5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

maruschka
17. sep 2007

julova,bola si super aj celáááá rodinka. 🙂 🙂 😉

julova
17. sep 2007

marush - dakujeme 😉...ale ta pracka a vysavac ma dojali 😠 😀 ...joooj esteze pri tom tise dal moj brasko na sestru a nie na manzelku 😀 😀 😉

kacenqa
17. sep 2007

a mas krasne brusko Zuska 😀

julova
17. sep 2007

😀...a to som este nevedela, ze je v nom nasa Terezka 😵...teda vedela som, ze tam niekto je, ale nevedeli sme ze je to dievcatko 😉

tribitka
18. sep 2007

julova, práve pozeram 5 proti 5, ste v treťom kole a ja som tak nervozna, že už som zjedla takmer celé balenie lentiliek..... 😀 😀

petruska77
18. sep 2007

tinni, mna by zaujimalo, kto su ti "100 slovakov" ktori vam vyplnuju dotazniky... zamestnanci televizie?

julova: ste fakt dobri 😉

julova
19. sep 2007

preco mi uz nikto neblahozela? 😀 😀 😉...ale aj ta druha rodinka si zasluzila vyhrat, ze? 🙂...zlati boli a ich Zuzka pred par dnami porodila krasnu zdravu Katku 😵 😵

glorita
19. sep 2007

boli ste dobri,fakt sranda bola...mamu mas vegetacku. 😵 🙂

trpezliva
19. sep 2007

Julova, drzali sme vam velmi palce!! Skoda, teraz boli celkom lahke otazky za tych 50 000SK, urcite by ste ich uhadli.

julova
19. sep 2007

glori - veru 🙂...aj moj bracho je supis...a vlastne cela rodinka sme taka sudrzna 🙂..ale taaak blizko sme boli...joj cervik-pokusitel hloda v myslienkach 😀 😀...

luculka
19. sep 2007

Zuz ahoj....som dnes vydela len zaciatok...musim zase kuk zajtra reprizu....BOLI STE SUPIIIIS aj ked ste tam toho pol melona nechali... 😉

glorita
19. sep 2007

nevadiiii,ukazali ste sa ako super rodink a o to ide,o prachy az na druhom mieste... 😎

julova
19. sep 2007

veru, glori 🙂...a ako to pekne povedal Andrej priam sentimentalne "Jeden zivot si Vasej rodinke stratila ale dalsi privedies na tento svet.." 😵 😵 ..a ani zdravie si za prachy nekupis 😎

luc - ahoj 🙂...aj tak je to napinak na konci 😀...len si kukni 😉

maruschka
19. sep 2007

julova,bola to bomba.a neboj,pri vašom šťastí,ako ste fičali v telke,by ste si mali podať všetci loto,možno by vám to vyšlo..za pokus to stojí.Tento posledný diel som nevidela,ale tie predošlé boli super.. 😀

julova
19. sep 2007

marush 😉....podali sme 😀...ale my mame skor stastie v sudrznej rodinke a zdravi ako na "bohapuste prachy" 😀 😀 😀..ale to je lepsejsie...no nie? 😉...aj ked... 😀 😉

tinni
autor
19. sep 2007

petruska, tych 100 slovakov su nahodne vybrani ludia, URCITE NIE ZAMESTNANCI TELEVIZIE ANI NIKTO PODOBNI!!! 😉

tribitka
20. sep 2007

jooooooj, julova, boli ste neskutoční, fakt ma mrzí že ste nevyhrali... 😖
a zdalo sa mi že tá druhá rodina mala vo finále ovela ovela lahšie otázky ako vy doeraz, to mi prišlo také divné....
fakt ste zlatá rodinka, taká súdržná, manžel je fešááááááčisko...... 😀 😀

kila
20. sep 2007

Julka, však ja som vám včera šepkala, nepočuli ste? 😅 😖

deina
20. sep 2007

Jooj, aj ja som vam tak drzala palce a nic, no nevadi. 😅 A ta Zuzka bola tiez podarena, tyzden pred TP, fiha.

mihanka
20. sep 2007

ahoooj julova, boli ste supeeer... nevidela som vsetko, ani vcerajsok, ale citam, ze ste nevyhrali, mas pravdu, furt nejake chechtaky, hlavne ze ste zdravi a ze spolu drzite 😉

monkula
20. sep 2007

Julova Zuska, som potešená, že som Ťa tu objavila, veeeeľmi, som vám držala palce, včera som mala zatvorené oči, keď išlo o váš postup, alebo nepostup do finále, škoda, že vám to nevyšlo, ale hlavne že sa máte radi a ste zdraví. Ako sa má Terezka?

julova
20. sep 2007

Jeeeej...ake ste zlate vsetky 😀 😉
tribit - ze? 😀..a on si to tenmoj ušiplescok ani neuvedomuje 😀..je to zlaticko 😉..ale chuuuda ten bol taaak vystresovany...kolkokrat si z neho Bican nepriamo utahoval a on nic...no ja by som mu zakontrovala 😠 😀...a ako ma otituloval, ze ja som ta, co rodine straca zivoty! 😠 😀 ...a kde je moje zachranne pivo a tis a klampiar a kopanec do kuli??? 😀....a napr. moja mamina vcera s tou fazulovou polievkou a vytvorenym "prostredim" z nej 😀 😀...no mala som dost... 😀
no nic...keby som napisala, ze ma to nestvalo, klamala by som 😀...este bolo doma debat na temu, co by blo keby 😀...ale asi to tak malo byt 😉 ..a chceme skusit stastie a o rok 😉...hlavne pre tu srandu...to je asi jedina sutaz zatial do ktorej by sme sa dali opakovane ukecat 😀...

Kilka - to napatie v studiu sa dalo krajat..a fakt ze sme boli napati riadne uz 😔 ..nervicky pracovali..a dost sme tej rodinke pomohli, ze sme vymenovali vsetky "nespravne" odpovede a oni mali lahsi vyber tej spravnej, ked vedeli, co tam zarucene nebude 😉..ale aj im sa 50 tisic urcite hodi k babatku 🙂

a veru nie je nad zdravicko 🙂

monkula - si zlata, dakujeme 🙂...Terezka sa ma dufam dobre..kazdy den si veselo kopka a uz sa velmi tesim, ako jej budem pustat DVD, aka televizna hviezda z nej bola 😵 😵

karkulka55
24. sep 2007

tinuska, fakt super relacia 😉 😀
som ju nikdy nepozerala na prime, som si myslela ze je to sprostost, ale kvoli tebe som si kukla tu u nas na stv a je to supeeer a andrej bican je tam uplne uzasny, a oproti novotnemu ani nehovorim, ja ho moc nemusim 🤐 strasne funi a som z neho potom nervozna 😅

tinni
autor
27. sep 2007

jeee dik za pochvalu karkul 😉 Bican je super a keby si este videla, co robi v prestavkach medzi natacanim-naozaj show 😀 😀 😀

julova
28. sep 2007

ved to, Matka...skoda, ze nemozte pustit do TV, co robi Andrej v prestavkach 😀 😀

saskarisko
30. sep 2007

ahoj tinni,
prosim ta mozes mi napisat kedy budu vo vysielani Lakovci? dakujem

tinni
autor
1. okt 2007

16.10 , 17.10. , 18.10.2007 😉 ty si ich znama? 😕

saskarisko
1. okt 2007

ano

saskarisko
1. okt 2007

dakujem

tinni
autor
1. okt 2007

nie je za co 😉