5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

julova
6. máj 2008

tak aj dnes to bola teda smola 😖...skoda...tusim iba raz padol polmilion, nie? 😕 druhy setria asi pre nas 🤐 😀...

emjee
6. máj 2008

ja by som isla, ja som vymetac televiznych sutazi, ale nemam nikoho, kto by siel so mnou 😅 nechce ma niekto za rodinneho priatela? 😀

julova
6. máj 2008

emjee - hybaj s nami - moj Peto sa bude starat o Terezku a aspon nebude stresovat...on bol napaty jak guma v trenkoch hadam vsetkych 5 kol 😀

falco
6. máj 2008

Julova: Ee, druhý už je nachystaný dávno pre niekoho iného ... a to sme my 😀 😀 😀
Emjee: Veľmi rád budem Tvoj priateľ ... 😀 😀 😀

julova
6. máj 2008

Falco - drzim palce...hlavne uz konecne na ten casting 😀

falco
6. máj 2008

Nooo, už dúfam, že to bude čo najskôr ... A ďakujem, dúfam, že aj Vy bude o rok o niečo úspešnejší. 🙂 Už ste sa aj prihlásili znovu ?

emjee
6. máj 2008

julova az o rok? 🙂 vydrzim, potom mi daj vediet 😉

falco ja nehladam priatela ale rodinu 😀

julova
6. máj 2008

emjee - rok uz prejde teraz v auguste 😀 😉...ale este stale je pozastavene prihlasovanie, tak musime pockat...ale mozno budeme pre nich "lukrativni" akoze prva rodina co vyhrala prvykrat vhistorii 5proti5 ohlasuje svoj velky navrat" 😀...tak dam vedeit 😉

Falco - chceme sa prihlasit, ale este je stale stop 😉

falco
6. máj 2008

Ešte stále ? Jaj, tak to nič potom, ja že sa už dá. A emjee, ak mi povieš svoje áno, tak aj tá rodina to môže byť. 😀

emjee
6. máj 2008

falco sorry uz som stastne vydata 🙂

uhlikova09
6. máj 2008

😀 to bola fajka emjee 😀 😀

matar
16. máj 2008

ahojte, 🙂
je to tu ešte aktuálne a dá sa prihlasiť aj tu cez tinni???

emjee
16. máj 2008

matar julova pisala 6.mája, ze prihlasovanie je pozastavene

monkula
16. máj 2008

A ozaj, v utorok budeme v telke my... Tí sympatický z dvomi nabúchancami v tíme, jeden je môj muž a ten druhý náš kamarát, síce sme vypadli hneď na poprvé, ale aspoň sme sa zabavili...

emjee
16. máj 2008

tak to si pisem do telefonu pripomienku, ze treba kukat

monkula
16. máj 2008

Tak pozeraj, možno nášho kamoša aj poznáš... 😉 😉

paska
16. máj 2008

😀 to si kuknem 😉

emjee
16. máj 2008

monkula to znie ako keby som ho naozaj mala poznat 😀

monkula
16. máj 2008

No ja neviem, malacky sú malé... 😀 😀 😀
Paska, pozeraj pozeraj..

mamartinka
16. máj 2008

no ja si to urcite pozrem pretoze pozeram kazdy diel.vcera tam boli z holica.

matar
16. máj 2008

to je škoda 😖 tak najbližšie budem fandiť monkule 🙂

julova
20. máj 2008

skoooda, Monika ☹ ...ale zlati ste boli...vyzisti od muza recept na taku super dietu 😀 😉...a fakt take "nestastne" otazky 😖 ...ale Bican bol zasa dobry 😀...som sa nasmiala 🙂...ved o rok skusite zas, nie? 😉..uz len pre tu srandu to za to stoji 😀

monkula
20. máj 2008

no, tie otazky boli fakt "úžasné"... 😠 Alko keby prídem hneď a prídem nekôr nebolo to isté... 😠
Ale boal sranda, v zákulisí sme s Heňom nahrali 50 000 😀 😀

julova
20. máj 2008

aj my sme s mamou vychytali vsetky topy 😀...bola u mna a spolu sme pozerali a drzali Vam palce 😉...a tiez sme "vyhrali" (aj) dnes 50.000,- 😀

no ved to...niekedy sa tie odpovede posudzuju tak vseobecnejsie a niekedy zasa nie...treba to tomu počítaču vysvetlit 😠 😀

vesi
20. máj 2008

moni, boli ste zlatí, tvoj muž je iná väzba 😀 na budúce im to tam ukážete 😉 tentokrát neboli ktovieaké otázky, to s tými, dverami...triafala som celkom mimo... 😝

monkula
20. máj 2008

jeej, ďakujeme aj maminke "Irénke", ako sa má? 😀

uhlikova09
20. máj 2008

ahoj Mon,nasa druha televizna hviezda 😀 Sledovala som ale nie od zaciatku,boli ste zlaty,to vedla teba bol tvoj mužicek?Inak aky nabijaci tam boli ti chlapci vaši 😀

julova
20. máj 2008

Irénka si naplno uziva babičkovanie 😀...Terezka je jej anjelik 🙂..a inak dobre 🙂

monkula
20. máj 2008

Ahoj prvá televízna hviezda... 😀 😀
hej, vedľa mňa bol môj mužíček, potom jeho brat, moja sestra a kamarát Heňo.

Zuska, Terezke dodatočne všetko najlepšie k 5. mesiačiku 😵 😵 😵
Vesi, veď aj my sme triafali mimo, ale ten zadoček ma mohol napadnúť, to asi preto, že ja zadočky mojim deťom nebozkávam... 🤐 🤐
Pozdravila si princezničky? 🙂 🙂 ...

luculka
20. máj 2008

vaaav Moni ty si iný drobec pri vojom mangelovi 🙂