti konkurzy prebiehať,alebo 16.9 je posledný?Možno by sme sa dali ako rodina dokopy.Dik za odpoveď

kacenqa
11. sep 2007

hmmm ja by som aj sla, s manzelom sa nam ta relacia paci, ale nikoho z rodiny uz by sme nepresvedcili....skoda

a inak ja som zas milovala inkognito na JOJke aked som to porovnala s hadejkto jsem na prime, tak tiez tie prve diely, kym sa vychytali boli dost zufale ale vylepsili sa casom. dokonca sme vymakli natacanie, kde sa robil ten prvy cesky diel, tocilo sa to u nas v studiu s...

sisidl
11. sep 2007

Ahojte,Akurat to pozeram a mne sa to paci.A mne osobne Bican sedi.. 😀 tinni,je to super.ozaj.nepoznas kameramana Andreja B.?

julova
11. sep 2007

nooo....tak dnes uz bolo o dost much menej 😉 😀...a do stvrtku to bude hviezdne 😀